Įkraunama...
Įkraunama...

Žaizdelė gimdos kaklelyje

QUOTE(sausė @ 2007 01 07, 15:13)
Deja neužmigdo tik suleidžia nuskausminamuojų.Žinai,ką aš darau prieš visokias man nemalonias procedūras-išgeriu kokio analgino ar ketanovo prirš procedūrą,tik niekam nieko nesakau.Bet patikėk, tai visai neskausminga, aišku,kažkiek nemalonu,bet kas malonu pas ginekologą-jau vien apsinuoginti prieš svetimą žmogų ar ta kėdė gali įvryti strtesą.Čia kalbėjau apie  kolposkopiją.

Biopsijos atveju užmigdo, jei pacientė nori.

Aciu tau uz informacija, biski nuraminai. Tik man idomu ar privaciam kabinete irgi uzmigdo darant biopsija? ar tai tik ligonineje? g.gif
Atsakyti
QUOTE(gabute @ 2007 01 08, 14:42)
O kur ir iki kada ima nemokamai onkocitologini? Nes as jau pries gimdyma turejau zaizdele, be to yra ZPVir 16 genotipas tad kai paklusni paciente pastoviai darausi tyrimus - po paskutiniojo (2 men po gimdymo) nustate pakitimus uzdegiminio tipo, tai vel po poros menesiu eisiu.
Merginos nesnauskite ir darykites tyrimus ir neklausykite gydytoju jeigu sako, kad nereika, nes ne viskas yra matoma paprastai ir blogiausiu atveju(vezio) diagnozeje yra paveluojama ir kada jau sunkiai yra viskas atitaisoma. Ir tikrai nereikia galvoti, kad nuo 30m tuo reikia rupintis., mane pvz i vezio rizikos grupe priskyre 23 m.
Rupinkites pacios savimi, nes gydytojai irgi ne visuomet pastebi.

Jei tave priskyrė į vėžio grupę,tai tyrimus turėtų daryti kas 3 mėnesius laiko, tarp to tarpo apžiūra-kas pumetį.Labai teisingi tavo paskutiniai žodžiai-rūpinkimės pačios savimi.
Tau turėtų daryti visus tepinėlius nemokamai. Onkocitologinis tepinėlis tai tas pats paprasčiausias tepinėlis, tik tiriamas jis kitomis medžiagomis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sausė: 08 sausio 2007 - 23:25
QUOTE(lucja @ 2007 01 08, 16:49)
Aciu tau uz informacija, biski nuraminai. Tik man idomu ar privaciam kabinete irgi uzmigdo darant biopsija? ar tai tik ligonineje? g.gif


Užmigdo ir čia ir čia. Vietoj tavęs viską išsiaiškinčiau ir jei nemigdytų (bet taip tikriausiai nebūna) tai reikalaučiau to motyvuodama tuo,kad yra išleistas ministro įsakymas įpareigojantis atliekant tokias procedūras duoti trumpalaikę narkozę. Tai kažkiek oficialiai kažkiek turėtų kainuoti, gal iki 30 litų, bet ne daugiau. Privačiame kabinete, aišku, daugiau.
Nebijok,tikrai viskas bus gerai. Tiesa,eidama darytis procedūros prieš tai 4-5 val. nieko nevalgyk ir negerk. doctor.gif
Atsakyti
Įdomu, kaip tau sekasi?
Atsakyti
Man pries 5 dienas darė konizaciją. jaučiuos gerai, tik jau tų išskyrų doh.gif (jaučiuos kyg vaikščiodama myžčiočiau) Ar taip visas 3 sav ir bus? nes gydytojas sakė, kad per 3 sav turėtų pilnai sugyt gimdos kaklelis g.gif
Todėl įdomu, kiek laiko po konizacijos kitoms buvo išskyrų ir ar gausios 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingushka @ 2007 02 04, 12:15)
Man pries 5 dienas darė konizaciją. jaučiuos gerai, tik jau tų išskyrų  doh.gif  (jaučiuos kyg vaikščiodama myžčiočiau) Ar taip visas 3 sav ir bus? nes gydytojas sakė, kad per 3 sav turėtų pilnai sugyt gimdos kaklelis  g.gif 
Todėl įdomu, kiek laiko po konizacijos kitoms buvo išskyrų ir ar gausios  4u.gif

Man buvo labai gausiai, kai nuvaziavau pas gydytoją prirašė lovos režimą, tai savaitę gulėjau sąžiningai, nes bijojau, kad vėl nereikėtų operuoti verysad.gif , bet po savaitės viskas ėjo jau geryn, nenusimink, bet saugotis būtina smile.gif
Atsakyti
QUOTE(idommi @ 2007 01 03, 12:58)
Man tai jau viskas lyg ir ok po operacijos buvo, bet tik pakilodavau pypliuką ir vėl kraujuoja. Taip gal 4 savaites. Ogi nepasakysi metuku lialiui, kad negali mamytė dabar jo paimti... verysad.gif


o ką tau gydytojas dėl tų kraujavimų sakė? Ar viskas gerai sugijo? Man taip pat kartais tenka pakelt lelių, nors ir labai saugaus (net anyta dabar daug laiko pas mus praleidžia, kad padėt su tais kilojimais), bet.... tenka ir man, tai labai bijau tų kraujavimų. Kol kas tfu tfu tfu viskas gerai
Papildyta:
QUOTE(kastaneda @ 2007 02 04, 13:33)
Man buvo labai gausiai, kai nuvaziavau pas gydytoją prirašė lovos režimą, tai savaitę gulėjau sąžiningai, nes bijojau, kad vėl nereikėtų operuoti  verysad.gif , bet po savaitės viskas ėjo jau geryn, nenusimink, bet saugotis būtina  smile.gif


Kastaneda, o tau buvo kraujingos ar tiesiog dėl gausumo liepe tau gulet?
Atsakyti
Kraujingos, jei tik vaikščiodavau tai ir gausėdavo 4u.gif
Atsakyti
Sveikos merginos. As irgi turiu igimta zaizdele. vis ka puse metu darydavausi tuos tytimelius. paskutini kart nustate pakitimus, nusiunte i onkologini. ten buvau jau, bet gyd pasitaike tokia nieko neaiskinanti ir nesneki, tai ji tik ten apziurejo ir paklause ar planuoju greitu laiku vaikelei. as pasakiau kad taip. tai ji sako gimdyk ir po to ziuresim. Bet vistiek liepe ateiti kita savaite pries 9 val. pas ja , but negerus ir nevalgius.
As idiote, is tos laimes kad galiu lauktis maziaus, islekiau net nepaklausus ka man darys. dabar cia pasiskaicius supanikavau!!!!tai man ka biopsija darys????ziauriai bijau visokiu operaciju. kaip jus manot, ar biopsija darys?? verysad.gif
Atsakyti
Labas visoms.
Man - 27 m. Buvo aptikta žaizdelė. Padarė onkocitologinį - atsakymas geras, tada gydytoja žaizdelę pridegino, neva "mes nelaikome žaizdelių". Po to prideginimo buvo išskyrų - mane buvo perspėję, kad taip ir turi būti, bet štai praėjus 10 dienų po prideginimo pasirodė negausios krajingos išskyros. Kodėl taip atsitiko? Iš kur čia kraujuoja? Gal gydutoja ką nors ne taip padarė? Nerimauju ir bijau. dabar pas ginekologę savo galėsiu nueit tik po 2 sav., nes esu išvykusi į sesiją. Negaliu net susikaupti mokytis, vis apie tai galvoju. Gal kam nors taip yra buvę, arba žinote, kodėl taip yra, prašau prašykite čia.
Ačiū 4u.gif
Atsakyti
Aš tai pat turiu žaizdelę , kuri buvo deginta 2 kartus.Dėl jos man darė cezario operaciją kai laukiausi antro vaikelio. Atseit jau tas gimdos kaklelis ir taip "prikankintas" , tai jei būčiau pati gimdžiūsi - tai vėl plyšimai, vėl randai. O randai laikui bėgant gali supiktybėti. Tai davėm gimdos kakleliui ramybę....
Atsakyti
Tiek prisiskaiciau, tiek info is jusu gavau. Dekui.
Kita savaite ir vaziuoju konizacijai. Esu is Siauliu.
Pries tris metus buvo daryta biopsija. Po jos turejau uzsidegint zaiszele. Bet staigmena - nestumas. Po jo vel ruosimasis degint, ir kai turejau jau pasimt siuntima deginimui, nuejau su naujiena - nestumas. Dabar jau 7,5 men po gimdymo. Rado LSIL virusa. Net nezinau ko labiau bijau, operacijos, ar tyrimo atsakymo. Kaip kazkuri saket, tik kvailiai nebijo...
O labiausiai nustebino kai ce paskaiciau, kad po konizacijos negalima kilnoti, gulimas rezimas ir pan. buna.... Vaje, tai kas mano leliukus priziures blink.gif Jauciu kad panikuoti pradedu, nors ir stengiuos raminti save, jauciu kad nervai nelaiko. Jautruole...Nieko nepadarysi...Teks istvert....
Gal tikrai raminamuju isgerti...
Aciu kad perskaitet
Atsakyti