Įkraunama...
Įkraunama...

Žaizdelė gimdos kaklelyje

beje cia man vakar tuos vaistus tepe, si vakara bandziau padaryt "dideli" ir iskrito kazkoks baltas gleiviu gubuliukas, tikiuosi cia ne tie vaistai na ir kad toliau jie veiks doh.gif sake po kokiu poros dienu gali gabaliukais gleives iseit tai nenustebt, na tikiuosi cia viskas ok, gal kam taip buvo? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(cutie @ 2007 12 11, 22:13)
beje cia man vakar tuos vaistus tepe, si vakara bandziau padaryt "dideli" ir iskrito kazkoks baltas gleiviu gubuliukas, tikiuosi cia ne tie vaistai na ir kad toliau jie veiks doh.gif  sake po kokiu poros dienu gali gabaliukais gleives iseit tai nenustebt, na tikiuosi cia viskas ok, gal kam taip buvo? blush2.gif



nebijok, tai normalu smile.gif man taip irgi buvo mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(emuxxx @ 2007 12 12, 06:27)
nebijok, tai normalu smile.gif man taip irgi buvo mirksiukas.gif

aciu, man dabar zymiai ramiau 4u.gif
Atsakyti
o buvo kam nors tokia situacija, kad gimdos kakleli tiriant su kalposkopu (ar kaip jis ten) rado pakitimu, o citologinis nieko neparode. Ar buna tie pakitimai siaip, nuo kokio streso ar uzdegimo? Gydytoja sake, jog gali buti g.gif
Visos raso tik apie zaizdeles, bet jos nebutinai buna piktybines, daznai su jomis net neiko nereikia daryti, jos uzsitraukia. Is tiko labai gerai pasiskiepyti nuo to ZPV, nes jis padeda organizmui kovoti, nes as sioje temoje labai daug prisiskaiciau apie operacijas, bet ziauriausia, kad jei ta virusa turi, tai tie pakitimai gali pastoviai atsinaujinti, ir operuokis visa gyvenima, kad sau nori. schmoll.gif
Atsakyti
ir laukiu ir nelaukiu penktadienio verysad.gif bus rezultatai mano onkologinio turimo, yra kas ten ar ne...................nerimas nerealus viduj..............
Atsakyti
QUOTE(saulutes mama @ 2007 12 18, 13:03)
ir laukiu ir nelaukiu penktadienio  verysad.gif  bus rezultatai mano onkologinio turimo, yra kas ten ar ne...................nerimas nerealus viduj..............

Tau jau greit, man tik po kalėdų doh.gif vat ir šventes labai linksmos, lyg kokio nuosprendžio lauktum doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Vasara*** @ 2007 12 18, 12:59)
o buvo kam nors tokia situacija, kad gimdos kakleli tiriant su kalposkopu (ar kaip jis ten) rado pakitimu, o citologinis nieko neparode. Ar buna tie pakitimai siaip, nuo kokio streso ar uzdegimo? Gydytoja sake, jog gali buti  g.gif
Visos raso tik apie zaizdeles, bet jos nebutinai buna piktybines, daznai su jomis net neiko nereikia daryti, jos uzsitraukia. Is tiko labai gerai pasiskiepyti nuo to ZPV, nes jis padeda organizmui kovoti, nes as sioje temoje labai daug prisiskaiciau apie operacijas, bet ziauriausia, kad jei ta virusa turi, tai tie pakitimai gali pastoviai atsinaujinti, ir operuokis visa gyvenima, kad sau nori.  schmoll.gif

Man nieko ir nedare gal 10 metų, kol vaikus pagimdžiau, dabar jei geras atsakymas tai sake vel nieko nedarys, bet aš noresiu kad kažkaip išgydytų, aišku ne operacija, nes tas atsakymų laukimas tiek nervų išgadina doh.gif kolposkopijos man niekada nedarė schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Loretute @ 2007 12 18, 13:14)
Tau jau greit, man tik po kalėdų doh.gif vat ir šventes labai linksmos, lyg kokio nuosprendžio lauktum doh.gif
Papildyta:

Man nieko ir nedare gal 10 metų, kol vaikus pagimdžiau, dabar jei geras atsakymas tai sake vel nieko nedarys, bet aš noresiu kad kažkaip išgydytų, aišku ne operacija, nes tas atsakymų laukimas tiek nervų išgadina doh.gif kolposkopijos man niekada nedarė schmoll.gif

ne tas zodis nuosprendzio, cia beveik kaip kars ar nekars..............
Atsakyti
QUOTE(saulutes mama @ 2007 12 18, 13:14)
ne tas zodis nuosprendzio, cia beveik kaip kars ar nekars..............

Aš irgi labai baili, visoms med. įstaigoms, ypač ginekologams ir procedūroms doh.gif
Atsakyti
kalposkopija dazniausiai daro, jei citologinis parodo pakitimus. Bet man siaip, profilaktiskai paadre, nes gydytoja toj srity praktikuojasi. Beto poliklinikose man rodos retai buan kalposkopas, gal ir dazniau tai darytu. Bet akdangi citologinio berods 90 proc tyrimas nieko blogo neparodo (galiu ir klysti, bet tikrai daznai rodo, kad viskas ok), o kalposkopija parodo, ar yra pakitusiu ploteliu, zaizdeliu.
Blin, bet kaip gadina nuotaika sventike, kai visokios nesamoens su anuo galu vyksta doh.gif ir kiek daug moteru tokioj padety! siaubas kazkoks
Atsakyti
Sveikutes pas mane irgi atrado zaisdele gydytoja.Tai dabar norejau pagydyti ja, bet kita gydytoja sake kad nieko nereikia daryti,tai dabar net nezinau ka ir daryt eisiu dar pas kita gydytoja gal ji ka nors pasakys.
Atsakyti
man ir rado zaizdele, bet nepaskyre jai jokio gydymo rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(drieze @ 2007 12 18, 20:04)
man ir rado zaizdele, bet nepaskyre jai jokio gydymo rolleyes.gif

Bey tyrimai bus kokie atliekami? Ar taip ir paliks? g.gif
Atsakyti