Įkraunama...
Įkraunama...

Žaizdelė gimdos kaklelyje

QUOTE(Auges @ 2007 11 27, 18:44)
o pas ką lankaisi?

Visą laiką eidavau pas Markauskienę, tai ji manęs niekada negązdino , sakydavo kad nieko bloga nemato g.gif bet paskutiniu metu negavau niekaip talono pas ją, o pasitikrint norėjau, nuejau pas Vitko, na o toliau viską žinot....gal būtų ramiau jei bučiau pas Markauskienę patekusi, aš kažkaip ja pasitikiu, o čia pirmas kartas ir toks nervingas blink.gif
Atsakyti
Šiandien eisiu vėl pakartotinai imti tepinėlio... praitą kartą vis dar rodė nedidelį uždegimą gimdos kaklelio...
Nežinau kodėl, bet toks jausmas, kad visvien kažką atras... juk kitaip ir nebūna... tai tas ar anas blogai... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristina 25 @ 2007 11 28, 10:56)
Šiandien eisiu vėl pakartotinai imti tepinėlio... praitą kartą vis dar rodė nedidelį uždegimą gimdos kaklelio...
Nežinau kodėl, bet toks jausmas, kad visvien kažką atras... juk kitaip ir nebūna... tai tas ar anas blogai...  g.gif

O tu pas tą pačią vis eini?Gal pabandyk pas kitą nueiti, kartais padeda tokie dalykai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Loretute @ 2007 11 28, 15:17)
O tu pas tą pačią vis eini?Gal pabandyk pas kitą nueiti, kartais padeda tokie dalykai ax.gif


Ne, aš jau pas kitą lankausi ax.gif
Vakar, buvau tai neėmė pakartotino tepinėlio dėl uždegimo, kaip pasakė, kad gydymo jau užtenka.
Visgi šaunu, kad nekiša tų vaistų tiek daug kaip buvo praitoj gydymo įstaigoj doh.gif ir dar velnių gavau, kad perdaug panikuoju blush2.gif
Tik dar kartą onkocitologinį paėmė... tai šiek tiek nerimauju...
Atsakyti
Pasidalinsiu džiaugsmu, onkocitologinio rezultatas geras clap.gif
O jau buvau pasiruošusi biopsijai, kaip prisimenu savo pirmą medicinos įstaigą, tai kaip kažkoks košmaras doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristina 25 @ 2007 12 07, 14:47)
Pasidalinsiu džiaugsmu, onkocitologinio rezultatas geras  clap.gif
O jau buvau pasiruošusi biopsijai, kaip prisimenu savo pirmą medicinos įstaigą, tai kaip kažkoks košmaras  doh.gif

Valio thumbup.gif sveikinu thumbup.gif dabar aš lauksiu verysad.gif bet dar taip negreit...
Atsakyti
QUOTE(Kristina 25 @ 2007 12 07, 14:47)
Pasidalinsiu džiaugsmu, onkocitologinio rezultatas geras  clap.gif
O jau buvau pasiruošusi biopsijai, kaip prisimenu savo pirmą medicinos įstaigą, tai kaip kažkoks košmaras  doh.gif


Na matai, ne viskas taip blogai, kaip kartais atrodo! Dziaugiuosi uz tave 4u.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Pas mane irgi ŽPV 16 ir 18... Žaizdelė irgi buvo, praeitais metais pridegino su skystu azotu. Greit vėl eisiu daryti tyrymų, nes planuoju neštumą. Tikiuosi viskas bus gerai. kai tik sužinojau, kad pas mane tas virusas verkiau labai ilgai, be gydytoja pasakė, kad nuo streso gali būti dar blogiau, reikia gyventi kaip ir ankščiau ir nepergyvent. tad stengiuosi apie tai negalvoti.
Atsakyti
Sveikos dar kartą, prieš kurį laiką ir aš čia gaudžiausi, ir vėl noriu tą patį padaryti verysad.gif
Po operacijos (konizacijos) jau du mėnesiai praėjo. Buvau pas gydytoją - sakė viskas OK, randas gražus, mažas, minkštas.... Atsakymas irgi buvo ne pats blogiausias - CIN1. Kitas vizitas po metų. Bet va po santykių su vyru blush2.gif pasirodė kraujo.... nebežinau ar tai normalu, ar vėl eiti pas gydyoja, kad apžiūrėtų g.gif
Ir vėl laukiu jūsų mergaitės, komentarų mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kubilina: 10 gruodžio 2007 - 20:26
QUOTE(murka2008 @ 2007 12 09, 19:22)
Pas mane irgi ŽPV 16 ir 18... Žaizdelė irgi buvo, praeitais metais pridegino su skystu azotu. Greit vėl eisiu daryti tyrymų, nes planuoju neštumą. Tikiuosi viskas bus gerai. kai tik sužinojau, kad pas mane tas virusas verkiau labai ilgai, be gydytoja pasakė, kad nuo streso gali būti dar blogiau, reikia gyventi kaip ir ankščiau ir nepergyvent. tad stengiuosi apie tai negalvoti.

Negalvoti... geras patarimas, bet sunkiai įgyvendinamas unsure.gif pati guluosi ir keliuosi su ta pačia mintim doh.gif bet ką padarysi, baimes akys didelės. O kaip del skiepo, nelabai aš žinau, tikriausiai neskiepija kai jau randa ŽPV g.gif
Papildyta:
Bet kiek tom moterim tenka visko iškęsti verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Loretute @ 2007 12 11, 12:11)
Bet kiek tom moterim tenka visko iškęsti verysad.gif


Taip ištiesų tom moterim tiek daug reikia iškęsti... ir tie vizitai pas ginekologus ne patys maloniausi doh.gif
Džiaugiuosi, kad yra šitas forumas, kad galima diskutuoti apie viską kas neramina... rolleyes.gif

Dar kartą Didelis Ačiū visom mane palaikiusiom, jums visom po 4u.gif
Atsakyti
Na va kazkada rasiau cia jog man rado zaizdele, man 17 ir esu nekalta, tai dejo maziuka sketikli ir patepe vaistukais kazkokiais, dar karta po keliu savaiciu reiks taip pat padaryt..sake gydytoja pirma kart ji mato tokia paciente kuriai visiskai neskaudejo, sako cia labai retas atvejis, tai nuo vaistu tu turejo labai grauzt bet nieko nebuvo:D , hm idomu ar cia ir yra tas prideginimas? g.gif
Atsakyti