Įkraunama...
Įkraunama...

Žaizdelė gimdos kaklelyje

mamytes, o jei pries pastojant buvo gimdos zaizdele?
ji po gimdymo imanoma kad dar bus biggrin.gif ar reikia papildomai tirtis ir vel ? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(motiejuke @ 2007 11 25, 15:30)
mamytes, o jei pries pastojant buvo gimdos zaizdele?
ji po gimdymo imanoma kad dar bus biggrin.gif ar reikia papildomai tirtis ir vel ? smile.gif

žaizdelę man rado pimą kartą apsilankius pas ginę, t.y. pastojus pirmą kartą. Dabar jau turiu du vaikus, ir tik dabar pradesiu gydytis smile.gif Neštumui tai įtakos neturi, būk rami, pasigydisi kai vaikų nebeplanuosi turėti.
Atsakyti
QUOTE(motiejuke @ 2007 11 25, 14:30)
mamytes, o jei pries pastojant buvo gimdos zaizdele?
ji po gimdymo imanoma kad dar bus biggrin.gif ar reikia papildomai tirtis ir vel ? smile.gif

tirtis papildomai reik kas puse metu kartais darant onkocitologini tyrima.
yra atveju kad po gymdimo zaizdeles sugija.
as turiu igimta zaizdele ir sekmingai isnesiojau ir pagimdziau pirmagimi wub.gif
istikruju zaizdele jei joje nera pakitimu reiktu tvarkyt kai jau daugiau vaikiuku neplanuosi(bent jau artimiausiu laiku) mirksiukas.gif
Atsakyti
labukas ,

Man toks klausimelis iskilo. Sausio menesi man darys konizacija. na aisku gal galejau ir gruodi bet nesinori ant svenciu. tai su gydytoja nusprendem sausio menesi. tik vat nespejau paklausi jos kaip buna po konizacijos. man darys privacioje klinikoje. Gydytoja man pasake kad darys su pilna narkoze, ir vakare jau galesiu vaziuoti namo. Kada galesiu eiti i darba. gal kas jau patyrete sia operacija? Kaip jautetes, ar galejote vaikscioti? Is anksto dekoju .
kazkaip jauciu, kad liudnos sventes manes laukia, ir kuo toliau tuo blogiau jauciuos, labai nervuota, blogai issimiegu tik ir sapnuoju apie sia savo problema. Vyras nesupranta kodel as kartais ir ant jo uzrekiu. Jis viska zino , ka man darys, bet galbut jis ramiau i tai reguoja. o as tai jau ne .... Nu va biski pasiguodziau. Atsiprasau , jei priverciau skaityti savo sapaliones .
Atsakyti
[quote=rutka28,2007 11 26, 11:30]
labukas ,

Man toks klausimelis iskilo. Sausio menesi man darys konizacija. na aisku gal galejau ir gruodi bet nesinori ant svenciu. tai su gydytoja nusprendem sausio menesi. tik vat nespejau paklausi jos kaip buna po konizacijos. man darys privacioje klinikoje. Gydytoja man pasake kad darys su pilna narkoze, ir vakare jau galesiu vaziuoti namo. Kada galesiu eiti i darba. gal kas jau patyrete sia operacija? Kaip jautetes, ar galejote vaikscioti? Is anksto dekoju .
kazkaip jauciu, kad liudnos sventes manes laukia, ir kuo toliau tuo blogiau jauciuos, labai nervuota, blogai issimiegu tik ir sapnuoju apie sia savo problema. Vyras nesupranta kodel as kartais ir ant jo uzrekiu. Jis viska zino , ka man darys, bet galbut jis ramiau i tai reguoja. o as tai jau ne .... Nu va biski pasiguodziau. Atsiprasau , jei priverciau skaityti savo sapaliones .
[/quot
Nesinervimk viskas bus gerai man jau menuo po operacijos ir viskas gerai pora savaiciu tikrai negalesi dirbti nes sedeti negalima . O seip nieko baisaus viskas bus gerai thumbup.gif
Atsakyti
Nezinau kur ir kas jums sake, kad negalima sedeti, bet pan praejus po operacijos valandai liepe jau sedeti g.gif
Atsakyti
labukas,

kaip suprantu vis tiek po operacijos teks bent savaitele pabuti namuose , jeigu viskas bus gerai. Cia tikriausiai priklauso kaip atliekama operacija. Galbut vienoms sunkiau gyja, kitom lengviau. Na reikia nusiteikti tam ir gydytis. Aisku juk norisi kad viskas greiciau praeitu, bet....
Aciu uz palaikyma !
Atsakyti
Sveikos, perskaičiau visą temą bet neradau atsakymo, tai noriu paklausti, gal kuri žinote ir ęsate susudūrusi 4u.gif Jeigu onkoc. tepinelis su pakytimais, tai visada reikalinga konizacija g.gif ar dar galima žaizdelę gydyti azotu prišaldant, elektros kilpa ar lazeriu?Mano atsakymas tik gruodžio 27 d., bet negaliu ramiai gyventi, viena mintis tik galvoje...o laiko dar begalo daug doh.gif Visada turejau žaizdelę, bet niekada nieko nesiūlė daryti, tiesiog vaikus pasigimdyti. Dabar einu pas kitą ginę, tai ji nieko nekomentavo, paeme tepinelį, sake kad žaizdelė nemaža ir viskas.Kaip sulaukti atsakymo, nieko nenoriu nei kalėdų, nei vaikams dovanų pirkti......tik sėdėti ir savęs gailėti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Loretute @ 2007 11 27, 17:22)
Sveikos, perskaičiau visą temą bet neradau atsakymo, tai noriu paklausti, gal kuri žinote ir ęsate susudūrusi 4u.gif Jeigu onkoc. tepinelis su pakytimais, tai visada reikalinga konizacija g.gif ar dar galima žaizdelę gydyti azotu prišaldant, elektros kilpa ar lazeriu?Mano atsakymas tik gruodžio 27 d., bet negaliu ramiai gyventi, viena mintis tik galvoje...o laiko dar begalo daug doh.gif Visada turejau žaizdelę, bet niekada nieko nesiūlė daryti, tiesiog vaikus pasigimdyti. Dabar einu pas kitą ginę, tai ji nieko nekomentavo, paeme tepinelį, sake kad žaizdelė nemaža ir viskas.Kaip sulaukti atsakymo, nieko nenoriu nei kalėdų, nei vaikams dovanų pirkti......tik sėdėti ir savęs gailėti doh.gif


Na galiu papasakoti savo istorija gal kiek pades:
as pasidariau onkocitologini. pirmas buvo su pakitimais, tada gydytoja pasiule antra karteli pasidaryti. Atsakymas buvo toks pat su pakitimais. jau po to seke biopsija. Tai mazo gimdos kaklelio audinio gabalelio istyrimas . Procedura buvo neskausminga, jokio nuskausminimo, po proceduros islekiau i darba. Ir stai po 6 dienu atejo atsakymas: pakitimai vidutinio lygio (jeigu moksliskiau tai vidutinio laipsnio displazija , CIN 2). Tokius pakitimus gydo atliekant konizacija (Kugine Biopsija). Kiek skaiciau , jeigu pakitimus randa mazo lygio (CIN 1) tuomet dar nereikia konizacijos. Gydo azotu prišaldant, elektros kilpa ar lazeriu.
matyt cia gydytojas sprendzia.
Taigi gydymas priklausys kokius pakitimus ras .Tik vat man keista kad taip ilgai Tau tenka laukti atsakymo. Man atsakymai jau po 6 dienu atejo ir onkocitologiniu ir biopsijos tyrimu.
O as va sausi laukiu operacijos...deja man nustate po biopsijos CIN 2. Irgi neramu bet...
Sekmes ir laikykis. o dovau tai butinai reikia, uzsiimk pirkimu ir pasistenk negalvoti. Mes visos turim buti stiprios 4u.gif
Atsakyti
Vat man nerimą ir varo toks ilgas laukimas, Šeškines poliklinikoj man jį ėmė. Bijau kad galutinai nervai pakriks ir nueisiu į santariškes mokamai, tai tikiuos ir kvalifikacija gyd, geresnė bus ir atsakymą greit gausiu blink.gif
Atsakyti
Nusiramink ir pasistenk apie tai negalvoti. as irgi turiu zaizdele,bet kai dare onkocitologini taj pakitimu nebuvo,bet irgi labai nervinausi. dabar darausi pakartotinai kas puse metu,nes tik tada gryztu i lt,atrodo niekas nepasikeite.gydytoja sake kad geraiu uzdeginti kai pagimdysiu pirma vaikeli,bet jei bus pakitimu,taj nelauks ir darys taj anksciau.
Atsakyti
QUOTE(Loretute @ 2007 11 27, 17:09)
Vat man nerimą ir varo toks ilgas laukimas, Šeškines poliklinikoj man jį ėmė. Bijau kad galutinai nervai pakriks ir nueisiu į santariškes mokamai, tai tikiuos ir kvalifikacija gyd, geresnė bus ir atsakymą greit gausiu blink.gif

o pas ką lankaisi?
Atsakyti