Įkraunama...
Įkraunama...

Žaizdelė gimdos kaklelyje

prisiskaiciau, db man koma bijau.gif vos ne saltu prakaitu ispilta sedziu blink.gif zodziu...o buvo taip: beveik pries ketverius metus man ir mano dviem draugems rado po zaizdele. tada visom 20m buvo. visos tuo paciu metu susigundem pasitikrint, tai va, vienai draugei, ginekologe pasake, jog yra zaizdele ir viskas blink.gif nieko nedare, jokiu vaistu neskyre. db ji turi bedu su kiausidemis, kazkaip padidejusios ar kazkas, vartoja vaistus, apie zaizdele nera net uzsiminus g.gif kitai draugei dave zvakuciu pavartot, persviete, ir liepe gimdyt. tiesa, ji dar paklause gydytojos, ar didele ta zaizdele, tai ta apreke, atseit nesvarbu ar didele, svarbu, kad nevezine butu schmoll.gif net ir dabar ji negimdzius ir nlb zinau, kaip ten su jos ta zaizdele. o man taipogi, priskyre zvakuciu, ir pasake, jog zaizdele reikia uzdegint ( kaip kazkas jau rase, su rugstiniu skysciu pateplioja ir visx )neskaudejo, tik siaip nemalonus jausmas, na zvakutes tai kokiu triju rusiu vartojau, mat nepadejo nei pirmos, nei antros, o uzdegint pasirodo negalima, kol yra koks tai uzdegimas ar negeros bakterijos. tiesa, paskutiniai vaistai buvo pigiausi lotuliukas.gif 6lt kainavo. dar po ju vartojimo gyd sako: o, ziurek, padejo tau, siaip jie niekam nepadeda. tas buvo gers thumbup.gif koki pusmeti tasiaus, uzdegino, pasake, kad po kokiu metu galeciau ir ateit, bet taip ir nenuejau blush2.gif iki siol blush2.gif ti daba jau panikuoju verysad.gif blyn, o i LTtik pavasari nebent vaziuosiu g.gif visa vasara buvau LT vis zadejau zadejau nueit doh.gif tai db man idomu paliko, ar yra kas nors su uzdegintomis zaizdelemis cia, forume ( ta prasme, tai negi tas uzdeginimas jokios naudos ir neduoda )? ax.gif gal galetu papasakot kas buvo po to, kai uzdegino ta zaizdele?visx, jauciu jau koki biesa tam kakleli turiu cray.gif ot, kad prirasiau cia nesamoniu doh.gif dar kazkuri mamyte rase, jog ta zaizdele, tai lyg iskilimas kokstai, o tai uzdeginus taip ir palieka tas iskilimas? g.gif o as maniau, ka ta zaizdele, na, kaip zaizda ir tiek. jezau, kad as niekad ir nebepagalvodavau apie ta gimdos kakleli doh.gif isijauciau jau ax.gif
Papildyta:
bet jus ir turit stiprybes thumbup.gif kad man toki optimizma duotu blush2.gif maniskis tai pastoviai juokias, sako prisiskaitai ir panikuoji, bet blyn, juk cia realus dalykai, kaip gali nepanikuot blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(rasa289 @ 2007 11 19, 13:44)
jau eina ketvirta savaite po operacijos o tyrimo atsakymo nera , o sake po trieju sav. bus. Tai taip veda i nevilti tas laukimas atrodo viskas gerai gyja komplikaciju nera bet nezinia.  g.gif o kiek jums reikejo laukti atsakymu?






As operacija dariausi Kauno Mazylio gimd. namuose,tai atsakyma gavau po 17 dienu. Tik deje nieko nesuprantu tame atsakyme g.gif ,teks laukti gydytojos apziuros,oji tik gruodzio 11d. verysad.gif .Galima is proto iseiti per tiek laiko wacko.gif
Atsakyti
Sveikos,
As irgi prisijungiu. vakar gavau rezultatus. ZPV 16 teigiamas. Biopsijos rezultatas: man nustate CIN 2. Sausio menesi darys konizacija. Nezinau nei apie ka galvoti. Zinau kad blogai ir viskas. Buvau tik pas viena gydytoja. Ar reiktu pasitarti su kitais gydytojais? O gal dar nereiketu tos konizacijos daryti? Kaip manote?
Ar as galesiu tureti vaikeli. ?
Atsakyti
QUOTE(rutka28 @ 2007 11 21, 15:37)
Sveikos,
As irgi prisijungiu. vakar gavau rezultatus. ZPV 16 teigiamas. Biopsijos rezultatas: man nustate CIN 2. Sausio menesi darys konizacija. Nezinau nei apie ka galvoti. Zinau kad blogai ir viskas. Buvau tik pas viena gydytoja. Ar reiktu pasitarti su kitais gydytojais? O gal dar nereiketu tos konizacijos daryti? Kaip manote?
Ar as galesiu tureti vaikeli. ?


Manau, kad isgirsti kito gydytojo nuomone niekada nera blogiau, nors jei yra ZPV is dar 16 teigiamas, o biopsija CIN2, tai cia jau laukti nebera ko- tik dziaukis, kad laiku pastebejo, pasidarysi operacija ir viskas bus OK. O pastojimui tai itakos neturi, tik gimdymas gali buti sunkesnis- vistik kaklelis operuotas. Bet svarbiausia dabar netempti ir susitvarkyti, kad veliau netektu kaltinti save del liudnu pasekmiu. Sekmes 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes sendien suzinojau savo atsakyma viskas gerai jokiu piktu lasteliu tik sake uzdegimine ta zaizdele buvo smulkiau kita savaite paaiskins gyditoja mat sendien jos nebuvo. Tai nuo sirdies akmuo nuriedejo jokiu veziuku nerado thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(rasa289 @ 2007 11 21, 20:54)
Sveikutes sendien suzinojau savo atsakyma viskas gerai jokiu piktu lasteliu tik sake uzdegimine ta zaizdele buvo smulkiau kita savaite paaiskins gyditoja mat sendien jos nebuvo. Tai nuo sirdies akmuo nuriedejo jokiu veziuku nerado thumbup.gif


Džiaugiamės už jus 4u.gif
Papildyta:
Aš tai kitą savaitę eisiu pakartotinį tepinėlį daryti iš gimdos kaklelio, nes neaišku yra dar uždegimas ar ne... unsure.gif
Bet vistiek, jaučiu kažkas netaip... išskyros man nepatinka, kairį šoną kartais pamaudžia, nežinau nei ką begalvoti, gal čia dar žarnyno problemos kokios unsure.gif
Visai nebeturiu noro kažką bedaryti, atsibodo tie vaistai, tie daktarai.... verysad.gif
Atsakyti
Na jei reikia tai nera ko laukti. Sausio menesi ir reikes operuotis kad ir kaip nesinoretu.
bet kaip suzinoti kas mane tuo ZPV 16 uzkrete. O jeigu tai mano vyras. Tai kaip bus toliau. gal kas nors galite paaiskinti kaip buna?
Atsakyti
QUOTE(rutka28 @ 2007 11 22, 10:13)
Na jei reikia tai nera ko laukti. Sausio menesi ir reikes operuotis kad ir kaip nesinoretu.
bet kaip suzinoti kas mane tuo ZPV 16 uzkrete. O jeigu tai mano vyras. Tai kaip bus toliau. gal kas nors galite paaiskinti kaip buna?


Kažkiek radau medžiagos Internete dėl ŽPV, nes ir man tai buvo labai aktualu:

quote
ŽPV infekcija yra perduodama kontakto keliu per infekuotus lytinius ar išeinamosios angos takus. Pastebėta, kad moterims, kurių vyrai turėjo karpų ant išorinių lytinių organų, taip pat išsivysto lytinių organų karpos. Infekuotumas ŽPV priklauso nuo lytinių partnerių skaičiaus, ir didėja didėjant partnerių skaičiui. Paauglėms ir jaunoms moterims rizika užsikrėsti ŽPV padidėja su kiekvienu nauju partneriu. Juvenilinė grįžtamoji respiratorinė papilomatozė (retas susirgimas) kūdikiams ir vaikams liudija, kad ŽPV infekcija gali būti perduota kūdikiui gimdymo metu. Taip pat yra aprašyta atvejų, bylojančių apie galimybę užsikrėsti ŽPV per odą. ŽPV DNR gali būti randamas ir ant medicininių instrumentų. Užsikrėtimas per kraują nėra aprašytas.
unquote

Žinoma visa tai skamba nelabai džiuginančiai...

Atsakyti
dar man va toks klausimas rupi. O tai jeigu tarkim mane ZPV 16 uzkrete mano vyras, tai ka tada daryti. ? Ar vyras turetu eiti pas kokius gydytojus tikrintis. Ar imanoma pagydyti? kaip toliau teks gyventi lytini gyvenima.?
Atsakyti
Realiai ŽPV vienokį ar kitokį tipą turi daugumą gyvenančių lytinį gyvenimą. Kadangi jis nesukelia nepatogumų ir jokių simptomų neturi, žmonės to nežinodami ir toliau jį sėkmingai platina.
Kas toliau? Šiaip jau nieko, nes man atrodo, kad vaistų nuo jo nėra.
(na dabar tas skiepas atsirado)
iš ginekologas.lt

"Dauguma asmenų, būdami infekuoti ŽPV, neturi jokių nusiskundimų, kurie keltų jiems nerimą, gydytojas, apžiūrėdamas pacientę, nepastebi jokių gimdos kaklelio pažeidimų. Tik sumažėjęs ląstelinis imunitetas gali stimuliuoti viruso dauginimąsi ir taip padidinti galimybę formuotis naujiems ar atsinaujinti buvusiems gimdos kaklelio pažeidimams. Pažymėtina, kad tik nedidelei daliai individų, infekuotų didelės vėžio rizikos grupės ŽPV tipais, išsivysto gimdos kaklelio vėžys.

http://ginekologas.l...pilomos_virusas - visas straipsnis
Atsakyti
Dėl įgimtos gimdos kaklelio žaizdelės ir aš dariausi ŽPV, bet prieš 2metus jo nerado, o dabar rado verysad.gif . Bet man gydytoja nepasakė, kokio tipo 16, 18,.. Tai ar reikia dar vieną tyrimą ŽPV tipui nustatyti, ar gydytoja turėtų pasakyti pagal jau darytą.
Ir dar labai įdomu g.gif . Jei per tuo 2 metus nei pas mane, nei pas vyrą kitų partnerių nebuvo ir iš vis mes viens kitam tie vieninteliai (net ginekologė nepatikėjo wub.gif ), tai iš kur pas mane tas ŽPV atsirado. (variantų apie kitus partnerius nesiūlyti). Kažkas minėjo, kad per odą, medikamentus, tai ką, arba patys gydytojai užkrėtė, nes per odą - prie nieko labai nesitrinu?.. Tai gal ir spuogai dėl kokio ŽPV tipo, kur odai atsiliepia, visai susimaišiau....
Atsakyti
Va aš irgi mąstau, kad kai prieš pusantro mėnesio darė ŽPV tyrimą tai atsakymas buvo neigiamas, bet o kokia tikimybė yra, kad vėliau jo neatras unsure.gif
Na niekas nėra apsaugotas nuo tokių nemalonių siurprizų doh.gif
Atsakyti