Įkraunama...
Įkraunama...

Žaizdelė gimdos kaklelyje

QUOTE(Kristina 25 @ 2007 11 05, 16:16)
Aš tik po konsultacijos...
Nesuprantu, ko man vis rodo tą gimdos kaklelio uždegimą nors ir nedidelį...  g.gif
Išrašė vaistelių, tai vėl teks tručintis  doh.gif
Kiek ilgai aš taip gydysiuos  unsure.gif


Tai as nebesuprantu tu gydytoju, pvz pas mane yra Papilomos virusas, ASCUS ŽPV diagnoze, ir man tik prirase Ryklio tauku, Bereso lasu-imunitetui stiprinti, bet jokiu vaistu. Kokiu vaistus jums skyre?
Atsakyti
QUOTE(jabd @ 2007 11 03, 12:57)
Sveikutes,si antradieni man padare konizacija. Jauciuosi neblogai,tik neramu,kodel gydytoja iskarto paskyre antibiotikus.Gal kas negerai? Parasykit, jei kam jie buvo paskirti.

Sveikute ir man buvo daryta pries 2 men konizacija, o antibiotikus skiria ko gero tam, kad nebutu uzdegimo, nes ir as juos 10d. geriau mirksiukas.gif
O kokius tau israse vaistus?
Atsakyti
QUOTE(Invincible @ 2007 11 05, 15:34)
Tai as nebesuprantu tu gydytoju, pvz pas mane yra Papilomos virusas, ASCUS ŽPV diagnoze, ir man tik prirase Ryklio tauku, Bereso lasu-imunitetui stiprinti, bet jokiu vaistu. Kokiu vaistus jums skyre?


Man reiks išgerti vieną Azitrox (antibiotikas) tabletę...
Šiaip aš jau buvau gėrus tą Azitroxą kai lankiausi savo ankstesnėje med įstaigoje, ir tai buvo kažkas apie mėnesį atgal, ir taip išeina, kad vis dar tas uždegimas yra.... kur čia tas šuo pakastas... kame esmė...
Gal tiesiog reikia laiko, kad praeitų tas gimdos kaklelio uždegimas, gal pusantro mėnesio gydymo per mažai mastau.gif
Papildyta:
Invincible, o gal Jums nerado jokio uždegimo tai ir neskyrė jokių vaistų?
Atsakyti
QUOTE(Kristina 25 @ 2007 11 05, 17:08)
Man reiks išgerti vieną Azitrox (antibiotikas) tabletę...
Šiaip aš jau buvau gėrus tą Azitroxą kai lankiausi savo ankstesnėje med įstaigoje, ir tai buvo kažkas apie mėnesį atgal, ir taip išeina, kad vis dar tas uždegimas yra.... kur čia tas šuo pakastas... kame esmė...
Gal tiesiog reikia laiko, kad praeitų tas gimdos kaklelio uždegimas, gal pusantro mėnesio gydymo per mažai  mastau.gif
Papildyta:
Invincible, o gal Jums nerado jokio uždegimo tai ir neskyrė jokių vaistų?


Man buvo lygiai taip pat- uzdegimas po uzdegimo, o svarbiausia- nepasidave gydymui, isgerdavau kursa antibiotiku + zvakutes, leukocitai (tepinyje) sumazeja, o po keliu dienu vel tas pats- rodo uzdegima. Ir taip pasaka be galo. Daktare rekomendavo issitirt vyrui- gal problema pas ji, o man tipo persiduoda santykiu metu- bet kur tau, padare visus imanomus tyrimus uz kelis simtus litu- pas ji viskas idealu. Tada seke biopsija, po jos, sugerus doze antibiotiku ir sumazinus tuos leukocitus iskart konizacija (nes esant uzdegimui neoperuoja), o po jos dingo visi uzdegimai... biggrin.gif, dariausi tyrimus- viskas ok. Kaip sake daktare- tas pakites gleivines plotas(zaizdele), o ypac jei pakitimai ryskus, gali duoti pastoviai uzdegimini fona, kuris aisku pereina ir i rimta uzdegima, sunaudojus doze vaistu tie leukocitai sumazeja iki minimumo, bet po kurio laiko vel prisidaugina, nes turi palankia tam terpe (zaizdele). Ir taip pasaka be galo. Bet cia tik mano patirtis.
Ir labai gerai zinau, ka tai reiskia- nesibaigiantys uzdegimai, del kuriu negali kitu tyrimu daryt, nes rezultatai netikslus bus schmoll.gif
Linkiu sekmes 4u.gif nera to blogo, kas neiseitu i gera...(nuvalkiota fraze, bet vistik pasiteisina biggrin.gif )
Atsakyti
Sedeti neleido ir man,tik neninau ar istversiu sededama sunu,jau net stubura skauda,o dar tik savaite.Prirase doxacyclin'o ir vit.C. Kaip tau baigesi del tu kresuliu,ar buvai pas gydytoja?
Atsakyti
QUOTE(Invincible @ 2007 11 05, 15:34)
Tai as nebesuprantu tu gydytoju, pvz pas mane yra Papilomos virusas, ASCUS ŽPV diagnoze, ir man tik prirase Ryklio tauku, Bereso lasu-imunitetui stiprinti, bet jokiu vaistu. Kokiu vaistus jums skyre?


Ascus, tai nenustatytos kilmės man atrodo pakitimai. O kad yra ŽPV dar nereiškia, kad jis yra to tipo, kuris gali sukelti vėžį. Ar darė atskirą ŽPV tyrimą su tipavimu?
Šiaip prie ASCUS man atrodo jokių operavimų ar kitkių prideginimų ir nedaro g.gif
Tik stebėjimas
Atsakyti
QUOTE(Auges @ 2007 11 06, 10:02)
Ascus, tai nenustatytos kilmės man atrodo pakitimai. O kad yra ŽPV dar nereiškia, kad jis yra to tipo, kuris gali sukelti vėžį. Ar darė atskirą ŽPV tyrimą su tipavimu?
Šiaip prie ASCUS man atrodo jokių operavimų ar kitkių prideginimų ir nedaro  g.gif
Tik stebėjimas

Man nedare ZPV, gydytoja sake nenori kolkas liesti tos vietos. Paskyre vel ateiti sausio menesi, tai cia yra po 3men. Ziuresim kaip bus g.gif
Atsakyti
QUOTE(Dinne @ 2007 11 05, 17:20)
Man buvo lygiai taip pat- uzdegimas po uzdegimo, o svarbiausia- nepasidave gydymui, isgerdavau kursa antibiotiku + zvakutes, leukocitai (tepinyje) sumazeja, o po keliu dienu vel tas pats- rodo uzdegima. Ir taip pasaka be galo. Daktare rekomendavo issitirt vyrui- gal problema pas ji, o man tipo persiduoda santykiu metu- bet kur tau, padare visus imanomus tyrimus uz kelis simtus litu- pas ji viskas idealu. Tada seke biopsija, po jos, sugerus doze antibiotiku ir sumazinus tuos leukocitus iskart konizacija (nes esant uzdegimui neoperuoja), o po jos dingo visi uzdegimai... biggrin.gif, dariausi tyrimus- viskas ok. Kaip sake daktare- tas pakites gleivines plotas(zaizdele), o ypac jei pakitimai ryskus, gali duoti pastoviai uzdegimini fona, kuris aisku pereina ir i rimta uzdegima, sunaudojus doze vaistu tie leukocitai sumazeja iki minimumo, bet po kurio laiko vel prisidaugina, nes turi palankia tam terpe (zaizdele). Ir taip pasaka be galo. Bet cia tik mano patirtis.
Ir labai gerai zinau, ka tai reiskia- nesibaigiantys uzdegimai, del kuriu negali kitu tyrimu daryt, nes rezultatai netikslus bus schmoll.gif 
Linkiu sekmes 4u.gif  nera to blogo, kas neiseitu i gera...(nuvalkiota fraze, bet vistik pasiteisina biggrin.gif )

Dėkui 4u.gif Tos sėkmės tikrai man reikia...
Kaip norėtusi išsigydyti tą uždegimą, nenoriu operacijos unsure.gif
Kaip gydytoja minėjo, kad tai pastojimui ne problema (nes norėčiau antro vaikelio), tai gal nėra viskas taip blogai? g.gif
Atsakyti
sveikute jabd as vakar ejau pas gyditoja tai nieko rimto nepasake prirase praplovimus su TANTUM ROSA kad prasivalytu jai kokiu nesvarumu yra viduj mat gynekologine apziura pirma po menesio nuo operacijos. Ojai kraujavimas mazesnis nei per menesines tai reikia tik stebeti save kad gausei nebutu. Man rytoj jau gales sedeti bigsmile.gif tai taip lakiu tik ar bemokesiu pripratau stoveti arba guleti. Tik va 15-16 diena tebus atsakymai ka pasalino tai dar tas neduoda ramybes.
Atsakyti
Prisiduodu pioneers.gif Jau su onkocitolologinio tepinėlio atsakymu: „nėra intraepitelinių pakitimų ir piktybinio naviko“ thumbup.gif clap.gif yu.gif

Ir ko aš naktimis nemiegojau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Gizelė @ 2007 11 08, 15:21)
Prisiduodu pioneers.gif Jau su onkocitolologinio tepinėlio atsakymu: „nėra intraepitelinių pakitimų ir piktybinio naviko“ thumbup.gif  clap.gif  yu.gif 

Ir ko aš naktimis nemiegojau doh.gif


Džiaugiamės kartu su Jumis biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikos visos,

Man beveik pries mėnesį buvo atlikta konizacija. Iš karto po jos gydytoja paskyrė naudoti kontraceptikus, nieko nekilnoti ir jokiu budu nesušalti. Viską dariau kaip nurodyta, bet kraupuoju iki šiol. Dabar lyg ir MM prasidėjo, bet jau varo iš proto ši busena. verysad.gif Gerai nors tiek, kad niekas niekur neskauda.

Gal ir dar kam nors panašiai buvo ar yra? Pasidalinkite patirtimi kaip ten buvo po operacijos jums.

Sėmkes visoms!
Atsakyti