Įkraunama...
Įkraunama...

Žaizdelė gimdos kaklelyje

QUOTE(Gizelė @ 2007 11 02, 11:55)
Sveikos ax.gif

Pirmiausiai pasakysiu, kad turiu vėžio fobiją blush2.gif BIJAU unsure.gif

Po pirmojo gimdymo prieš 10 m. buvo likusi žaizdelė, kuri buvo apipjaustyta, nes prideginimas jau negalėjo padėti.Kurį laiką buvau įskaitoje.Vėliau nuolat savo ginei primindavau apie savo gimdos kaklelį, sakydavo, randas gražus, kaklelis tr.paraudęs, bet nieko daryti nereikia. Dabar pas gydytoją nebuvau 1.9 m. Ar per tiek laiko gali kas nors radikaliai pasikeisti? Nes po kūną pradėjus bėgioti skausmeliams, kai neaišku, spazmuoja nervai ar dar kas nors darosi, mano šeimos gydytoja iškart išrašė siuntimą pas ginekologę, užsiminė apie onkocitologinį tepinėlį - pirmadienį bėgsiu darytis(turbūt į Aids centrą, ar p-koje daro?) Dar, lyg neturėčiau ko bijoti, besimaudydama įkišau pirštą link gimdos kaklelio ir netol jo plotelis buvo lyg suragėjęs - anksčiau to nebuvo schmoll.gif  unsure.gif Gal kas nors numanote, kas tai galėtų būti?Naktį nebeužmigau, o ginės konsultacijos laukti dar savaitę unsure.gif


Pati turbūt žinai, kad baimės akys didelės smile.gif
O bijome dažniausiai dėl to, kad nežinome. Taigi pirmiausiai siūlyčiau apsiraminti, o po to pasiskaityti kol kas savo jėgom, o po to išsamiai išklausinėti gydytojos smile.gif
Onkocitologinį galima pasidaryti ir Aids centre, ir poliklinikoj ir bet kokioj privačioj klinikoj. (pvz biomedicinos tyrimų centre atsakymą man atrodo kitą dieną duoda).
Toks suragėjęs plotelis man pačiai buvo tuomet, kai buvo pati žaizdelė, ir tuomet kai jokių pakitimų dar net nenusimatė. Taigi spėju, kad tai tiesiog pati žaizdelė plečiasi galbūt, bet tai nereiškia, kad tai jau yra pakitimai.
Mano gydytoja savu laiku man sakė, kad pakitimai CIN1-3, o po to jau CIS (vėžys) gali išsivystyti per 5-10 metų.

QUOTE(Sally @ 2007 11 02, 13:45)
pas mane irgi yra zaizdele.Bet kazkodel ginekologe nieko nedaro  g.gif vis liepia ateiti kas puse metu apziurai.


O onkocitoliginį nors kartą darė? Jeigu ne, tai patarčiau pasidaryti profilaktiškai. smile.gif
Atsakyti
Sveikutes,si antradieni man padare konizacija. Jauciuosi neblogai,tik neramu,kodel gydytoja iskarto paskyre antibiotikus.Gal kas negerai? Parasykit, jei kam jie buvo paskirti.
Atsakyti
QUOTE(Kristina 25 @ 2007 11 02, 17:10)
Manau, kad nereikia pulti į neviltį tol kol neapžiūrėjo ginekologė  console.gif
Palinkėsiu stiprybės  4u.gif
Papildyta:
Reiškia viskas tvarkoje jei nieko nedaro  mirksiukas.gif



QUOTE(Auges @ 2007 11 02, 20:38)
Pati turbūt žinai, kad baimės akys didelės smile.gif
O bijome dažniausiai dėl to, kad nežinome. Taigi pirmiausiai siūlyčiau apsiraminti, o po to pasiskaityti kol kas savo jėgom, o po to išsamiai išklausinėti gydytojos smile.gif
Onkocitologinį galima pasidaryti ir Aids centre, ir poliklinikoj ir bet kokioj privačioj klinikoj. (pvz biomedicinos tyrimų centre atsakymą man atrodo kitą dieną duoda).
Toks suragėjęs plotelis man pačiai buvo tuomet, kai buvo pati žaizdelė, ir tuomet kai jokių pakitimų dar net nenusimatė. Taigi spėju, kad tai tiesiog pati žaizdelė plečiasi galbūt, bet tai nereiškia, kad tai jau yra pakitimai.
Mano gydytoja savu laiku man sakė, kad pakitimai CIN1-3, o po to jau CIS (vėžys) gali išsivystyti per 5-10 metų.
O onkocitoliginį nors kartą darė? Jeigu ne, tai patarčiau pasidaryti profilaktiškai. smile.gif

Ačiū, merginos, už palaikymą ax.gif Pirmadienį bėgsiu pasidaryti onkocito doh.gif , kad eidama pas savo ginekologę jau turėčiau atsakymą - kad nereikėtų be reikalo panikuoti doh.gif Miegu jau ramiau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Gizelė @ 2007 11 03, 20:12)
Ačiū, merginos, už palaikymą ax.gif Pirmadienį bėgsiu pasidaryti onkocito doh.gif , kad eidama pas savo ginekologę jau turėčiau atsakymą - kad nereikėtų be reikalo panikuoti doh.gif Miegu jau ramiau mirksiukas.gif


Mes su tavim friends.gif 4u.gif
Žinau ką reiškia palaikymas ax.gif
Atsakyti
skaitinejau siia temele,bet taip ir nenusprendziau ka daryti g.gif kai buvau birzeli pas ginekologe del kontraceptiku,apziurejus uzmate zaizdele,sako siaip negimdziusiom nedeginam bet jei nori ateik kita menesi uzdeginsiu(nes turejau issvykti)...taciau gryzus taip ir nenuejau...o dabar vel vaziuosiu i Lt,tai ko gero reiktu nueiti apziurai...tik klausimas kodel sake ateik uzdeginsiu,nors pati sake kad negimdziusiom nerekomenduojama? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(KARKUSA @ 2007 11 04, 17:03)
skaitinejau siia temele,bet taip ir nenusprendziau ka daryti g.gif kai buvau birzeli pas ginekologe del kontraceptiku,apziurejus uzmate zaizdele,sako siaip negimdziusiom nedeginam bet jei nori ateik kita menesi uzdeginsiu(nes turejau issvykti)...taciau gryzus taip ir nenuejau...o dabar vel vaziuosiu i Lt,tai ko gero reiktu nueiti apziurai...tik klausimas kodel sake ateik uzdeginsiu,nors pati sake kad negimdziusiom nerekomenduojama? blink.gif

sprendimo teise paliko tau.... manau tau reiktu paprasciausiai dazniau lankytis pas ginekologa.... ir visos bedos..... onkocitologinis kas metai arba kas pusmeti(priklausomai nuo onkocitologinio atsakymo), ir visos problemos..... negimdziusiom nieko nedaro(aisku jei nera katastrofinis buvis), todel kad paskui gimdant kaklels plysta arba nebeatsidarineja.... zodziu nebera elastingumo.....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -t-a-m-s-i-: 04 lapkričio 2007 - 17:01
Sveikutes, man taip pat po vizito pas savo ginekologe buvo pastebeta zaizdele ir gydytoja zinoma padare PAP tyrima. Tyrimo diagnoze buvo zaizdele su lengvais pakitimais - ASCUS ŽPV. Gydytoja aiskino su knyga ir plakatais, kad tik as suprasciau viska blush2.gif nes as vos ne verkti pradejau, man taip pasirode kad man jau vezys. Taciau man gydytoja taip issamiai viska issaiskino, kad dabar as rami. Galiu tikrai ramiai ziureti i ateiti, nes zinau, kad jei ka - mane stebi. Beje ta mano gydytoja yra grieztai pries visokius uzdeginimus ir t.t. Man prirase visokiu imunitetui stiprinti vitaminu (ryklio taukai, Berešo lašai) ir stebjimas, stebejimas ir dar karta stebejimas. Tik va beda ta, kad as dar ir su krutimis turiu bedu, tai ir geriu dabar ir Mastodinona ir dar visokius kitus vitaminus. blink.gif O kaip jus gydotes zaizdeles?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Invincible: 04 lapkričio 2007 - 17:57
sveikutes gal kas galit patarti po operacijos man jau 10 para bet regis nori kraujuoti ir kresuliukai rodos kaip manot ar reiketu vazuoti i skyriu pasirodyti, ar tai nieko tokio pas gyditoja tai tik treciadieni reikia pasirodyti tai nezinau ka ir daryti
Atsakyti
sveikute,rasa289, man po operacijos 6 para. Sitame forume prisiskaiciau,kad 10-11 para turi atkristi sasas.Bet man gydytoja sake, kad kresuliu neturi buti, tai gal geriau pasirodyk gydytojai.Sekmes. Parasyk kaip tu jautiesi apskritai,nes man tai pastoviai maudzia pilvo apacia, nezinau ar tai normalu?
Atsakyti
Šiandien sužinojau, kad vis dar rodo nedidelį uždegimą, kaip sako, kad gimdos kaklelio... g.gif
Na kada visa tai baigsis verysad.gif
Jaučiu ir vėl teks antibiotikus gerti doh.gif , nors visai neseniai juos gėriau...
Atsakyti
sveikute jabd man irgi nori mausti pilvo apacia sako kad zaizdele neskausminga bet as po operacijos ja jauciu viduje negaliu pasakyti kad ji skauda bet galiu tikslei pasakyti kur ji. O tau po operacijos leido sedeti man tai neleido dvi savaites g.gif
Atsakyti
Aš tik po konsultacijos...
Nesuprantu, ko man vis rodo tą gimdos kaklelio uždegimą nors ir nedidelį... g.gif
Išrašė vaistelių, tai vėl teks tručintis doh.gif
Kiek ilgai aš taip gydysiuos unsure.gif
Atsakyti