Įkraunama...
Įkraunama...

Žaizdelė gimdos kaklelyje

Paskaityk pirmą temą, neveltui įdėjau nuorodą į primą žinutę wink.gif
Atsakyti
aha gerai, aciu
Atsakyti
QUOTE(Auges @ 2007 01 03, 12:11)
Bet kitoms merginoms, kiek teko skaityti tai išvis nedavė biuletenio, vos ne kitą dieną į darbą. (kartais toks jausmas kad skirtingose šalyse gydomes hihihi.gif )

Aha tikrai! mastau.gif
Man tai jau viskas lyg ir ok po operacijos buvo, bet tik pakilodavau pypliuką ir vėl kraujuoja. Taip gal 4 savaites. Ogi nepasakysi metuku lialiui, kad negali mamytė dabar jo paimti... verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo idommi: 03 sausio 2007 - 12:58
[žaizdelę pabandyk gydytis su medum. Reikia tamponą ištepti medum ir įsidėti nakčiai. Draugė sėkmingai išsigydė
Atsakyti
QUOTE(Nelė @ 2007 01 04, 17:38)
[žaizdelę pabandyk gydytis su medum. Reikia tamponą ištepti medum ir įsidėti nakčiai. Draugė sėkmingai išsigydė

blink.gif blink.gif blink.gif , dar tokių bajerių negirdėjau, siaubas lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Nelė @ 2007 01 04, 19:38)
[žaizdelę pabandyk gydytis su medum. Reikia tamponą ištepti medum ir įsidėti nakčiai. Draugė sėkmingai išsigydė

Nu joooo blink.gif blink.gif blink.gif
O kaip po tokio įvairias alergijas gydytis??? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Zivilka @ 2007 01 03, 10:03)
ai nu tikrai menesi reiskia, taip reik ir nusiteikti.
aha, mano dar ir deformuotas, nu ziuresim, jau niekur nepabegsi, kaip bus taip bus

nepergyvenk,bus viskas gerai 4u.gif
O, kad kaklelis deformuotas tik dabar pastebėjo ar tu prieš tai senokai pas gydytojus lankeis? ar jis deformuojasi labai greit? g.gif
Man mėnesio vidury paskutinis onkocitologinis laukia.
Atsakyti
QUOTE(sparow @ 2007 01 05, 11:10)
nepergyvenk,bus viskas gerai 4u.gif
O, kad kaklelis deformuotas tik dabar pastebėjo ar tu prieš tai senokai pas gydytojus lankeis? ar jis deformuojasi labai greit? g.gif
Man mėnesio vidury paskutinis onkocitologinis laukia.

matai as pati durne apsileidus, keturis metus pas gydytoja nebuvau, o kai nuejau jau buvo zaizdele isplitus, prasidejo displazija ir tada matomai nuo to kaklelis deformavosi. bent as taip supratau
Atsakyti
ir as turiu sita dziaugsma, bet pas mane paveldetas dalykelis, kol nepagimdysiu, tol nereikia nieko daryti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Tiffany @ 2007 01 06, 13:16)
ir as turiu sita dziaugsma, bet pas mane paveldetas dalykelis, kol nepagimdysiu, tol nereikia nieko daryti  4u.gif

Stebėti būtina. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Auges @ 2007 01 06, 15:43)
Stebėti būtina.  mirksiukas.gif

taliekami tyrimai kas puse metu
Atsakyti
o man jau vis dazniau pradeda skaudet,bet nerandu laiko vis nueiti pasitikrint blush2.gif
Atsakyti