Įkraunama...
Įkraunama...

Žaizdelė gimdos kaklelyje

merginos, tai nėra "žaizda", tai tiesios gimdos kaklelio kanalo audinys iškylęs į paviršių paprasčiau kalbant, taigi jo išgydyti neįmanoma. Jis atgal nesulys nuo žvakučių ar dar kažkokių vaistų laugh.gif
Citata iš http://www.kmuk.lt/A...imdos_k_i_n.htm
"Gimdos kaklelio anatomija ir histologija. Gimdos kaklelis sudarytas iš lygiųjų raumenų, stromos ir dviejų epitelio tipų -plokščiųjų ir liaukinių ląstelių. Plokščias epitelis yra sluoksniuotas, nekeratinizuotas ir atsparus rūgščiai makšties terpei. Apžiūrinėjant gimdos kaklelį, galima pastebėti, kad plokščias epitelis yra šviesiai rausvos spalvos, lygus ir padengia didžiąją dalį išorinio gimdos kaklelio paviršiaus. Liaukinis epitelis sudarytas iš paprastų stulpinių ląstelių, yra intensyvesnės raudonos spalvos, išlenda iš gimdos kaklelio kanalo į egzocerviksą. Riba, kur susisiekia šie epitelio tipai yra vadinama jungtimi. Gyvenimo eigoje vyksta stulpinių ląstelių transformacija į plokščiąjį epitelį (šis procesas vadinamas metaplazija) ir to pasėkoje jungtis kyla link gimdos kaklelio kanalo...
Neoplazija arba kitaip dar displazija (mūsų vadinama žaizdelė), apibrėžiama kaip sutrikęs epitelio augimas ir vystymasis. Tai mikroskopiniai, multicentriniai, neuždegiminiai epitelio proliferacijos židiniai su padidėjusiu baziniu aktyvumu. Jame ląstelės išsidėsto keliomis eilėmis, viršutiniai epitelio sluoksniai patologiškai ragėja. Epitelyje dalinasi ląstelės, panašios į pamatines, bet turinčios atipiškus, santykiškai padidėjusius branduolius ir praradusios kryptingumą ir dėl to lemiančios epitelio sąrangos netvarką, diferenciacijos stoką, nebrandumą... "

Tos žvakutės gal nuo kokio uždegimo ar bakterijos padeda, įdomu kas anotacijoj parašyta.
Atsakyti
Sveikos merginos...
Visgi per anksti pasidžiaugiau... šiandien vėl buvau pas savo gydytoją...
Tepinėlis rodo uždegimą, tai jau reiks stiprius antibiotikus gerti doh.gif Žinoma po antibiotikų dar grybelis koks išlys... doh.gif
Beto kas įdomiausia pirmadienį pasižiūrėjus rezultatus dėl onkocitologinio tepinėlio ir ŽPV sako, kad viskas tvarkoj pakitusių ląstelių nėra... šiandien vėl pažiūrėjo tuos rezultatus ir sako, kad pakitusių ląstelių nėra, bet jos nelabai gražios... g.gif
Ir pasakė, kad reiks ruoštis biopsijai visgi... blink.gif (jaučiu dar per mažai pinigų sumokėjau tongue.gif ) Nenoriu ir bijau aš tos biopsijos fear.gif
Tik man įdomu, kodėl pirmadienį viena sakė o šiandien visai ką kitą....
Nežinau, bet manau jau pats laikas kreiptis konsultacijai ir į kitą ginekologą... g.gif
Toks pyktis užėjo, nes toks jausmas kad iš mūsų tokių biznį darbo...
Atsakyti
QUOTE(Kristina 25 @ 2007 10 17, 21:10)
Nežinau, bet manau jau pats laikas kreiptis konsultacijai ir į kitą ginekologą... g.gif


MAnau teisingiausias sprendimas drinks_cheers.gif

o pačios biopsijos bijoti nereikia. Tai tik procedūra reikalinga ligos nustatymui. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristina 25 @ 2007 10 17, 21:10)
Sveikos merginos...
Visgi per anksti pasidžiaugiau... šiandien vėl buvau pas savo gydytoją...
Tepinėlis rodo uždegimą, tai jau reiks stiprius antibiotikus gerti  doh.gif  Žinoma po antibiotikų dar grybelis koks išlys...  doh.gif
Beto kas įdomiausia pirmadienį pasižiūrėjus rezultatus dėl onkocitologinio tepinėlio ir ŽPV sako, kad viskas tvarkoj pakitusių ląstelių nėra... šiandien vėl pažiūrėjo tuos rezultatus ir sako, kad pakitusių ląstelių nėra, bet jos nelabai gražios...  g.gif
Ir pasakė, kad reiks ruoštis biopsijai visgi...  blink.gif  (jaučiu dar per mažai pinigų sumokėjau  tongue.gif ) Nenoriu ir bijau aš tos biopsijos  fear.gif
Tik man įdomu, kodėl pirmadienį viena sakė o šiandien visai ką kitą....
Nežinau, bet manau jau pats laikas kreiptis konsultacijai ir į kitą ginekologą... g.gif
Toks pyktis užėjo, nes toks jausmas kad iš mūsų tokių biznį darbo...


tai turbut pamate, kad jau tuoj isgysi, tai sako, reikia pasakyti, kad dar kokiu ligu turi mirksiukas.gif lotuliukas.gif juk nesinori pacientes taip greitai prarasti tongue.gif as tai vietoj taves irgi eiciau pas kita, ka ir pati zadu padaryti, jei diagnoze ir patvirtins, bet gal nors gydymas ir vaistukai pigiau kainuos mirksiukas.gif tik nepergyvenk, nes ir mane prigasdinusi buvo 4u.gif
Atsakyti
Žinot dar lyg šiol man nervai ima... mad.gif
Vis mąstau, kodėl pirmadienį apie biopsiją net nebuvo užsiminta ir dar išrašytos žvakutės, maisto papildai, kad pradėti gydymą... o vakar pasirodo jau ir biopsijos reikės... doh.gif
Tai negalėjo iškarto pasakyti, kad reikės daryti biopsiją dar iki pradedant kišti tas žvakutes...
Na tikrai, tas toks gumos tampymas mane jau erzina... Juk teisingiausias sprendimas buvo atlikti visus reikalingus tyrimus, tame tarpe ir tą biopsiją ir tik tada jau skirti gydymą... doh.gif

Beje, kažkas klausė apie tas žalias žvakutes, jų pavadinimas Super Chlorophyll GP 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristina 25 @ 2007 10 18, 09:51)
Žinot dar lyg šiol man nervai ima... mad.gif
Vis mąstau, kodėl pirmadienį apie biopsiją net nebuvo užsiminta ir dar išrašytos žvakutės, maisto papildai, kad pradėti gydymą... o vakar pasirodo jau ir biopsijos reikės...  doh.gif
Tai negalėjo iškarto pasakyti, kad reikės daryti biopsiją dar iki pradedant kišti tas žvakutes...
Na tikrai, tas toks gumos tampymas mane jau erzina... Juk teisingiausias sprendimas buvo atlikti visus reikalingus tyrimus, tame tarpe ir tą biopsiją ir tik tada jau skirti gydymą...  doh.gif

Beje, kažkas klausė apie tas žalias žvakutes, jų pavadinimas Super Chlorophyll GP  4u.gif



na aisku apie tavo gydytoja nieko negaliu komentuoti. Bet mane is anksto perspejo, kad po onkocitologinio gali tekti ir biopsija padaryti, nes onkocitologinis nevisada parodo pakitimus. Taigi jei pakitimai plika akimi aiskiai matomi, o onkocitologinis nieko nerodo gali skirti ir biopsija, tam kad patikslintu. Siaip ji visiskai neskausminga ir uztrunka vos kelias minutes. Bejemano atveju onkocitoliginis nieko nerode, o biopsija parode, kad pakitimu lygis - ascus.
Atsakyti
QUOTE(rensyte @ 2007 10 19, 21:33)
na aisku apie tavo gydytoja nieko negaliu komentuoti. Bet mane is anksto perspejo, kad po onkocitologinio gali tekti ir biopsija padaryti, nes onkocitologinis nevisada parodo pakitimus. Taigi jei pakitimai plika akimi aiskiai matomi, o onkocitologinis nieko nerodo gali skirti ir biopsija, tam kad patikslintu. Siaip ji visiskai neskausminga ir uztrunka vos kelias minutes. Bejemano atveju onkocitoliginis nieko nerode, o biopsija parode, kad pakitimu lygis - ascus.


Žinau, kad reiktų ir biopsiją pasidaryti... dėl šventos ramybės...
Beje apie pakitimą ascus radau, kad dauguma ASCUS priežastis yra ŽPV, nors ką čia gali žinoti... g.gif
Visgi, pradėsiu ieškoti kitos ginekologės, tik kad pinigėlių gaila, nes reiks vėl visus tyrimus iš naujo daryti doh.gif
Mano tas gydymas visai niekam tikęs, tik antibiotikus pradėjau gerti, tai jau degina "apačioj", jaučiu garantuotai grybas išlindo doh.gif
Kada visa tai baigsis verysad.gif
Čia vadinasi neturėjau su sveikata problemų...
Atsakyti
Kagi..., kelio atgal nėra, užsirašiau biopsijai kitam pirmadieniui fear.gif
Na bet kai paklausiau apie kainą, tai pasakė apie 360 Lt blink.gif
Tyrimo kaina kaip kokios operacijos... na ir kainelės, manau kažkas čia netaip doh.gif

Atsakyti
Kristina, taip tokios kainos smile.gif nieko nepadarysi, sveikata brangiau kainuoja smile.gif
O dėl antibijotikų, iškarto pagerk ir Linex arba kokiųnors kitų gerųjų bakterijų.
Atsakyti
QUOTE(Kristina 25 @ 2007 10 18, 09:51)

Beje, kažkas klausė apie tas žalias žvakutes, jų pavadinimas Super Chlorophyll GP  4u.gif


Cia as klausiau, aciu uz atsakyma. Reikes paieskot daugiau info ir atsiliepimu ax.gif

QUOTE(Kristina 25 @ 2007 10 20, 20:03)

Visgi, pradėsiu ieškoti kitos ginekologės, tik kad pinigėlių gaila, nes reiks vėl visus tyrimus iš naujo daryti  doh.gif



tai tu pasiimk darytu tyrimu kopijas ir su kopijom nueik pas kita gyd, ir nereikes ju vel daryt ir moket pinigu. Nebent tu nepasitiki tu tyrimu tikrumu g.gif

QUOTE(Kristina 25 @ 2007 10 22, 11:29)
Kagi..., kelio atgal nėra, užsirašiau biopsijai kitam pirmadieniui  fear.gif
Na bet kai paklausiau apie kainą, tai pasakė apie 360 Lt  blink.gif
Tyrimo kaina kaip kokios operacijos... na ir kainelės, manau kažkas čia netaip  doh.gif


tu gali nemokamai padaryt biopsija raudonajam kryziuj, tik reikia turet siuntima. Ji tau tavo gine turi israsyti mirksiukas.gif
O tave ispejo, kad biopsija reikia daryt iskart po menesiu?
Atsakyti
Sveikutes as ketvirtadieni ruosuosi operacijai biski bijau blush2.gif ar dantis galima ta ryta valytis nepaklausiau pasake kad atvazuoti negerus nevalgius. Mat kai sunu operacijai veziau tai perspejo apie dantis kad negalima valyti
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rasa289: 22 spalio 2007 - 13:40
O kodėl negalima dantų valyti? ohmy.gif
Atsakyti