Įkraunama...
Įkraunama...

Žaizdelė gimdos kaklelyje

QUOTE(pinkdevil @ 2007 10 15, 13:39)
o gal tokias zalias zvakutes?  g.gif  man israse ir reikejo ne vaistinej pirkti, sake, kad nuo visko  blink.gif  bet kokios jos baisios- netirpsta ir plius zaliai tepa visa menesi  doh.gif tai nei sis, nei tas  blink.gif  smile.gif


Jo sakė, kad tai bus žalios žvakutės... tai visą mėnesį žaliai tepa? blink.gif
Jei nepaslaptis kiek jos kainuoja? 4u.gif

Beje, man dar išrašė kažkokių geriamų, tik kad neįskaitau pavadinimo kažkaip Sxpe... doh.gif įdomu kiek šitas malonumas kainuos... ir išvis gal kas iš jūsų gėre, kažkokius panašius vaistus?... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristina 25 @ 2007 10 15, 14:47)
Jo sakė, kad tai bus žalios žvakutės...  tai visą mėnesį žaliai tepa?  blink.gif
Jei nepaslaptis kiek jos kainuoja?  4u.gif

Beje, man dar išrašė kažkokių geriamų, tik kad neįskaitau pavadinimo kažkaip Sxpe...  doh.gif  įdomu kiek šitas malonumas kainuos... ir išvis gal kas iš jūsų gėre, kažkokius panašius vaistus?... g.gif


man irgi geriamu buvo kazkokiu israse 'una de gato' ir dar kazkokiu. o del tu zaliu (jos su chlorofilu), tai nenoriu pameluoti,bet buvo apie 80 lt, negaliu tiksliai prisiminti blush2.gif matai,jas galima ir gerti, bet man sake kaip zvakutes naudoti. as jos klausiau ar normalu,kad jos tepa tiek ilgai,tai sake taip, nes viskas atseit 'valosi' . bet dar dabar radau 6 zvakutes, nepabaigiau naudoti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristina 25 @ 2007 10 15, 13:27)
Aš grįžau...  biggrin.gif
Ačiū Dievui, onkocitologinis pakitusių ląstelių nerodo, ŽPV nėra...  thumbup.gif
Tik, kad tą žaizdelę teks gydytis...
Bet svarbiausia, kad ne viskas taip baisu kaip jau buvau prisigalvojusi...  blush2.gif


Saunu kad pas tave viskas gerai thumbup.gif


QUOTE(Kristina 25 @ 2007 10 15, 14:20)
Ačiū už balioną ir palaikymą  biggrin.gif  jums visom kurios palaikė irgi po balionėlį  4u.gif
Jaučiu tas žaizdelės gydymas bus varginantis...  doh.gif
Vaistų išrašė ir žvakučių kuriuos reiks pirkti ne vaistinėj... kažkaip ir įdomu paliko, kodėl...  g.gif
Sakė, kad tai labai geri vaistai ir natūralus antibiotikas ir antioksidantas ir vitaminai...


Gal gali parasyt tu zvakuciu pavadinima? kazkaip intriguojanciai skamba, noriu pasidometi.. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Masia @ 2007 10 16, 09:38)
Gal gali parasyt tu zvakuciu pavadinima? kazkaip intriguojanciai skamba, noriu pasidometi..  ax.gif


Dėl tų žalių žvakučių pavadinimo reiks dar pasidomėti, nes jas išėmė iš buteliuko ir davė 10 vnt... g.gif Gal Pinkdevil gali paskyti jų pavadinimą nes ji irgi naudojo jas smile.gif

Dar papildomai pirkau Express Essentials ir Vag Forte...
Už viską 177 Lt doh.gif
Jaučiu greit piniginė visai ištuštės blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristina 25 @ 2007 10 16, 12:20)
Dėl tų žalių žvakučių pavadinimo reiks dar pasidomėti, nes jas išėmė iš buteliuko ir davė 10 vnt...  g.gif  Gal Pinkdevil gali paskyti jų pavadinimą nes ji irgi naudojo jas  smile.gif

Dar papildomai pirkau Express Essentials ir Vag Forte...
Už viską 177 Lt  doh.gif
Jaučiu greit piniginė visai ištuštės  blink.gif


Tai as uz dvieju menesiu kursa tame kabinete palikau 290lt, o plius dar reikejo pirkti vaistu ir paprastoj vaistinej blink.gif
Atsakyti
QUOTE(pinkdevil @ 2007 10 16, 12:08)
Tai as uz dvieju menesiu kursa tame kabinete palikau 290lt, o plius dar reikejo pirkti vaistu ir paprastoj vaistinej  blink.gif


Eina sau kokia sumelė... mega_shok.gif
Tai dar palauk, man dar rytoj vėl reiks eiti, nes buvo uždegimas ir jaučiu dar neviskas tvarkoj taip kad dar papildomai gausiu receptėlių vaistams...
Man jau susidarė toks įspūdis, kad čia biznį varo... rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristina 25 @ 2007 10 16, 13:21)
Eina sau kokia sumelė...  mega_shok.gif
Tai dar palauk, man dar rytoj vėl reiks eiti, nes buvo uždegimas ir jaučiu dar neviskas tvarkoj taip kad dar papildomai gausiu receptėlių vaistams...
Man jau susidarė toks įspūdis, kad čia biznį varo...  rolleyes.gif


tai mes jau pries tai apie tai snekejom mirksiukas.gif delto as daugiau ir nezadu pas ja eiti rolleyes.gif o vaistus tau lygiai tokius pacius israse kaip man mirksiukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(pinkdevil @ 2007 10 16, 12:27)
tai mes jau pries tai apie tai snekejom  mirksiukas.gif delto as daugiau ir nezadu pas ja eiti  rolleyes.gif  o vaistus tau lygiai tokius pacius israse kaip man  mirksiukas.gif  lotuliukas.gif


Taip taip atsimenu, kad apie tai buvo šnekėta..
Bet kol nepatyriau savo kailiu blush2.gif protas paskui eina, beto perdaug panikavau, nes buvau tikrai išgąsdinta blink.gif Bet tai tik į naudą man, teks daugiau rūpintis savo sveikata... rolleyes.gif
Neatsimenu lyg gal ir rašei, o tie vaistai ką išrašė ar padėjo kiek nors? 4u.gif

Atsakyti
PINKDEVIL
Gal parasysi tu zaliu zvakuciu pavadinima?


QUOTE(Kristina 25 @ 2007 10 16, 13:21)
Eina sau kokia sumelė...  mega_shok.gif
Tai dar palauk, man dar rytoj vėl reiks eiti, nes buvo uždegimas ir jaučiu dar neviskas tvarkoj taip kad dar papildomai gausiu receptėlių vaistams...
Man jau susidarė toks įspūdis, kad čia biznį varo...  rolleyes.gif


vat as apie ta pati pagalvojau: nori is jusu uzsidirbt cool.gif
as del savo zaizdeles buvau pas 3 gydytojus, tai nei vienas nepasake, kad galima issigydyt zvakutem blink.gif nebent pas mane jau stadija nuo jusu skiriasi ax.gif ir tirkai negali zvakutes padet verysad.gif


QUOTE(pinkdevil @ 2007 10 16, 13:27)
tai mes jau pries tai apie tai snekejom  mirksiukas.gif delto as daugiau ir nezadu pas ja eiti  rolleyes.gif  o vaistus tau lygiai tokius pacius israse kaip man  mirksiukas.gif  lotuliukas.gif


ar padejo sitie vaistai?
Atsakyti
Na pirmiausia- dziaugiuosi, kad tau, Kristina25, viskas gerai 4u.gif bet kazkaip keistai ta tavo istorija klostesi g.gif pirmiausia, kiek atsimenu, prigasdino, kad viskas ten labai blogai atrodo, paskui tyrimai parodo, kad nera nieko blogo, o galu gale priraso kazkokiu "vaistu ne is vaistines", kurie isgydo zaizdeles...????? Viskas skamba daugiau negu keistai. Ta tema daug kalbejau ne su vienu gydytoju ir visi sake, kad pacios zaizdeles isgydyti ar pagydyti neimanoma, tik jei vyksta pakitimai- tada operuojama, jei ne- stebima, bet kad isgydyti- to dar negirdejau. o siaip tai ir gydytojos elgesys vercia manyti, kad bene laikomasi taktikos prigasdinti->nors nieko blogo nerasta-gydyti jos siulomais "vaistais ne is vaistines"-> tik idomu- koks bus tesinys? ar jums nesipersa isvada, kad uz tu vaistu pardavima gydytojai nubyra? labai idomu butu suzinoti gydytojos pavarde (bene tai vyko Salvijoje?), kad kada atsitiktinai pas ja nepatekti, nes is salies ispudis susidare nekoks.. bet kokiu atveju- linkiu puikios sveikatos 4u.gif ir labai tikiuosi, kad pasidalinsi ispudziais po tu vaistu naudojimo g.gif
Atsakyti
QUOTE(Dinne @ 2007 10 16, 18:45)
Na pirmiausia- dziaugiuosi, kad tau, Kristina25, viskas gerai 4u.gif  bet kazkaip keistai ta tavo istorija klostesi g.gif  pirmiausia, kiek atsimenu, prigasdino, kad viskas ten labai blogai atrodo, paskui tyrimai parodo, kad nera nieko blogo, o galu gale priraso kazkokiu "vaistu ne is vaistines", kurie isgydo zaizdeles...????? Viskas skamba daugiau negu keistai. Ta tema daug kalbejau ne su vienu gydytoju ir visi sake, kad pacios zaizdeles isgydyti ar pagydyti neimanoma, tik jei vyksta pakitimai- tada operuojama, jei ne- stebima, bet kad isgydyti- to dar negirdejau. o siaip tai ir gydytojos elgesys vercia manyti, kad bene laikomasi taktikos prigasdinti->nors nieko blogo nerasta-gydyti jos siulomais "vaistais ne is vaistines"-> tik idomu- koks bus tesinys? ar jums nesipersa isvada, kad uz tu vaistu pardavima gydytojai nubyra? labai idomu butu suzinoti gydytojos pavarde (bene tai vyko Salvijoje?), kad kada atsitiktinai pas ja nepatekti, nes is salies ispudis susidare nekoks.. bet kokiu atveju- linkiu puikios sveikatos  4u.gif  ir labai tikiuosi, kad pasidalinsi ispudziais po tu vaistu naudojimo g.gif


tai daug buvo apie ja kalbeta temoje 'geri ginekologai klaipedoje' mirksiukas.gif visu pirma, as pas ja nuejau po poros menesiu, kai suvartojau vaistu kursa, tai sake, kad jau 'gereja', nebe taip raudona ir t.t. o paskui padare vel visus tyrimus, taciau rezultatus galejau suzinoti tik telefonu, nes buvau isvaziavus smile.gif sake, kad nieko bloga nera, bet kad reikia butinai grizti gydyti zaizdeles, nes ji kitaip nedings blink.gif as pries gydyma nieko pries, bet supratau, kad ji tikra 'pinigu melzeja' tongue.gif ir jeigu uz 3 vizitus, i kuriuos iejo tyrimai ir vaistu pirkimas, sumokejau apie 1000, tai atsiprasau... doh.gif vaistukai hemeopatiniai delto ir brangus, ir vaistinej neparduodami lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Dinne @ 2007 10 16, 17:45)
Na pirmiausia- dziaugiuosi, kad tau, Kristina25, viskas gerai 4u.gif  bet kazkaip keistai ta tavo istorija klostesi g.gif  pirmiausia, kiek atsimenu, prigasdino, kad viskas ten labai blogai atrodo, paskui tyrimai parodo, kad nera nieko blogo, o galu gale priraso kazkokiu "vaistu ne is vaistines", kurie isgydo zaizdeles...????? Viskas skamba daugiau negu keistai. Ta tema daug kalbejau ne su vienu gydytoju ir visi sake, kad pacios zaizdeles isgydyti ar pagydyti neimanoma, tik jei vyksta pakitimai- tada operuojama, jei ne- stebima, bet kad isgydyti- to dar negirdejau. o siaip tai ir gydytojos elgesys vercia manyti, kad bene laikomasi taktikos prigasdinti->nors nieko blogo nerasta-gydyti jos siulomais "vaistais ne is vaistines"-> tik idomu- koks bus tesinys? ar jums nesipersa isvada, kad uz tu vaistu pardavima gydytojai nubyra? labai idomu butu suzinoti gydytojos pavarde (bene tai vyko Salvijoje?), kad kada atsitiktinai pas ja nepatekti, nes is salies ispudis susidare nekoks.. bet kokiu atveju- linkiu puikios sveikatos  4u.gif  ir labai tikiuosi, kad pasidalinsi ispudziais po tu vaistu naudojimo g.gif

Dėkui 4u.gif
Taip, mano istorija klostėsi gan keistai...
Nes žinokit ištikrųjų jau "laidojau save"... Pirmas vizitas ir šokas blink.gif
Net svorio numečiau per visus tuos pergyvenimus, tokia depresija buvo užėjusi...
Tikrai nežinau ar įmanoma bus išgydyti tą žaizdelę... gal tik apgydyti...
Manau, kad po šito gydymo pasikonsultuosiu ir su kitais gydytojais.
Nelabai norėčiau operuotis, nes norėčiau antro vaikelio rolleyes.gif

Būtinai parašysiu apie gydymo rezultatus..
Šiaip pasižiūrėjau Internete tų vaistų kainas, tai kažkur apie 20 Lt permokėjau už kiekvieną.. doh.gif
Atsakyti