Įkraunama...
Įkraunama...

Žaizdelė gimdos kaklelyje

Noriu paklausti. kadangi pati nesioju ZPV ( kankina kandilomos irt.t.), igijau kompleksa su kuo nors suarteti lytiskai,kadangi esu netekejus, bijau uzkresti savo naujus partnerius. Gal kas zinot kaip galima apsisaugoti, nes ta tema labai mazai informacijos, klausiau gydytojos, jinai tiksliai negalejo man atsakyt. Suprantu, jog pagrindine apsisaugojimo priemone prezervatyvas, bet jei tai plinta per seiles, ar dar kazkuriom kitom vietom lieciantis, tai apsaugoti kita partneri neimanoma?
Tai ka sekso nebesitiketi ? verysad.gif verksiu
Atsakyti
QUOTE(akella @ 2007 10 03, 09:42)
Noriu paklausti. kadangi pati nesioju ZPV ( kankina kandilomos irt.t.), igijau kompleksa su kuo nors suarteti lytiskai,kadangi esu netekejus, bijau uzkresti savo naujus partnerius. Gal kas zinot kaip galima apsisaugoti, nes ta tema labai mazai informacijos, klausiau gydytojos, jinai tiksliai negalejo man atsakyt. Suprantu, jog pagrindine apsisaugojimo priemone prezervatyvas, bet jei tai plinta per seiles, ar dar kazkuriom kitom vietom lieciantis, tai apsaugoti kita partneri neimanoma?
Tai ka sekso nebesitiketi ? verysad.gif verksiu

Kazkaip ir man baisoka is pradziu buvo, kazkaip ir kaltes jausmas g.gif
Bet pati pagalvok kiek zmoniu aplink Tave serga pusleline- tai juk tas pats ZPV tik kitoje vietoje, ir beja jei neklystu apie 90% turi si virusa (tik skiriasi vadinamieji genotipai- vieni yra pavojingi, kiti maziau ar visai nepovojingi). Ir beja nesipasakok savo partneriams apie tai, visvien nesupras, o prades galvoti, kad cia vos ne koks sifilis doh.gif
Tiesa man vienas gydytojas minejo, kad vyrams uzsikretus tuo paciu ZPV (jie beja yra nesiotojai-kurie veliau ta virusa pernesa kitoms moterims, patys to net nezinodami) velesniuose metuose gali issivystyti prostatos vezys.
Ir beja nekeitinek labai daznai partneriu nes tavo organizmas tiesiog gali issibalansuoti nuo svetimu "bakteriju", cia aisku ne moralas, tiesiog patarimas, nes jie musu didieji ligu puoksciu dziaugsmai doh.gif
Papildyta:
Beja noriu pasidziaugti mano antrasis onkocitologinis- po pavasari atliktos konizacijos ir kai veliau paaiskejo 0vezio - geras!!!! drinks_cheers.gif thumbup.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristina 25 @ 2007 09 28, 15:33)
Pasistengsiu nepanikuoti!  4u.gif

Tik man įdomu jei onkocitologinis tepinėlis bus geras tai juk nereikės daryti biopsijos?...  g.gif
Nes man jau pasakė, kad galėsi pergyventi kai biopsiją darysim  unsure.gif


Jei onkocitol.geras, tai priklauso nuo gydytojos - gali liepti ir padaryt biopsija. Nes buna atveju, kai onko geras, o biopsija parodo CIN1/2/3



QUOTE(dirgle @ 2007 10 01, 21:20)
Sveikos,
Norejau paklausti, o kaip ten reikalai po tos biopsijos? Man  gydytoja pasake, kad  2 sav nebus galima sedet ir teks biuleteni imt. ir kad vienai nakcia i ligonine guldys. Perskaiciau as cia beveik visa tema, bet kazkaip sitokiu atsiliepimu neuzskaiciau  g.gif



kazkokios nesamones doh.gif
emiau viena iseigine atlikt biopsija: po operacijos prabuvau ligoninej kokias 3 val ir variau namo mirksiukas.gif

QUOTE(didia @ 2007 10 04, 12:22)
.....

Beja noriu pasidziaugti mano antrasis onkocitologinis- po pavasari atliktos konizacijos ir kai veliau paaiskejo 0vezio - geras!!!!  drinks_cheers.gif  thumbup.gif  biggrin.gif


Sveikinu clap.gif
Atsakyti
QUOTE(Masia @ 2007 10 05, 14:34)
Jei onkocitol.geras, tai priklauso nuo gydytojos - gali liepti ir padaryt biopsija. Nes buna atveju, kai onko geras, o biopsija parodo CIN1/2/3


Pažiūrėsim kaip bus su ta biopsija... g.gif
Nors jau savaitę atgal pradėjau gydymą vaistai + žvakutės (kaip sakė, kad tepinėlis rodo uždegimą), tai šiandien vėl jaučiu, kad kažkas netaip... gal kojas atšalau g.gif
Nežinau, ar vaistus ne tuos paskyrė ar dar kas nors verysad.gif
Na neturėjau anksčiau tokių sveikatos problemų doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristina 25 @ 2007 10 05, 19:03)
Pažiūrėsim kaip bus su ta biopsija...  g.gif
Nors jau savaitę atgal pradėjau gydymą vaistai + žvakutės (kaip sakė, kad tepinėlis rodo uždegimą), tai šiandien vėl jaučiu, kad kažkas netaip... gal kojas atšalau  g.gif
Nežinau, ar vaistus ne tuos paskyrė ar dar kas nors  verysad.gif
Na neturėjau anksčiau tokių sveikatos problemų  doh.gif



liudna verysad.gif
bet jei uzdegimas - tai butinai reikia issigydt.
o gal kokia infekcija pagavai doh.gif

bet kokiu atveju, sveik 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,
gal kam teko lankytis KMUK pas gyd. Arnolda Bartusevičių? blush2.gif Gal kas kokių atsiliepimų girdėjot? Aš prisiregistravau pas šį jauną gydytoją, labai bijau, siunčia mane iš P.Mažylio, nustatė HSIL ir sakė techniškai negalėtų išoperuoti čia, nes labai jau toli išplitę tos ląstelės... verysad.gif
Atsakyti
Nežinau... ko daugiau skaitau apie visokius CIN1/2/3 apie ŽPV ir jo grėsmę... tuo daugiau man stogas važiuoja... doh.gif ir dar prisigalvojų visokiausių baisybių... blink.gif
Atsakyti
Kagi, po kelių minučių išvarau... rezultatų onkocitologinio ir t.t.
Jaučiu tuoj išprotėsiu iš to nerimo... blink.gif
Mergaitės palinkėkit man sėkmės... 4u.gif
Atsakyti
Aš grįžau... biggrin.gif
Ačiū Dievui, onkocitologinis pakitusių ląstelių nerodo, ŽPV nėra... thumbup.gif
Tik, kad tą žaizdelę teks gydytis...
Bet svarbiausia, kad ne viskas taip baisu kaip jau buvau prisigalvojusi... blush2.gif

Atsakyti
QUOTE(Kristina 25 @ 2007 10 15, 14:27)
Aš grįžau...  biggrin.gif
Ačiū Dievui, onkocitologinis pakitusių ląstelių nerodo, ŽPV nėra...  thumbup.gif
Tik, kad tą žaizdelę teks gydytis...
Bet svarbiausia, kad ne viskas taip baisu kaip jau buvau prisigalvojusi...  blush2.gif

na va juk sakem...labai saunu thumbup.gif
dabar tik zaizdele uzsigydik ir vel sveika kaip ridikas 4u.gif
imk baliona 4u.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Puma*** @ 2007 10 15, 13:09)
na va juk sakem...labai saunu  thumbup.gif
dabar tik zaizdele uzsigydik ir vel sveika kaip ridikas 4u.gif
imk baliona 4u.gif  biggrin.gif

Ačiū už balioną ir palaikymą biggrin.gif jums visom kurios palaikė irgi po balionėlį 4u.gif
Jaučiu tas žaizdelės gydymas bus varginantis... doh.gif
Vaistų išrašė ir žvakučių kuriuos reiks pirkti ne vaistinėj... kažkaip ir įdomu paliko, kodėl... g.gif
Sakė, kad tai labai geri vaistai ir natūralus antibiotikas ir antioksidantas ir vitaminai...
Atsakyti
QUOTE(Kristina 25 @ 2007 10 15, 13:27)
Aš grįžau...  biggrin.gif
Ačiū Dievui, onkocitologinis pakitusių ląstelių nerodo, ŽPV nėra...  thumbup.gif
Tik, kad tą žaizdelę teks gydytis...
Bet svarbiausia, kad ne viskas taip baisu kaip jau buvau prisigalvojusi...  blush2.gif


o as kazkaip labai ir nepergyvenau blush2.gif padare, o kita diena skambina, kad vel ateiciau, nes sesele pavardes neuzklijavo doh.gif teko vel daryti verysad.gif o toks dar nemalonus tas tyrimas blink.gif bet nieko irgi nerado, tik sake, kad reiks zaizdele gydyti, bet taip ir neprisiruosiu nueiti ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Kristina 25 @ 2007 10 15, 14:20)
Ačiū už balioną ir palaikymą  biggrin.gif  jums visom kurios palaikė irgi po balionėlį  4u.gif
Jaučiu tas žaizdelės gydymas bus varginantis...  doh.gif
Vaistų išrašė ir žvakučių kuriuos reiks pirkti ne vaistinėj... kažkaip ir įdomu paliko, kodėl...  g.gif
Sakė, kad tai labai geri vaistai ir natūralus antibiotikas ir antioksidantas ir vitaminai...


gal tokias zalias zvakutes? g.gif man israse ir reikejo ne vaistinej pirkti, sake, kad nuo visko blink.gif bet kokios jos baisios- netirpsta ir plius zaliai tepa visa menesi doh.gif tai nei sis, nei tas blink.gif smile.gif
Atsakyti