Įkraunama...
Įkraunama...

Žaizdelė gimdos kaklelyje

Kristina 25, suprantu tavo jauduli, nes pati visai neseniai visa tai patyriau, beja- veiksmas vyko Klaipedoj. Po didelio jaudulio ateina susitaikymo su situacija faze ir viskas atrodo kiek kitaip, juo labiau, kad bus taip, kaip bus, linkiu- kad tyrimu atsakymai butu geri 4u.gif O del biopsijos kainos- privacioj Kuncu ambulatorijoj kainuoja 150lt.
Atsakyti
Sveikos,
Norejau paklausti, o kaip ten reikalai po tos biopsijos? Man gydytoja pasake, kad 2 sav nebus galima sedet ir teks biuleteni imt. ir kad vienai nakcia i ligonine guldys. Perskaiciau as cia beveik visa tema, bet kazkaip sitokiu atsiliepimu neuzskaiciau g.gif
Atsakyti
Net ir po konizacijos sėdėt leidžia, įdomu kodėl po biopsijos neleis g.gif:
Atsakyti
Man kai dare biopsija, tai ir sedet leido juk ten nera nieko ypatingo, tik lytiniu santykiu negali tureti ir kelti negali daugiau kaip 5 kg
Atsakyti
as ir nesuprantu kodel sedet neleido g.gif man net po hemarojaus operacijos leido sedeti lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Dinne @ 2007 10 01, 16:54)
Kristina 25, suprantu tavo jauduli, nes pati visai neseniai visa tai patyriau, beja- veiksmas vyko Klaipedoj. Po didelio jaudulio ateina susitaikymo su situacija faze ir viskas atrodo kiek kitaip, juo labiau, kad bus taip, kaip bus, linkiu- kad tyrimu atsakymai butu geri 4u.gif  O del biopsijos kainos- privacioj Kuncu ambulatorijoj kainuoja 150lt.


Dėkui! 4u.gif
Man taip jau atsibodo laukti... ta nežinia tokia kankinanti doh.gif
Kaip norėtusi išvengti tos biopsijos blink.gif
Niekad gyvenime šitaip nepergyvenau dėl sveikatos, o tiksliau, kad per daug ja ir nesirūpinau, nes atrodė, kad viskas ok... tik pasirodo tas pasitikrinimas taip išmušė mane iš pusiausvyros... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristina 25 @ 2007 10 02, 10:48)
Dėkui!  4u.gif
Man taip jau atsibodo laukti... ta nežinia tokia kankinanti  doh.gif
Kaip norėtusi išvengti tos biopsijos  blink.gif
Niekad gyvenime šitaip nepergyvenau dėl sveikatos, o tiksliau, kad per daug ja ir nesirūpinau, nes atrodė, kad viskas ok... tik pasirodo tas pasitikrinimas taip išmušė mane iš pusiausvyros...  doh.gif


Nebijok tos biopsijos- tai visai nebaisu! Man visai jokios nejautros nedare, ir ne kiek neskaudejo, tik viena sekunde kazka pajutau, bet tuoj po visko iskeliavau i darba- jokiu neigiamu pojuciu. Ligonineje kai daro- daro su pilna nejautra, tik maza dose- uz keletos minuciu jau moterys pabunda(pati maciau, kai gulejau, tik man tada jau dare operacija). Zodziu- nepergyvenk, nieko baisaus nera. Tik patarciau, jei reikes operuoti, netempti gumos, o susitvarkyti is karto, kad nereiktu veliau keikti saves, kad nepadarei to laiku. O jei nereikes - ko as nuosirdziai linkiu- tai valio!
Atsakyti
QUOTE(Dinne @ 2007 10 02, 13:23)
Nebijok tos biopsijos- tai visai nebaisu! Man visai jokios nejautros nedare, ir ne kiek neskaudejo, tik viena sekunde kazka pajutau, bet tuoj po visko iskeliavau i darba- jokiu neigiamu pojuciu. Ligonineje kai daro- daro su pilna nejautra, tik maza dose- uz keletos minuciu jau moterys pabunda(pati maciau, kai gulejau, tik man tada jau dare operacija). Zodziu- nepergyvenk, nieko baisaus nera. Tik patarciau, jei reikes operuoti, netempti gumos, o susitvarkyti is karto, kad nereiktu veliau keikti saves, kad nepadarei to laiku. O jei nereikes - ko as nuosirdziai linkiu- tai valio!


Nuoširdžiai dėkoju 4u.gif
Tikiuosi, kad viskas bus gerai... tik, kad tas laukimas kankinantis...
Atsakyti
QUOTE(Puma*** @ 2007 10 02, 08:14)
as ir nesuprantu kodel sedet neleido  g.gif  man net po hemarojaus operacijos leido sedeti lotuliukas.gif


va todel as ir klausiu, bo siaip atrodo, paims ten gabaliuka r viskas, na dar minejo, kad lyg siusiut reikia, ir kai pasake, kad teks biuleteni imt as jau isvis issigandau, kas ten baisumas ta biopsija verysad.gif

kai jau nueisiu reiks smulkiau issiteiraut ko cia mane namie uzdaryt nori blink.gif
Atsakyti
tai gal ne biopsija? o konizacija su biopsija iš išpjautos dalies? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Auges @ 2007 10 02, 19:36)
tai gal ne biopsija? o konizacija su biopsija iš išpjautos dalies? g.gif


nemanau, nes pasake, kad kol nepagimdysiu nieko nedarys g.gif nes pas mane rado ascus, o jie kaip suprantu dar yra lengviausio laipsnio pakitimai. tai ji sake, kad issitikinti, kad tikrai nieko blogo nera, ir but ramiom padarys biopsija.. o kodel tokio pobudzio rekomendacijos po to, tai va ir neaisku verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(dirgle @ 2007 10 02, 21:18)
nemanau, nes pasake, kad kol nepagimdysiu nieko nedarys  g.gif nes pas mane rado ascus, o jie kaip suprantu dar yra lengviausio laipsnio pakitimai. tai ji sake, kad issitikinti, kad tikrai nieko blogo nera, ir but ramiom padarys biopsija.. o kodel tokio pobudzio rekomendacijos po to, tai va ir neaisku  verysad.gif

na man irgi po biopsijos siuvo, bet kad bilioteni imti blink.gif gal cia po operacijos g.gif
Atsakyti