Įkraunama...
Įkraunama...

Žaizdelė gimdos kaklelyje

QUOTE(Puma*** @ 2007 09 27, 11:20)
o man kazkokia nejautra suleido, bet viska jauciau..siaubas pora kart net nuo skausmo buvau nualpus, ir po to po puse val. isleido namo..as net gatvej nesuvokiau kur randuos doh.gif  verysad.gif
cia taip buna salvijos centre klp  gun_bandana.gif  fear.gif


Na nezinau, man kuncu klinikoj, nieko nemigde, gel ten patepliojo, ta vieta, nezinau, dare pavasari, jausmas nebuvo is malonisusiu biski kruptelejau ( kai sugnybo), bent jau isejau savo kojom, ramiai i darba isvaziavau.
Atsakyti
QUOTE(Masia @ 2007 09 28, 12:12)
Kai rasau zinute, tikriausiai jau sedi pas gine ir jau viska zinai. Svarbiausia, ka bepasakytu - nepanikuok  mirksiukas.gif
nueik dar pas kita gine pasikonsultuot, tada jau galesi daryt isvadas umn.gif
laukiam tavo naujienu  4u.gif


Pasirodo onkocitologinio atsakymas bus tik kitą savaitę doh.gif
Visai pamiršau, kad tai užtrunka laiko... doh.gif
Šiandien dar paėmė žmogaus papilomos virusą nustatyti... unsure.gif
Sužinojau, kad yra uždegimas, tik net nežinau nuo ko, gal kad buvau peršalus.. Dar beto darė echoskopiją, ten kaip sakė viskas tvarkoje.
Taip kad teks eiti dabar jau dviejų tyrimo rezultatų apie spalio vidurį..
Nežinau, bet man kažkodėl taip ramu paliko, tik nežinau ar tai į gerą ar į blogą...
rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristina 25 @ 2007 09 28, 15:29)
Pasirodo onkocitologinio atsakymas bus tik kitą savaitę  doh.gif
Visai pamiršau, kad tai užtrunka laiko...  doh.gif
Šiandien dar paėmė žmogaus papilomos virusą nustatyti... unsure.gif
Sužinojau, kad yra uždegimas, tik net nežinau nuo ko, gal kad buvau peršalus.. Dar beto darė echoskopiją, ten kaip sakė viskas tvarkoje.
Taip kad teks eiti dabar jau dviejų tyrimo rezultatų apie spalio vidurį..
Nežinau, bet man kažkodėl taip ramu paliko, tik nežinau ar tai į gerą ar į blogą...
rolleyes.gif

VISKAS BUS GEARAI.... tu tik nesinervuok ir nepanikuok bereikalo... 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(-t-a-m-s-i- @ 2007 09 28, 14:27)
VISKAS BUS GEARAI....  tu tik nesinervuok ir nepanikuok bereikalo...  4u.gif  4u.gif  4u.gif


Pasistengsiu nepanikuoti! 4u.gif

Tik man įdomu jei onkocitologinis tepinėlis bus geras tai juk nereikės daryti biopsijos?... g.gif
Nes man jau pasakė, kad galėsi pergyventi kai biopsiją darysim unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristina 25 @ 2007 09 28, 16:33)
Pasistengsiu nepanikuoti!  4u.gif

Tik man įdomu jei onkocitologinis tepinėlis bus geras tai juk nereikės daryti biopsijos?...  g.gif
Nes man jau pasakė, kad galėsi pergyventi kai biopsiją darysim  unsure.gif

man atrodo kad jei kaklelis atrodo nekaip biopsija gali daryt visdelto.... kad isitikintu kad viskas gerai. Nors galiu ir klysti..... ci tik mano pasvaiciojimai... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(-t-a-m-s-i- @ 2007 09 28, 14:37)
man atrodo kad jei kaklelis atrodo nekaip biopsija gali daryt  visdelto.... kad isitikintu kad viskas gerai. Nors galiu ir klysti..... ci tik mano pasvaiciojimai...  blush2.gif


Papildyta:
QUOTE(-t-a-m-s-i- @ 2007 09 28, 14:37)
man atrodo kad jei kaklelis atrodo nekaip biopsija gali daryt  visdelto.... kad isitikintu kad viskas gerai. Nors galiu ir klysti..... ci tik mano pasvaiciojimai...  blush2.gif


Kažkur skaičiau, čia forume kur klausta ginekologės, kad jei po onkocitologinio tepinėlio neranda pakitimų tai biopsijos nereikia daryti, o gal čia kaip pas kokį ginekologą papulsi... dar beto privačiai tai pinigėliai nemaži... doh.gif
Atsakyti
Zodziu, taip: pasigavau as ta nelemta ZPV( prakeikti tie vyrai, viso sito brudo nesiotojai, jiems tai nieko , o tau pasekmes nekokios) , kreipiausi nes kandilomos atsirado. Naikino kandilomas, buvo labai negrazus kaklelis, todel dare onkocitologini tyrima (nebuvo man jis visai skausmingas),
kadangi po sio tyrimo buvo nustatytas ten kazkokios tai stadijos priesveziniai pakitimai, po to dare biopsija, kad tikslaiu nustatyti kas prie ko ( apie biopsija rasiau, jog nieks nemigde, truputi sugnybo, bet isgyventi galima)
Tai va as manu, kad biopsija yra reikalinga tikslesniam nustatymui.
Tik va beda, po kurio laiko kandilomos atsinaujino, vel reikia daryti tyrimus del biopsijos, gal jau reiks operuoti kakleli, norisi zliumbti....
Atsakyti
akella viskas bus gerai, truputelis kantrybes , o jei operacija bus tai patikek ji tik i gera
Atsakyti
QUOTE(akella @ 2007 09 28, 15:05)
Zodziu, taip: pasigavau as ta nelemta ZPV( prakeikti tie vyrai, viso sito brudo nesiotojai, jiems tai nieko , o tau pasekmes nekokios) , kreipiausi nes kandilomos atsirado. Naikino kandilomas, buvo labai negrazus kaklelis, todel dare onkocitologini tyrima  (nebuvo man jis visai skausmingas),
kadangi po sio tyrimo buvo nustatytas ten kazkokios tai stadijos priesveziniai pakitimai, po to dare biopsija, kad tikslaiu nustatyti kas prie ko ( apie biopsija rasiau, jog nieks nemigde, truputi sugnybo, bet isgyventi galima)
Tai va as manu, kad biopsija yra reikalinga tikslesniam nustatymui.
Tik va beda, po kurio laiko kandilomos atsinaujino, vel reikia daryti tyrimus del biopsijos, gal jau reiks operuoti kakleli, norisi zliumbti....


Iki santuokos, t.y. daugiau nei prieš septynis metus ir man buvo tos kandilomos, bet išsigydžiau ir lyg daugiau neatsirado.. (apsaugok viešpatie)..
Bijau aš to ŽPV atsakymo blink.gif , nes kiek žinau, kandilomos atsiranda dėl nusilpusio imuniteto ir dėl ŽPV...

Viskas tau bus gerai, svarbu tikėti, kad viskas bus gerai 4u.gif
Bent jau ir aš taip pradedu tikėti, t.y. save raminti...
Atsakyti
QUOTE(Kristina 25 @ 2007 09 28, 16:33)
Pasistengsiu nepanikuoti!  4u.gif

Tik man įdomu jei onkocitologinis tepinėlis bus geras tai juk nereikės daryti biopsijos?...  g.gif
Nes man jau pasakė, kad galėsi pergyventi kai biopsiją darysim  unsure.gif

visos isgyveno..tai reiskia nereikia per daug issigasti..o beje kai man dare pakartotini kuncu klinikoj, tai ne taip skausminga,,,pries salvija palyginus, kaip "drambliui bobmbonke buvo", nesijaudink..nes tai tikrai ne i gera...nusiteik optimistiskai ir tau bus geriau, ir sveikatai thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Puma*** @ 2007 10 01, 07:24)
visos isgyveno..tai reiskia nereikia per daug issigasti..o beje kai man dare pakartotini kuncu klinikoj, tai ne taip skausminga,,,pries salvija palyginus, kaip "drambliui bobmbonke buvo", nesijaudink..nes tai tikrai ne i gera...nusiteik optimistiskai ir tau bus geriau, ir sveikatai thumbup.gif  4u.gif


Dėkui 4u.gif
Kažkaip nusiraminau... stengiuosi išvis apie tai negalvoti.. tik, kad tuos vaistus reikia gerti... doh.gif
Baisu ir pagalvoti, kad net nesusirūpinau, ir net jokių nusiskundimų neturėjau iki tol, kol neapsilankiau "profilaktiškai" pasitikrinti... blink.gif
Kaip suprantu biopsija privačioj klinikoj kainuoja šimtus litų.. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristina 25 @ 2007 10 01, 10:35)
Dėkui  4u.gif
Kažkaip nusiraminau... stengiuosi išvis apie tai negalvoti.. tik, kad tuos vaistus reikia gerti...  doh.gif
Baisu ir pagalvoti, kad net nesusirūpinau, ir net jokių nusiskundimų neturėjau iki tol, kol neapsilankiau "profilaktiškai" pasitikrinti...  blink.gif
Kaip suprantu biopsija privačioj klinikoj kainuoja šimtus litų..  g.gif

as lankausi privaciai pas ginekologa... bet tik todel kad labai gerai ji pazystu ir juo pasitikiu... jei taip nebutu kuo ramiausiai eiciau i valstybine ligonine ar kur kitur kur moketi nereiketu. mirksiukas.gif
Atsakyti