Įkraunama...
Įkraunama...

Žaizdelė gimdos kaklelyje

QUOTE(Masia @ 2007 09 27, 09:28)
nezinau del onkoginekologo, bet man biopsija dare ir paskui ejau pasikonsultuot pas gyd.Valickiene. Nes ji kaip tik uzsiima gimdos kaklelio patalogijom ir pan.
apie ja


Ačiū! 4u.gif
Kaip bebūtų, reikia sulaukti rytojaus tyrimo rezultatų, o paskui bus galima spręsti kokių imtis tolimesnių veiksmų...
Atsakyti
QUOTE(-t-a-m-s-i- @ 2007 09 27, 10:47)
viska gerai supratai.... taip ir daro... ispjauna pazeista gabaleli kaklelio ir tiria. tik poimti ta gabaleli imanoma tik su narkoze. o del pasikonsutavimo pas kita gydytoja tai drasiai.... ir siulyciau susirasti sakykim onkoginekologa... as pas toki buvau....  ax.gif

o man kazkokia nejautra suleido, bet viska jauciau..siaubas pora kart net nuo skausmo buvau nualpus, ir po to po puse val. isleido namo..as net gatvej nesuvokiau kur randuos doh.gif verysad.gif
cia taip buna salvijos centre klp gun_bandana.gif fear.gif
Atsakyti
QUOTE(Puma*** @ 2007 09 27, 12:20)
o man kazkokia nejautra suleido, bet viska jauciau..siaubas pora kart net nuo skausmo buvau nualpus, ir po to po puse val. isleido namo..as net gatvej nesuvokiau kur randuos doh.gif  verysad.gif
cia taip buna salvijos centre klp  gun_bandana.gif  fear.gif

jazau marija.... tai sundaktariai kazkokie.... negi neturejo galimybiu uzmigdyt???? blink.gif
Atsakyti
Sveikos,nu turėjau ir aš tokią problemą,žaizdelę kaklelyje.

Teko prideginti,ale be nuskausminimo degino doh.gif Nu jausmas,o kvapas... blink.gif
Gulejau gal 5 dienas,negalėjau pasikelt doh.gif
Atsakyti
QUOTE(-t-a-m-s-i- @ 2007 09 27, 12:29)
jazau marija.... tai sundaktariai kazkokie.... negi neturejo galimybiu uzmigdyt????  blink.gif

tai turbut ne schmoll.gif zinai privati klinika,,,vienu zodziu siaubas..man tai nesiseka, nuejau del hemarojaus i privacia pasitikrinti, ten irgi isoperavo ir iskart paleido..nors ligoninei zmones savaite ir daugiau praguli blink.gif nelaime as kazkokia lotuliukas.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Puma*** @ 2007 09 27, 10:20)
o man kazkokia nejautra suleido, bet viska jauciau..siaubas pora kart net nuo skausmo buvau nualpus, ir po to po puse val. isleido namo..as net gatvej nesuvokiau kur randuos doh.gif  verysad.gif
cia taip buna salvijos centre klp  gun_bandana.gif  fear.gif


Salvijos centre?
Aš taip pat Salvijos centre Herkaus manto 2.
Tai gal man bėgti iš ten kol dar nevėlu... g.gif
Atsakyti
QUOTE(vilma27 @ 2007 09 27, 12:49)
Sveikos,nu turėjau ir aš tokią problemą,žaizdelę kaklelyje.

Teko prideginti,ale be nuskausminimo degino doh.gif Nu jausmas,o kvapas... blink.gif
Gulejau gal 5 dienas,negalėjau pasikelt doh.gif

kas cia dabar dedasi kad visoms be nuskausminimo tokias proceduras atlieka.... blink.gif as visalaik paklausiu ir netgi paprasau nuskausminimo ra dar kokiu priemoniu kad nereiktu alpti... man kai dare operacija(cista kiausidese) tai kokias tris valandas su gydytoju kalbejom ka jis man darys ir kaip tai vyks.... viska zinojau pries atsiguldama ant stalo. nu zodziu... blink.gif
Atsakyti
QUOTE(-t-a-m-s-i- @ 2007 09 27, 11:55)
kas cia dabar dedasi kad visoms be nuskausminimo tokias proceduras atlieka....  blink.gif  as visalaik paklausiu ir netgi paprasau nuskausminimo ra dar kokiu priemoniu kad nereiktu alpti...  man kai dare operacija(cista kiausidese) tai kokias tris valandas su gydytoju kalbejom ka jis man darys ir kaip tai vyks.... viska zinojau pries atsiguldama ant stalo. nu zodziu...  blink.gif



Nu ir man pasakė ką darys,tik pridūrė,vaikeli reiks biškį pakentėti.Oi,geras biškį. doh.gif
Na senokai man darė,gal prieš 3 metus.Nu dabar jeigu reiktų,tai reikalaučiau blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristina 25 @ 2007 09 27, 12:55)
Salvijos centre?
Aš taip pat Salvijos centre Herkaus manto 2.
Tai gal man bėgti iš ten kol dar nevėlu...  g.gif

na mano nuomone ten tik pinigus plesia...
cia kazkur rasiau Valickiene gera daktare, operuoja ji ligoninei pati...o ne kaip salvija duoda siuntimus tik..ir siaip cia pasiskaityk rekomendaciju dar yra kitu geru daktaru..o apie salvija as tik blogos nuomones ir ne tik apie ginekolones schmoll.gif
del to tave tiek ir prigazdino, kad tik pinigu nuplesti daugiau doh.gif ir kiekviena konsultacija nors ir recepto ateini pasiimti reikia moketi, siaubas..
o mano daktarei nors ir nakti galiu paskambinti jei man blogai, ir is kart i ligonine prisistatau wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Puma*** @ 2007 09 27, 11:51)
na mano nuomone ten tik pinigus plesia...
cia kazkur rasiau Valickiene gera daktare, operuoja ji ligoninei pati...o ne kaip salvija duoda siuntimus tik..ir siaip cia pasiskaityk rekomendaciju dar yra kitu geru daktaru..o apie salvija as tik blogos nuomones ir ne tik apie ginekolones schmoll.gif
del to tave tiek ir  prigazdino, kad tik pinigu nuplesti daugiau  doh.gif  ir kiekviena konsultacija nors ir recepto ateini pasiimti reikia moketi, siaubas..
o mano daktarei nors ir nakti galiu paskambinti jei man blogai, ir is kart i ligonine prisistatau wub.gif


Dėkui už nuomonę 4u.gif
Jaučiu sulauksiu tyrimo rezultatų rytoj ir tada jau galėsiu spręsti... g.gif
Bet matyt teks keisti gydymo vietą, nes nesinori mokėti didelių pinigų ir dar beto vietoj nuraminimo kad viskas bus gerai gavau velnių, toks jausmas, kad jau per vėlu... tai rankos lyg šiol dreba unsure.gif , matyt nusipelniau šito... unsure.gif
Įdomu, ar daug tokių moterų kaip aš kurios taip nesirūpina savo sveikata... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristina 25 @ 2007 09 27, 14:55)
Dėkui už nuomonę  4u.gif
Jaučiu sulauksiu tyrimo rezultatų rytoj ir tada jau galėsiu spręsti...  g.gif
Bet matyt teks keisti gydymo vietą, nes nesinori mokėti didelių pinigų ir dar beto vietoj nuraminimo kad viskas bus gerai gavau velnių, toks jausmas, kad jau per vėlu... tai rankos lyg šiol dreba  unsure.gif , matyt nusipelniau šito... unsure.gif
Įdomu, ar daug tokių moterų kaip aš kurios taip nesirūpina savo sveikata...  g.gif

na jei kalbeciau tik apie save tai reguliariai kas 3 menesius mazdaug ... nu retais atvejais kas pusmeti... o siaip zinau viena moteri kuri sekmingai gyvena, 15 metuku nepamena kaip atrodo ginekologo kede. bet cia ne esme. Zmoniu organizmai skirtingi, gal but viena gali ir visa gyvenima nesilankyt pas ginekologa... kitai reikia kas menesi ten eit... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristina 25 @ 2007 09 27, 14:55)
Dėkui už nuomonę  4u.gif
Jaučiu sulauksiu tyrimo rezultatų rytoj ir tada jau galėsiu spręsti...  g.gif
Bet matyt teks keisti gydymo vietą, nes nesinori mokėti didelių pinigų ir dar beto vietoj nuraminimo kad viskas bus gerai gavau velnių, toks jausmas, kad jau per vėlu... tai rankos lyg šiol dreba  unsure.gif , matyt nusipelniau šito... unsure.gif
Įdomu, ar daug tokių moterų kaip aš kurios taip nesirūpina savo sveikata...  g.gif

na dabar einu i metus karta pasitikrint, o po operacijos kas 3 menesius reikejo rolleyes.gif
o siaip nenusimink, ir negriausk saves, zinau is savo aplinkos kurios nesirupina savo sveikata... schmoll.gif bet gyvenime tai atsiliepe, o tu ja dar rupinies, nes matos kaip jaudinies ir juk nuejai pasitikrinti 4u.gif
Atsakyti