Įkraunama...
Įkraunama...

Žaizdelė gimdos kaklelyje

QUOTE(Kristina 25 @ 2007 09 26, 17:07)
Dėkui už palaikymą...  4u.gif
Visai palužau, nors net dar nežinau tyrimo rezultatų... kaip išgyventi iki penktadienio?  unsure.gif

ramiai.... iki penktadienio gyvenk ramiai... nueik i kavine pasimegauk ledais.... o gal cepelinu senokai valgei? nepanikuok.... nervinkis nesinervinus... rezultatai nuo to nei pageres nei pabloges ir greiciau jie nepasidarys.... taip kad.... kur tavo sypsena? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(-t-a-m-s-i- @ 2007 09 26, 15:11)
ramiai.... iki penktadienio gyvenk ramiai... nueik i kavine pasimegauk ledais.... o gal cepelinu senokai valgei? nepanikuok.... nervinkis nesinervinus... rezultatai nuo to nei pageres nei pabloges ir greiciau jie nepasidarys.... taip kad.... kur tavo sypsena?  rolleyes.gif


Manau, čia man pamoka, kad negalima šitaip apsileisti ir nesirūpinti savo sveikata...
Kagi teks susiimti į rankas ir laukti, tikiuosi ne labai blogų tyrimo rezultatų g.gif
Visgi norisi antro vaikelio ir norisi pamatyti anūkus ateityje...
Dėkui dar kartelį už palaikymą! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristina 25 @ 2007 09 26, 17:27)
Manau, čia man pamoka, kad negalima šitaip apsileisti ir nesirūpinti savo sveikata...
Kagi teks susiimti į rankas ir laukti, tikiuosi ne labai blogų tyrimo rezultatų  g.gif
Visgi norisi antro vaikelio ir norisi pamatyti anūkus ateityje...
Dėkui dar kartelį už palaikymą!  4u.gif

o tarp kitko.... tai kad tau tavo gimdos kaklelis neatrode labai graziai dar nereiskia kad kazkas yra blogai.... tai gydytoja prigasdino? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(-t-a-m-s-i- @ 2007 09 26, 15:33)
o tarp kitko.... tai kad tau tavo gimdos kaklelis neatrode labai graziai dar nereiskia kad kazkas yra blogai.... tai gydytoja prigasdino? ax.gif


Taip, gydytoja prigasdino... toks jausmas, kad jau šaukštai po pietų...
Šiaip kaklelio vaizdas tikrai gan baisiai atrodė..
Atsakyti
QUOTE(Kristina 25 @ 2007 09 26, 17:54)
Taip, gydytoja prigasdino... toks jausmas, kad jau šaukštai po pietų...
Šiaip kaklelio vaizdas tikrai gan baisiai atrodė..

mane irgi gasdino... sake jei ne mano jaunas amzius ispjaustinetu mane skersai ir isilgai... apsilankiau pas 3 ginekolgus... ir galiausiai supratau kad ji neturejo ka veikt... taip pasake tas ginekologas kuris dabar mane priziuri.... sake ne taip greit viskas vystosi kaip kad kai kurie noretu... arba kaip kai kurie gasdina...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -t-a-m-s-i-: 26 rugsėjo 2007 - 15:59
QUOTE(-t-a-m-s-i- @ 2007 09 26, 15:56)
mane irgi gasdino... sake jei ne mano jaunas amzius ispjaustinetu mane skersai ir isilgai... apsilankiau pas 3 ginekolgus... ir galiausiai supratau kad ji neturejo ka veikt... taip pasake tas ginekologas kuris dabar mane priziuri.... sake ne taip greit viskas vystosi kaip kad kai kurie noretu... arba kaip kai kurie gasdina...


Matyt ir gasdina, kad labiau pasirūpinti savo sveikata...
Man net gėda pasakyt, kad paskutinį kartą tikrinausi prieš 2,5 metų... nors negaliu pasakyti, kad turėjau kokių rimtų nusiskundimų, bet pasirodo ne viskas taip gražu...
Belieka laukti ir tikėtis...
O įdomu biopsija skausminga? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristina 25 @ 2007 09 26, 18:23)
Matyt ir gasdina, kad labiau pasirūpinti savo sveikata...
Man net gėda pasakyt, kad paskutinį kartą tikrinausi prieš 2,5 metų... nors negaliu pasakyti, kad turėjau kokių rimtų nusiskundimų, bet pasirodo ne viskas taip gražu...
Belieka laukti ir tikėtis...
O įdomu biopsija skausminga?  g.gif

biopsija daroma su narkoze... tikrai neskausminga nes nieko nejausi. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristina 25 @ 2007 09 26, 14:48)
Aš tik po apžiūros...
Tai teks ir man prisijungti prie jūsų...
Kaip per echoskopiją pamačiau savo gimdos kaklelį tai taip išsigandau...  verysad.gif
Paėmė 3 tepinėlius, vienas iš jų onkocitologinis...
Dar poryt ims tepinėlį žmogaus papilomos virusui nustatyti... ir jei prireiks darys biopsiją....
Visai jau prarandu viltį, ašaros rieda...
Apsileidau aš visai... nesilankau pas gydytojus, dar gavau velnių ko taip ilgai tempiau...  verysad.gif



teisingai -t-a-m-s-i- sako: nera cia ko nervintis, vistiek jau nieko nebepakeisi, o savo nerimu atvirksciai gali pakenkt nono.gif puse musu ligu yra nuo streso ir bereikalingu pergyvenimu doh.gif zinau kad sunku su tuo susitvarkyt, bet reikia pasistengt mirksiukas.gif
Biopsija neskausminga, nes daro su narkoze. Mane ta pacia diena namo paleido, dave biski pamegot ir po kokiu 4 val.po operacijos jau vairavau namo biggrin.gif

Kad butum rami, paimk visu tyrimu kopijas ir pasitark su keliais gydytojais, tikrai verta mirksiukas.gif

Nepergyvenk per daug, viskas bus gerai drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Masia @ 2007 09 26, 16:47)
teisingai -t-a-m-s-i-  sako: nera cia ko nervintis, vistiek jau nieko nebepakeisi, o savo nerimu atvirksciai gali pakenkt  nono.gif  puse musu ligu yra nuo streso ir bereikalingu pergyvenimu  doh.gif  zinau kad sunku su tuo susitvarkyt, bet reikia pasistengt  mirksiukas.gif
Biopsija neskausminga, nes daro su narkoze. Mane ta pacia diena namo paleido, dave biski pamegot ir po kokiu 4 val.po operacijos jau vairavau namo  biggrin.gif

Kad butum rami, paimk visu tyrimu kopijas ir pasitark su keliais gydytojais, tikrai verta  mirksiukas.gif

Nepergyvenk per daug, viskas bus gerai  drinks_cheers.gif


Tikiuosi, kad viskas bus gerai... 4u.gif
Matyt aš netaip supratau apie tą biopsiją... aš galvojau, kad tai ta prodedūra kai paima mažą lopinėlį iš gimdos kaklelio ir tiria... jaučiu tai gan skausminga... unsure.gif

Jau galvojau, kad gal verta nueiti pas kokią kitą gydytoją... tik jau neprivačiai, nes jaučiu ir taip pinigų išeis... doh.gif

Dar tokį sapną susapnavau... doh.gif , jaučiu viskas dėl to perdėto pergyvenimo...
Kaip pasisemti tos stiprybės...
Atsakyti
QUOTE(Kristina 25 @ 2007 09 27, 10:34)
Tikiuosi, kad viskas bus gerai...  4u.gif
tai ta prodedūra kai paima mažą lopinėlį iš gimdos kaklelio ir tiria... jaučiu tai gan skausminga...  unsure.gif
Jau galvojau, kad gal verta nueiti pas kokią kitą gydytoją... tik jau neprivačiai, nes jaučiu ir taip pinigų išeis...  doh.gif

viska gerai supratai.... taip ir daro... ispjauna pazeista gabaleli kaklelio ir tiria. tik poimti ta gabaleli imanoma tik su narkoze. o del pasikonsutavimo pas kita gydytoja tai drasiai.... ir siulyciau susirasti sakykim onkoginekologa... as pas toki buvau.... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(-t-a-m-s-i- @ 2007 09 27, 08:47)
viska gerai supratai.... taip ir daro... ispjauna pazeista gabaleli kaklelio ir tiria. tik poimti ta gabaleli imanoma tik su narkoze. o del pasikonsutavimo pas kita gydytoja tai drasiai.... ir siulyciau susirasti sakykim onkoginekologa... as pas toki buvau....  ax.gif


Manau, kad jei rytoj onkocitologinis tepinėlis rodys pakitimus tai ir ims tą gabalėlį.. g.gif

Kagi teks ieškoti onkoginekologo...
Tik kur dabar reiks kreiptis, gal ką Klaipėdietės galėtų patarti, parekomenduoti? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristina 25 @ 2007 09 27, 10:17)
Manau, kad jei rytoj onkocitologinis tepinėlis rodys pakitimus tai ir ims tą gabalėlį..  g.gif

Kagi teks ieškoti onkoginekologo...
Tik kur dabar reiks kreiptis, gal ką Klaipėdietės galėtų patarti, parekomenduoti?  4u.gif


nezinau del onkoginekologo, bet man biopsija dare ir paskui ejau pasikonsultuot pas gyd.Valickiene. Nes ji kaip tik uzsiima gimdos kaklelio patalogijom ir pan.
apie ja
Atsakyti