Įkraunama...
Įkraunama...

Žaizdelė gimdos kaklelyje

Nuo vėžio neskiepija smile.gif
Skiepija nuo ŽPV, kuris gali sukelti vėžį
O ar operuos priklausys nuo to ar vystysis toliau pakitimai.
Atsakyti
Oi, na, tai, ne nuo vezio 4u.gif bet kiek zinau dabar net turint ZPV galima skiepytis, man tik idomu, ar verta tai darytis jei jau yra negeru dariniu blush2.gif siek tiek gal padeda organizmui su tuo kovoti
Atsakyti
labas merginos 4u.gif , man pries 3 metus ispjove zaizdele...
dabar jauciuosi labai gerai, komplikaciju nebuvo, gal todel, kad ir daktare lb gera turejau thumbup.gif .Si tema labai skaudi, kai jau si liga pazengus tolyn, tad linkiu visoms daug sveikatos ir stiprybes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Puma*** @ 2007 09 24, 14:18)
labas merginos 4u.gif , man pries 3 metus ispjove zaizdele...
dabar jauciuosi labai gerai, komplikaciju nebuvo, gal todel, kad ir daktare lb gera turejau thumbup.gif .Si tema labai skaudi, kai jau si liga pazengus tolyn, tad linkiu visoms daug sveikatos ir stiprybes 4u.gif



o pas kokia daktare operavaisi? jei ne paslaptis 4u.gif
Atsakyti
Ir as operavausi zaizdele pries tris savaites ir jauciuosi puikiai zaizdele gyja, man operavo gyd. Zukiene mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(egidara @ 2007 09 24, 18:49)
Ir as operavausi zaizdele pries tris savaites ir jauciuosi puikiai zaizdele gyja, man operavo gyd. Zukiene  mirksiukas.gif

Beje taip pat Klaipedoje
Atsakyti
Del zaizdeles gimdos kaklely padare man ta onkocitologini tepineli, nera jokiu veziniu lasteliu, bet yra zymus uzdegimas....leukocitu daug....prasides gydymas.... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Masia @ 2007 09 24, 16:39)
o pas kokia daktare operavaisi? jei ne paslaptis  4u.gif

gyditoja Valickiene thumbup.gif
man ji labai faina, dirba ir privacioj kuncu, ir buvusioj raudonojo kryziaus ligoninei.
man visi tempe kokius 4 metus, ai po gimdymo, ai po gimdymo, kai jau 4 stadija buvo verysad.gif o ji is kart sake reikia operuoti ir per daug uzlaike mane visos kitos daktares. IKi siol dar nezadu gimdyti, o jau 3 metai praejo, tai gal koks vezys jau butu buves verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Puma*** @ 2007 09 25, 10:35)
gyditoja Valickiene thumbup.gif
man ji labai faina, dirba ir privacioj kuncu, ir buvusioj raudonojo kryziaus ligoninei.
man visi tempe kokius 4 metus, ai po gimdymo, ai po gimdymo, kai jau 4 stadija buvo  verysad.gif  o ji is kart sake reikia operuoti ir per daug uzlaike mane visos kitos daktares. IKi siol dar nezadu gimdyti, o jau 3 metai praejo, tai gal koks vezys jau butu  buves verysad.gif



drinks_cheers.gif tikrai thumbup.gif

ji man biopsija dare. Paskui ejau pas ja klaust rezultato ir ka toliau daryt, bet man leido palaukt vaikelio ax.gif nes kitais metais jau noretumem turet 2.gif
Atsakyti
QUOTE(Masia @ 2007 09 25, 17:51)
drinks_cheers.gif    tikrai  thumbup.gif

ji man biopsija dare. Paskui ejau pas ja klaust rezultato ir ka toliau daryt, bet man leido palaukt vaikelio  ax.gif  nes kitais metais jau noretumem turet  2.gif

tai jum gerai kai zinot 4u.gif ir tikrai geriau po gimdymo operuotis, o va as da jauna buvau, man ne galvoj net vedybos, o apie vaikus ne daba da nenoriu galvoti schmoll.gif tongue.gif
Atsakyti
Aš tik po apžiūros...
Tai teks ir man prisijungti prie jūsų...
Kaip per echoskopiją pamačiau savo gimdos kaklelį tai taip išsigandau... verysad.gif
Paėmė 3 tepinėlius, vienas iš jų onkocitologinis...
Dar poryt ims tepinėlį žmogaus papilomos virusui nustatyti... ir jei prireiks darys biopsiją....
Visai jau prarandu viltį, ašaros rieda...
Apsileidau aš visai... nesilankau pas gydytojus, dar gavau velnių ko taip ilgai tempiau... verysad.gif

Atsakyti
QUOTE(Kristina 25 @ 2007 09 26, 15:48)
Aš tik po apžiūros...
Tai teks ir man prisijungti prie jūsų...
Kaip per echoskopiją pamačiau savo gimdos kaklelį tai taip išsigandau...  verysad.gif
Paėmė 3 tepinėlius, vienas iš jų onkocitologinis...
Dar poryt ims tepinėlį žmogaus papilomos virusui nustatyti... ir jei prireiks darys biopsiją....
Visai jau prarandu viltį, ašaros rieda...
Apsileidau aš visai... nesilankau pas gydytojus, dar gavau velnių ko taip ilgai tempiau...  verysad.gif

o kur optimizmas? 4u.gif nereikia sitaip reaguoti... susitvarkysi ir viskas bus gerai.... as va irgi buvau prigasdinta... perejau tris ginekologus... ir neskubu pjaustytis... susilauskiu leliaus ir tada jau ziuresim ka ir kaip daryt. Ir tau tyrimai kai ateis konsultuokis, klausk, ir bandyk prieiti kazkokio sprendimo, bet gink dieve nepanikuok.... rolleyes.gif negalima panikuoti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(-t-a-m-s-i- @ 2007 09 26, 14:54)
o kur optimizmas?  4u.gif  nereikia sitaip reaguoti... susitvarkysi ir viskas bus gerai.... as va irgi buvau prigasdinta... perejau tris ginekologus...  ir neskubu pjaustytis... susilauskiu leliaus ir tada jau ziuresim ka ir kaip daryt. Ir tau tyrimai kai ateis konsultuokis, klausk, ir bandyk prieiti kazkokio sprendimo, bet gink dieve nepanikuok....  rolleyes.gif  negalima panikuoti  mirksiukas.gif


Dėkui už palaikymą... 4u.gif
Visai palužau, nors net dar nežinau tyrimo rezultatų... kaip išgyventi iki penktadienio? unsure.gif
Atsakyti