Įkraunama...
Įkraunama...

Žaizdelė gimdos kaklelyje

dėkoju už atsakymus ir nurainimą 4u.gif
Atsakyti
Sveikos pries savaite apsilankiau pas gynekologa pasitikrinti zaizdeles paskutini karta buvau pries du metus ir kai atsiverciau pavartyti kortele tai isiziojau radau citologini tyrima o jis ten visko prirasytas ir nelabai teigiamai o isvada -Po gydimo tyrima kartoti.O pries tuos du metus apziuros metu sake viskas gerai zaizdele nepakitus vaizdas geras nes pries tai zaizdele kiekvienais metais kolkoposku stebejo. Man niekas nepasake kad reikia pasiskambinti suzinoti rezultatus as tuo metu visai nezinojau apie citologinius tyrimus. Tai laukiant eiles jausmas nekoks bariau save kad anksciau neapsilankiau pikau ant gyditojos kad nieko nepaaiskino ir nesugebejo pranesti kad rezultatai nekokie . Paziurejusi tyrima paklause ar tik dabar atejau kodel du metus nesirodziau o kokia ta diegnoze taip ir nesupratau tik pati pastebejau kad buvo pabraukta nepiktybines ir kazkoie nesvatumai pazymeti skaiciais 2-3. Tai perskaiciau visa tema bet negaliu pasakyti kas man. Kolkoskopijos metu vel pasake kad zaisdele tokia pati jokiu vizualei matomu pakitimu nera . Paaiskino kad zaizdeles tepineli tyrimai neri blogi bet kodel gyliau rodo pakytimus tai neaisku. Tai sako pasiplanuokite kada norite darytis konolijazija ir kai jau APSISPRESITE ateiti savaite pries menesines duos kazkokiu vaistu padarys kraujo tyrimus ir po menesiniu operacija . Ar jums pries operacija taip pat reikejo pries menesines pasirodyti.
Seip po menesiniu eisiu dar pas lygonines skyriaus vedeja dar pasikonsultuoti ir susitarti del operacijos. O jau spalio menesi darytis operacija.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rasa289: 07 rugsėjo 2007 - 22:36
QUOTE(tokia_kokia_esu @ 2007 09 06, 14:22)
Sveikos, perskaičiau visą temą ir net išsigandau, kad žaizdelė gali būti net pavojinga (t.y. pranašauti gimdos kaklelio vėžį). O buvo taip: pavasarį profilaktiškai perėjau per visus gydytojus ir ginekoogė rado žaizdelę, sakė, kad čia nieko rimto, nes aš dar jauna ir negimdžius. Gimdyt aš dar oj kaip nesiruošiu, tai manau, kad vos grįžus Lietuvon lėksiu pas ginekologę tirtis savo žaizdoto kaklelio (tik baisoka kiek).

P.S. gal kas galit parekomenduot Klaipėdoj kokią ginekologę, kuri atsakingiau žiūrėtų į darbą, nei "Tu dar jauna - susitvarkys"?



O kaip gydytoja rekomenduot, jei nepasakei is kokio miesto esi? ax.gif



QUOTE(rasa289 @ 2007 09 07, 23:33)

Sveikos pries savaite apsilankiau pas gynekologa pasitikrinti zaizdeles paskutini karta buvau pries du metus ir kai atsiverciau pavartyti kortele tai isiziojau radau citologini tyrima o jis ten visko prirasytas ir nelabai teigiamai o isvada -Po gydimo tyrima kartoti.O pries tuos du metus apziuros metu sake viskas gerai zaizdele nepakitus vaizdas geras nes pries tai zaizdele kiekvienais metais kolkoposku stebejo. Man niekas nepasake kad reikia pasiskambinti suzinoti rezultatus as tuo metu visai nezinojau apie citologinius tyrimus. Tai laukiant eiles jausmas nekoks bariau save kad anksciau neapsilankiau pikau ant gyditojos kad nieko nepaaiskino ir nesugebejo pranesti kad rezultatai nekokie . Paziurejusi tyrima paklause ar tik dabar atejau kodel du metus nesirodziau o kokia ta diegnoze taip ir nesupratau tik pati pastebejau kad buvo pabraukta nepiktybines ir kazkoie nesvatumai pazymeti skaiciais 2-3. Tai perskaiciau visa tema bet negaliu pasakyti kas man. Kolkoskopijos metu vel pasake kad zaisdele tokia pati jokiu vizualei matomu pakitimu nera . Paaiskino kad zaizdeles tepineli tyrimai neri blogi bet kodel gyliau rodo pakytimus tai neaisku. Tai sako pasiplanuokite kada norite darytis konolijazija ir kai jau APSISPRESITE ateiti savaite pries menesines duos kazkokiu vaistu padarys kraujo tyrimus ir po menesiniu operacija . Ar jums pries operacija taip pat reikejo pries menesines pasirodyti.
Seip po menesiniu eisiu dar pas lygonines skyriaus vedeja dar pasikonsultuoti ir susitarti del operacijos. O jau spalio menesi darytis operacija.



siulau nueiti dar pas kokia kita gine, nes labai baisiai cia viska aprasei unsure.gif
pries operacija visada (lyg tai) padaro biopsija, kad zinot ka toliau daryt ax.gif
bet nepagailek laiko ir pasikonsultuok su kt.gydytoja mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos mergaites! sunglasses2.gif

O kokia jusu nuomone apie Silgard vakcina pries gimdos kaklelio vezi...
Yra nustatyta, kad sis skiepas efektyviausias iki 26 metu...
Planuoju skiepytis...iki 26 liko nedaug..
Gal kuri esate jau pasiskiepijusi sia vakcina, kokie atsiliepimai? gun_smilie.gif
Atsakyti
Apie skiepą, šiaip yra atskira tema, bet..

Aš asmeniškai kol kas nesiskiepyčiau, permažai duomenų apie ją, arba vien tik geri atsiliepimai, nebūna taip, savo dukrą ir sūnų skiepysiu kai jiems bus po 10 metų maždaug, ir jeigu iki to laiko jau bus pakankamai duomenų apie jos efektyvumą ir saugumą.
Va jų oficialus puslapis: http://www.hpv.lt/
Atsakyti
Labai noreciau suzinoti kada po konizacijos operacijos pradeda kristi sasai? Ir kaip tai atrodo, kad neissigasciau? mega_shok.gif mega_shok.gif
Atsakyti
Tai, kad as tai net nemaciau g.gif bet man atrodo menesio begyje max iki 6 sav.,bet 6sav paprastai viskas jau buna sugyje.
Atsakyti
Nu matysim kaip cia bus, o as maniau, kad tai akivaizdziai matosi g.gif
Atsakyti
noreciau paklausti kada jums po konizacijos prasidejo pirmosios menstruacijos? Ar jos reguliarios? Man kazkodel pradejo ten kraujuoti, o menstruacijos turi buti uz 4 dienu verysad.gif
Atsakyti
Egidara, man po menstruacijos prasidejo diena i diena, t.y. nei anksciau, nei velavo. O kas del saso nukritimo- isvis nepajauciau, laukiau, kol ka nors pamatysiu, bet taip ir nieko nepamaciau g.gif
Atsakyti
labas:)
po konizacijos man menstruacijos prasidejo laiku, bet antros menstruacijos labai velavo net 7 dienas, seip labai tiksiai susergu:)
Atsakyti
Sveikos, o gal kas zinot, jei nustato CIN1 ar CIN2 ir pasiskiepiji nuo vezio, ar vistiek reikia operuotis?
Atsakyti