Įkraunama...
Įkraunama...

Žaizdelė gimdos kaklelyje

QUOTE(krikstole @ 2007 08 26, 14:05)
na ir man po atrodo nekalto pasitikrinimo pas ginekologa, del veido odos ir spuoguotumo, pasake kad man ektopija, igimta zaizdele, bet man ji pasake kad cia nieko tokio, tik del vis pikta pasidaryti onkocitologini tyrima...ir dar dave siuntima su ulstragarsu issitirti kiausides...bet cia paskaicius man neatrodo, kad cia nieko baisaus....tai rimtai issigandau  blink.gif

Tikrai jau neibaidyk anksciau laiko, paprastai siais laikais gydytojai jeigu mato, kad blogai tai ir sako, apsidraudzia, kad paskui ju niekas nekaltintu, o profilaktiskai pasitikrinti visada verta.
Atsakyti
Labas visoms, kas cia lankotes smile.gif As jau po konizacijos, jau 2 savaites greit, bet vis dar pakraujuoja, nors nedaug(negausiai) ir gydytoja sake, kad taip gali buti ir tai normalu, bet kazkaip neramu... O siaip savijauta gera, jokiu blogybiu po operacijos irgi nebuvo, tad tik su dideliu neramumu laukiu histologinio tyrimo (to, ka ispjove) atsakymo. Konizacijos metu, kaip sake gydytoja, dare "paprasta konizacija", kaklelio netrumpino. Labai tikiuosi, kad to ir uzteks, o jei ne- sake, kad tektu trumpinti kakleli verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Dinne @ 2007 08 27, 13:20)
Labas visoms, kas cia lankotes smile.gif  As jau po konizacijos, jau 2 savaites greit, bet vis dar pakraujuoja, nors nedaug(negausiai) ir gydytoja sake, kad taip gali buti ir tai normalu, bet kazkaip neramu... O siaip savijauta gera, jokiu blogybiu po operacijos irgi nebuvo, tad tik su dideliu neramumu laukiu histologinio tyrimo (to, ka ispjove) atsakymo. Konizacijos metu, kaip sake gydytoja, dare "paprasta konizacija", kaklelio netrumpino. Labai tikiuosi, kad to ir uzteks, o jei ne- sake, kad tektu trumpinti kakleli verysad.gif

pasikonsultuok su keliais ginekologais.... as taip dariau... isviso teko konsultuotis pas 3 ginekologus... vienas is ju buvo onkoginekologas.... tai jei buciau klausius pirmos ginekologes buciau jau seniai ispjaustyta.... o kiti du nemate reikalo to daryti.... netgi gavau leidima pastoti...
Siauliuose viena ginekologe pastoviai laidydavo man tokias replikas " jei ne tavo jaunas amzius as tave ispjaustyciau".... mazu maziausiai neprofesionalu... reikia zmogui paaiskinti, kas kodel, kokios pasekmes...ir itikinti kad tai butina... manes tai neitikino... kreipiausia i kita ginekologa...kuris pasake kad tai nera toks stovis kad reiktu tuoj pat nelaukiant pjaustyti....
Girdejau nestumo metu kartais tie pakitimai isnyksta del pakitusiu hormonu kiekio.... tai va... lauksim leliaus ir tada jau spresim kas ir kaip... mirksiukas.gif
Atsakyti
Labas visoms:) o tu DINNE nesinervuok-viskas bus gerai...va as jau 6 savaites po konizacijos-jau visai isskiru nebera..buvau pas savo gidytoja-tai viskas gerai-sugijo super..net vaikeli leido planuot po kokiu 5 men. o ispjautos vietos rezultatai tai CIN@ sake viskas paciu laiku..
tai laikykites merginos...
Papildyta:
CIN2 ten truputi suklydau
Atsakyti
QUOTE(Dinne @ 2007 08 27, 12:20)
Labas visoms, kas cia lankotes smile.gif  As jau po konizacijos, jau 2 savaites greit, bet vis dar pakraujuoja, nors nedaug(negausiai) ir gydytoja sake, kad taip gali buti ir tai normalu, bet kazkaip neramu... O siaip savijauta gera, jokiu blogybiu po operacijos irgi nebuvo, tad tik su dideliu neramumu laukiu histologinio tyrimo (to, ka ispjove) atsakymo. Konizacijos metu, kaip sake gydytoja, dare "paprasta konizacija", kaklelio netrumpino. Labai tikiuosi, kad to ir uzteks, o jei ne- sake, kad tektu trumpinti kakleli verysad.gif



Tau dabar reikia teigiamu emociju ir viskas bus thumbup.gif
svarbiausia - neturet streso ir be reikalo nerimaut irgi nereikia mirksiukas.gif nes dauguma musu problemu - tik nuo streso doh.gif
jei kaklelio netrumpino, tai puikiausiai galesi isnesiot ir kita leliuka nestuke.gif man atrodo tai svarbiausia 4u.gif

Laikykis console.gif
Atsakyti
NEKE- bandau nesinervot, bet mano biopsija buvo CIN3, tai kazkaip neramu. Zinau, kad bet kokiu atveju dar viskas isgydoma, tik labai noretusi, kad tos konizacijos ir uztektu.. Dziaugiuosi uz tave, NEKE, kad tau viskas gerai 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Masia @ 2007 08 27, 17:02)
Tau dabar reikia teigiamu emociju ir viskas bus  thumbup.gif
svarbiausia - neturet streso ir be reikalo nerimaut irgi nereikia  mirksiukas.gif  nes dauguma musu problemu - tik nuo streso  doh.gif
jei kaklelio netrumpino, tai puikiausiai galesi isnesiot ir kita leliuka  nestuke.gif  man atrodo tai svarbiausia 4u.gif

Laikykis  console.gif



Dekui MASIA uz patarimus 4u.gif taip ir bandau- islikti rami ir tiketis geriausio smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dinne @ 2007 08 27, 17:10)

Dekui MASIA uz patarimus 4u.gif    taip ir bandau- islikti rami ir tiketis geriausio smile.gif


o mums daugiau nieko nelieka, tik atsipalaiduot ir laukti mirksiukas.gif

viskas bus gerai vacation4.gif
Atsakyti
Dinne-as kazkaip paklausiau savo daktaro-ka daro jei yra vezys ankstivoje stadijoje-1 laipsnis-tai jis pasake kad ta pati ka ir tau-na, kad tik daro konizacija...
tad stiprybes...
Atsakyti
Sveikos perskaiciau visa sia tema nuo pradzios iki galo , nes ruosiausi konizacijai, bet nelabai norejau rasyti i foruma uzteko tik persiskaityti.
As jau po jos tik su baime laukiu atsakymo verysad.gif
Atsakyti
Sveikos, perskaičiau visą temą ir net išsigandau, kad žaizdelė gali būti net pavojinga (t.y. pranašauti gimdos kaklelio vėžį). O buvo taip: pavasarį profilaktiškai perėjau per visus gydytojus ir ginekoogė rado žaizdelę, sakė, kad čia nieko rimto, nes aš dar jauna ir negimdžius. Gimdyt aš dar oj kaip nesiruošiu, tai manau, kad vos grįžus Lietuvon lėksiu pas ginekologę tirtis savo žaizdoto kaklelio (tik baisoka kiek).

P.S. gal kas galit parekomenduot Klaipėdoj kokią ginekologę, kuri atsakingiau žiūrėtų į darbą, nei "Tu dar jauna - susitvarkys"?
Atsakyti
QUOTE(tokia_kokia_esu @ 2007 09 06, 14:22)
Sveikos, perskaičiau visą temą ir net išsigandau, kad žaizdelė gali būti net pavojinga (t.y. pranašauti gimdos kaklelio vėžį). O buvo taip: pavasarį profilaktiškai perėjau per visus gydytojus ir ginekoogė rado žaizdelę, sakė, kad čia nieko rimto, nes aš dar jauna ir negimdžius. Gimdyt aš dar oj kaip nesiruošiu, tai manau, kad vos grįžus Lietuvon lėksiu pas ginekologę tirtis savo žaizdoto kaklelio (tik baisoka kiek).

P.S. gal kas galit parekomenduot Klaipėdoj kokią ginekologę, kuri atsakingiau žiūrėtų į darbą, nei "Tu dar jauna - susitvarkys"?

Su ta zaizdele tikrai daug metu galima nieko nedaryti, tiesiog kas metus pasidaryk onkocitologini tyrima
Atsakyti
QUOTE(tokia_kokia_esu @ 2007 09 06, 14:22)
Sveikos, perskaičiau visą temą ir net išsigandau, kad žaizdelė gali būti net pavojinga (t.y. pranašauti gimdos kaklelio vėžį). O buvo taip: pavasarį profilaktiškai perėjau per visus gydytojus ir ginekoogė rado žaizdelę, sakė, kad čia nieko rimto, nes aš dar jauna ir negimdžius. Gimdyt aš dar oj kaip nesiruošiu, tai manau, kad vos grįžus Lietuvon lėksiu pas ginekologę tirtis savo žaizdoto kaklelio (tik baisoka kiek).

P.S. gal kas galit parekomenduot Klaipėdoj kokią ginekologę, kuri atsakingiau žiūrėtų į darbą, nei "Tu dar jauna - susitvarkys"?



As lankausi Vilniuje pas ginekologa - onkologa. Jis parode knygoje ir paaiskino kuom skiriasi gimdziusios ir negimdziusios moters gimdos kaklelis (piesineliais buvo pavaizduota). Taigi tikimybe, kad viskas susitvarkys po gimdymo yra didele, nes tos lasteles (vadinama zaizdele) grizta i gimdos kaklelio kanala kur jos ir turi buti.
Na bet tyrimus zinoma reiketu pasidaryti. Net esant pakitimams negimdziusios merginos daznai yra paliekamos stebejimui. Aisku priklauso nuo pakitimu laipsnio.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rensyte: 06 rugsėjo 2007 - 16:03