Įkraunama...
Įkraunama...

Žaizdelė gimdos kaklelyje

Aciu NECE ir AUGES, siandien jau galiu ramiai protauti smile.gif aciu, kad atsiliepete, nes man labai svarbi nuomone ir patirtis tu, kurios per visa tai praejo. Linkiu jums buti sveikoms, o as laukiu konizacijos, tikiuosi-viskas bus tvarkoj.
Atsakyti
QUOTE(Dinne @ 2007 08 02, 10:07)
Aciu NECE ir AUGES, siandien jau galiu ramiai protauti smile.gif aciu, kad atsiliepete, nes man labai svarbi nuomone ir patirtis tu, kurios per visa tai praejo. Linkiu jums buti sveikoms, o as laukiu konizacijos, tikiuosi-viskas bus tvarkoj.


Dinne, o tu is kokio miesto?

As vakar kaip tik buvau pas savo gydytoja del savo zaizdeles, ji man truputi paaiskino apie tas CIN. Sake, jei yra nustatyta CIN3, tai tikrai ne mirtis wink.gif padarys tau konizacija ir stebes. Turetu paskui skirti zvakutes, padedancias gyti audiniams ir myletis galima bus tik su "sargiais".
Tai kad nebijok wink.gif Visaks bus gerai thumbup.gif
Paskui oparasyk kaip tau sekasi smile.gif
Atsakyti
Gal kam nors buvo atlikta procedura lazeriu (pasalinamos pakitusios lasteles)? Gal galetumete pasidalinti patirtimi, ar skaudejo, kaip sekmingai gijo ir pan.

Nors esu jau patyrusi gimdos kaklelio konizacija, taciau labai jaudinuosi pries procedura lazeriu.
Atsakyti
QUOTE(rensyte @ 2007 08 03, 12:51)
Gal kam nors buvo atlikta procedura lazeriu (pasalinamos pakitusios lasteles)? Gal galetumete pasidalinti patirtimi, ar skaudejo, kaip sekmingai gijo ir pan.

Nors esu jau patyrusi gimdos kaklelio konizacija, taciau labai jaudinuosi pries procedura lazeriu.


oj,kaip idomiai g.gif jei tau dare konizacija, kodel dabar lazeriu daro??
As galvojau lazeriu gydo tik pradinej stadijoj?
O tu kuriam mieste darysies? pas kokia gydytoja?
Atsakyti
QUOTE(Masia @ 2007 08 03, 13:47)
oj,kaip idomiai  g.gif  jei tau dare konizacija, kodel dabar lazeriu daro??
As galvojau lazeriu gydo tik pradinej stadijoj?
O tu kuriam mieste darysies? pas kokia gydytoja?



Na tiesiog kai dare konizacija buvo CIN 2 ir tai buvo pries 2 metus. Po konizacijos viskas buvo gerai, kaklelis tvarkingas ir sveikas.

S.m. sausio 2 d. pagimdziau vaikeli ir kai nuejau pasitikrinti nustate diagnoze ASCUS be to gimdos kaklelio kanalo poliplazija. Ir vel tie pakitimai lenda. Gydytojas pasake, kad pakaktu isgarinti ta audini lazeriu.

Dabar lankausi privaciai pas gydytoja Kastyti Zilinska, Vilniuje.
Atsakyti
QUOTE(rensyte @ 2007 08 03, 14:02)
Na tiesiog kai dare konizacija buvo CIN 2 ir tai buvo pries 2 metus. Po konizacijos viskas buvo gerai, kaklelis tvarkingas ir sveikas.

S.m. sausio 2 d. pagimdziau vaikeli ir kai nuejau pasitikrinti nustate diagnoze ASCUS be to gimdos kaklelio kanalo poliplazija. Ir vel tie pakitimai lenda. Gydytojas pasake, kad pakaktu isgarinti ta audini lazeriu.

Dabar lankausi privaciai pas gydytoja Kastyti Zilinska, Vilniuje.


Aisku smile.gif Sekmes tau per operacija. Ne manau kad ji yra baisesne uz konizacija, tai kad viskas bus gerai wink.gif
Man yra Cin1, irgi sake lazeruotis, bet kadangi planuoju greit pastuoti, kol kas nieko netvarkysiu... rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Masia @ 2007 08 03, 16:40)
Aisku smile.gif Sekmes tau per operacija. Ne manau kad ji yra baisesne uz konizacija, tai kad viskas bus gerai wink.gif
Man yra Cin1, irgi sake lazeruotis, bet kadangi planuoju greit pastuoti, kol kas nieko netvarkysiu...  rolleyes.gif

man labai panasi situacija...rugpjucio gale vaziuosiu pas savo gydytoja ir pasidarysiu onkocitologini...jei reikalai nebus pablogeje tada kudikio laiksim...o paskui tvarkysim....man nustate LSIL cia kaip ir CIN1 tik kitaip pavadintas. Gydytojas ramina kad tie pakitimai neplinta taip greit...sake kad reikia 5-15 metu kad issivystytu iki vezio...nu duok dieve....bet kokiu atveju nei 5 nei 15 as tikrai nelauksiu...sulauksiu tik kudikelio ir i operacine.... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(-t-a-m-s-i- @ 2007 08 03, 18:25)
man labai panasi situacija...rugpjucio gale vaziuosiu pas savo gydytoja ir pasidarysiu onkocitologini...jei reikalai nebus pablogeje tada kudikio laiksim...o paskui tvarkysim....man nustate LSIL cia kaip ir CIN1 tik kitaip pavadintas. Gydytojas ramina kad tie pakitimai neplinta taip greit...sake kad reikia 5-15 metu kad issivystytu iki vezio...nu duok dieve....bet kokiu atveju nei 5 nei 15 as tikrai nelauksiu...sulauksiu tik kudikelio ir i operacine.... 4u.gif


drinks_cheers.gif linkiu tau geru rezultatu ir greiciau sulaukti mazylio wink.gif
o del pakitimu - tai lyg gydytojai ir sako, kad letai plinta, taciau paskaicius cia mergynu pasakojimus - realiai viskas greiciau vystosi, vos ne per puse metu blink.gif
Bet svarbiausia paciai tiketi, kad viskas bus gerai ir negalvoti apie bloga vacation4.gif
Atsakyti
niu va...buvau pas ginekologa savo... gavau leidima pastoti thumbup.gif sako gali ramiai pastoti isnesioti ir pagimdyti...o paskui jau ziuresim ka daryt ir kaip daryt. Klausiau del ZPV, ar onkocitologinis parodo... sake kad sunkus variantas...bet pasitaiko tokiu atveju....
Atsakyti
QUOTE(-t-a-m-s-i- @ 2007 08 24, 14:13)
niu va...buvau pas ginekologa savo... gavau leidima pastoti  thumbup.gif  sako gali ramiai pastoti isnesioti ir pagimdyti...o paskui jau ziuresim ka daryt ir kaip daryt. Klausiau del ZPV, ar onkocitologinis parodo... sake kad sunkus variantas...bet pasitaiko tokiu atveju....



Kokios geros naujienos thumbup.gif
Linkiu kuo greiciau pastoti ir sulaukti grazaus leliuko 2.gif


Del onkocitologinio - man ir sake, nevisada jis teisybe parodo, tai kad reikia ivairesniu tyrimuku daryt (biopsija)

Ir dar karta sekmes tau drinks_cheers.gif
Atsakyti
mirksiukas.gif
QUOTE(Masia @ 2007 08 24, 16:09)
Kokios geros naujienos  thumbup.gif
Linkiu kuo greiciau pastoti ir sulaukti grazaus leliuko  2.gif
Del onkocitologinio - man ir sake, nevisada jis teisybe parodo, tai kad reikia ivairesniu tyrimuku daryt (biopsija)

Ir dar karta sekmes tau  drinks_cheers.gif

aciuks.gif
Atsakyti
na ir man po atrodo nekalto pasitikrinimo pas ginekologa, del veido odos ir spuoguotumo, pasake kad man ektopija, igimta zaizdele, bet man ji pasake kad cia nieko tokio, tik del vis pikta pasidaryti onkocitologini tyrima...ir dar dave siuntima su ulstragarsu issitirti kiausides...bet cia paskaicius man neatrodo, kad cia nieko baisaus....tai rimtai issigandau blink.gif
Atsakyti