Įkraunama...
Įkraunama...

Žaizdelė gimdos kaklelyje

Šį vasarį dariausi onkocitologinį tepinėlį, viskas buvo gerai. Birželį nuėjau pas gydytoją, sako yra pakitimų gimdos kaklelyje, tada darėme kolposkopiją ir vėl kartojome onkocitologinį tyrimą. Viskas gerai. Bet kad tas pakitimas (gimdymo metu plyšo gimdos kaklelis) nesupiktybėtų teko daryti užšaldymą. Vakar atliko šią procedūrą, dabar bėga visokie skysčiai ir bėgs dar kokias dvi savaites. Bet labai džiaugiuosi, kad man jau viskas gerai. O jums, mergaitės, kurių tyrimai nėra geri, linkiu daug stiprybės ir galvoti tik apie geriausia.
Atsakyti
Sveikos merginos smile.gif

Ar yra cia negimdziusiu, kurioms butu LSIL nustatyta?
Kaip tvarket savo zaizdele? o gal is vis netvarket? Man yra LSIL, bet ZPV 16 ir 18 neigiamas. Bet gydytoja vis tiek liepe lazeruoti. O as planavau vaikiuka pradeti po metu... nestuke.gif tai dabar neapsisprendziu, ar operuotis, ar geriau vaikeli is pradziu pagimdyt? g.gif

nes ziuriu cia nuomones pusiau dalinasi: vienos iskart tvarko, kitoms siulo palaukti unsure.gif
Atsakyti
labas:)
kadangi neturi 16 ir 18, tai gali drasiai palaukti-ir pasigimdyti kaip tu nori po metu...
mano atveju as turejau 16 ir pas mane buvo LSIL tai gydytojas liepe operuotis..tai ir issioperavau, nors labai norejau tuojau antra vaikeli darytis smile.gif gydytojas nepatare, sake, geriau issioperuok, o po keliu metu galesiu ir antro susilaukti...
Atsakyti
QUOTE(Masia @ 2007 07 29, 18:35)
Sveikos merginos smile.gif

Ar yra cia negimdziusiu, kurioms butu LSIL nustatyta?
Kaip tvarket savo zaizdele? o gal is vis netvarket? Man yra LSIL, bet ZPV 16 ir 18 neigiamas. Bet gydytoja vis tiek liepe lazeruoti. O as planavau vaikiuka pradeti po metu...  nestuke.gif  tai dabar neapsisprendziu, ar operuotis, ar geriau vaikeli is pradziu pagimdyt?  g.gif

nes ziuriu cia nuomones pusiau dalinasi: vienos iskart tvarko, kitoms siulo palaukti  unsure.gif


Na as siuo metu turiu jau 6 men suneli. Bet metai iki pastojant buvo atlikta gimdos kaklelio konizacija. Siuo metu pas mane yra ASCUS diagnoze. Kai paklausiau gydytojo ar galima nieko nedaryti ir tik stebeti, jis atsake, kad negimdziusioms yra stebimi pokyciai dazniausiai, o po gimdymo esant pakitimams reikia tvarkyti. Taigi manes irgi laukia isgarinimas lazeriu. Na gydytojas paaiskino, kad sios proceduros metu isgarinamas pakites audinys, taciau jis turi atsistatyti i normalu. Tai panasu i odos nubrozdinima.
Atsakyti
sveikos, mamytes, paklausiau jusu patarimo ir pasidariau onkocitologini tyrima, gydytoja pasake, kad vezio nera rado tik siaip, kokus, kuriems gydyti skyre zvakuciu..
tai kiek suprantu man daugiau jokiu tyrimu atlikineti nereikia, taip?
Papildyta:
o ta zaizdele, kuri buvo, atrodo sumazejo, gydytoja sake kad su laiku viskas praeis, nerimauti nereikia
Atsakyti
QUOTE(liniuke133 @ 2007 07 30, 11:52)
sveikos, mamytes, paklausiau jusu patarimo ir pasidariau onkocitologini tyrima, gydytoja pasake, kad vezio nera rado tik siaip, kokus, kuriems gydyti skyre zvakuciu..
tai kiek suprantu man daugiau jokiu tyrimu atlikineti nereikia, taip?
Papildyta:
o ta zaizdele, kuri buvo, atrodo sumazejo, gydytoja sake kad su laiku viskas praeis, nerimauti nereikia



As kai dariau onkocitologini, tai jis man irgi buvo geras (t.y.be veziniu lasteliu), bet kai gavau atsakyma del ZPV (zmogaus papilomos virusu) - tai jis buvo teigiamas unsure.gif , ir tada jau dare tyrimus del veziniu 16 ir 18 tipo.

Gal tau irgi reiketu ZPV padaryt g.gif bet jis biski kainuoja - sumokejau 110lt, berods verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Masia @ 2007 07 30, 13:43)
As kai dariau onkocitologini, tai jis man irgi buvo geras (t.y.be veziniu lasteliu), bet kai gavau atsakyma del ZPV (zmogaus papilomos virusu) - tai jis buvo teigiamas  unsure.gif , ir tada jau dare tyrimus del veziniu 16 ir 18 tipo.

Gal tau irgi reiketu ZPV padaryt  g.gif  bet jis biski kainuoja - sumokejau 110lt, berods  verysad.gif


kazin o kur kaune ji galima pasidaryti?
Papildyta:
ir dar anksciau siame forume skaiciau, kad zpv nebus jei pora viens kitam pirmi buvo. na, mano vyras man buvo pirmas.kitu partneriu neturejau.as tai jam ne pirma. bet gal ir zvp nebus?
Atsakyti
QUOTE(liniuke133 @ 2007 07 31, 12:42)
kazin o kur kaune ji galima pasidaryti?
Papildyta:
ir dar anksciau siame forume skaiciau, kad zpv nebus jei pora viens kitam pirmi buvo. na, mano vyras man buvo pirmas.kitu partneriu neturejau.as tai jam ne pirma. bet gal ir zvp nebus?



nezinau g.gif , man atrodo be tyrimu tu apie tai nesuzinosi wink.gif
panagrinek sita puslapiuka, gal surasi kuo nors naudingo: http://www.zpv.lt/?id=1 smile.gif
Papildyta:
QUOTE(liniuke133 @ 2007 07 31, 12:42)
kazin o kur kaune ji galima pasidaryti?
Papildyta:
ir dar anksciau siame forume skaiciau, kad zpv nebus jei pora viens kitam pirmi buvo. na, mano vyras man buvo pirmas.kitu partneriu neturejau.as tai jam ne pirma. bet gal ir zvp nebus?



o tyrimus gali pasidaryt pas ginekologe (man tai ji dare, bet as privaciai einu)
be to gali paskambint i Endemika, tik gal ten siuntinuka reikia turet, kad jie tiksliai zinotu del kuo tirti reikia... bet nesu tikra, geriau pasitikslink 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes, jungiuosi ir as prie jusu, nes nerandu sau vietos... Istorija su zaizdele prasidejo pries 3-4 metus, pastoviai ji buvo sekama, daromi onkocitologiniai, kurie jokiu pakitimu nerode. Kagangi du paskutiniai buvo ivertinti kaip ASCUS- gydytoja patare daryt biopsija, kurios atsakymas mane uzmuse- CIN 3. Ar taip greit gali vykti tie procesai??? Jau viskas suderinta del konizacijos, sekancia savaite ja man darys, vaikstau kaip negyva. Pacios operacijos nebijau, bet prisiskaiciau ir nebesuprantu- ar CIN 3 - tai jau vezys????? Vienur raso, kad tai paskutine priesvezine (displazijos) stadija, kitur- kad ji prilyginama veziui. Perskaiciau beveik visa sia tema, bet labai prasau atsiliepti tas, kurioms buvo CIN3- kaip po operacijos??? ar dar yra papildomai koks gydymas(turiu omeny kaip vezinio susirgimo)? Kokia viltis, kad viskas susitvarkys? man tikrai vaziuoja stogas...
Atsakyti
Aciu GABUTE uz palaikyma smile.gif Biopsija man jau dare, ji ir parode, kad yra CIN3. Tai tikiuosi, kad gal nebus kokia pazengusi vezio stadija.... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Dinne @ 2007 08 01, 14:40)
Sveikutes, jungiuosi ir as prie jusu, nes nerandu sau vietos... Istorija su zaizdele prasidejo pries 3-4 metus, pastoviai ji buvo sekama, daromi onkocitologiniai, kurie jokiu pakitimu nerode. Kagangi du paskutiniai buvo ivertinti kaip ASCUS- gydytoja patare daryt biopsija, kurios atsakymas mane uzmuse- CIN 3. Ar taip greit gali vykti tie procesai???  Jau viskas suderinta del konizacijos, sekancia savaite ja man darys, vaikstau kaip negyva. Pacios operacijos nebijau, bet prisiskaiciau ir nebesuprantu- ar CIN 3 - tai jau vezys????? Vienur raso, kad tai paskutine priesvezine (displazijos) stadija, kitur- kad ji prilyginama veziui. Perskaiciau beveik visa sia tema, bet labai prasau atsiliepti tas, kurioms buvo CIN3- kaip po operacijos??? ar dar yra papildomai koks gydymas(turiu omeny kaip vezinio susirgimo)? Kokia viltis, kad viskas susitvarkys? man tikrai vaziuoja stogas...

Man buvo CIN3 smile.gif Sveika gyva ir leliuką antrą jau pasigimdžiau smile.gif
CIN3 - tai tikrai ne vėžys. Nesinervink.

Po konizacijos darė onkocitologinius kas 3 mėn. ir dažniau pas ginę lankytis reikia.
Atsakyti
Nepergyvenk ir nesinervuok.... viskas bus gerai...tikrai tau ne vezys..
Kai dare man konizacija tai as paklausiau, o jei butu buve 1 stadija..tai jis pasake tik tiek, kad ta pati darytu ka ir dabar daro-nes koto gidymo nera ankstyvojoje stadijoje..
Atsakyti