Įkraunama...
Įkraunama...

Žaizdelė gimdos kaklelyje

QUOTE(Katusik @ 2007 07 18, 10:24)
NEKE, jau buvau pas ginę dėl  nestuke.gif . tai ji į mano žaizdelę net nepažiūrėjo  schmoll.gif , ką jau kalbėti apie kokius tai komentarus, pasiūlymus, tyrimus ir didesnę priežiūrą bash.gif daugiau pas ją neisiu karstis.gif

man atrodo kad tau tiesiog butina pakeisti savo gydytoja.... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(-t-a-m-s-i- @ 2007 07 18, 08:43)
man atrodo kad tau tiesiog butina pakeisti savo gydytoja....  ax.gif

taip ir padariau. tyroj einu pas kitą. tikiuosi, bus geresnė
Atsakyti
QUOTE(Katusik @ 2007 07 18, 11:22)
taip ir padariau. tyroj einu pas kitą. tikiuosi, bus geresnė

manyciau pirmiausia pasidomek apie gydytojus....netgi sitam forume yra tema gydytojai.... turedama jau siokia tokia nuomone galesi sprest pas kuri eiti...gal jusu miesto sm dalyves gali kuo padeti? juk lankosi zino... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(-t-a-m-s-i- @ 2007 07 18, 09:28)
manyciau pirmiausia pasidomek apie gydytojus....netgi sitam forume yra tema gydytojai.... turedama jau siokia tokia nuomone galesi sprest pas kuri eiti...gal jusu miesto sm dalyves gali kuo padeti? juk lankosi zino... mirksiukas.gif

aš taip ir padariau. paskaitinėjau apie gines ir išsirinkau tą, apie kurią buvo parašyta mažiausiai kritikos doh.gif nes mano puikioji ir nuostabioji ginė, pas kurią lankiausia 7 metus, pasirodė ne tokia jau ir gera blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Katusik @ 2007 07 18, 11:39)
aš taip ir padariau. paskaitinėjau apie gines ir išsirinkau tą, apie kurią buvo parašyta mažiausiai kritikos  doh.gif nes mano puikioji ir nuostabioji ginė, pas kurią lankiausia 7 metus, pasirodė ne tokia jau ir gera  blink.gif

niu tai tada tikrai puiku...ir manau patekusi i geras ranbkas busi ramesne ir sveikesne... 4u.gif
Atsakyti
Neke, ar viskas gerai, neprasidėjo kraujavimas? Linkiu sveikatos, nes pati per tai perėjau...
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif ,
Man zaizdele buvo prideginta jau senokai(tada nelabai buvo is ko rinktis, pasake reikia ir tiek), pries kokius 8-9 metus.Dabar kai pasiklausiu, tai sako, kad viskas gerai.Kiekvienais metais daro kolposkopija ir onkocitologini.Ir siandien grizau po onkocitologinio atsakymo, tai pasake, kad piktybiniu procesu nera, bet atsakymas biski neigiamas,yra ceracija g.gif .As klausiu, kas tai yra, man sako nieko blogo,sunku paaiskint,nesuprasiu, mazdaug nesijaudink, nieko blogo.Gal zinote, kas ta ceracija,nes google nieko padoraus nemeta. biggrin.gif Ir dar noriu paklausti, ar reikia darytis ZPV tyrima , jei onkocitologinis geras?
Aciu ir geros sveikatytes visoms! 4u.gif
Atsakyti
Kai vaiksciojau su pirmu vaiku atsirado zaizdele.kazkaip neprisiruosiau susitvarkyti.su antru vaiksciojant ji kazkur stebuklingai dingo.po to vel atsirado.tada man pridegino ir dabar kiek tikrinuosi viskas gerai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(BonaDona @ 2007 07 19, 09:27)
Sveikutes  4u.gif ,
Man zaizdele buvo prideginta jau senokai(tada nelabai buvo is ko rinktis, pasake reikia ir tiek), pries kokius 8-9 metus.Dabar kai pasiklausiu, tai sako, kad viskas gerai.Kiekvienais metais daro kolposkopija ir onkocitologini.Ir siandien grizau po onkocitologinio atsakymo, tai pasake, kad piktybiniu procesu nera, bet atsakymas biski neigiamas,yra ceracija g.gif .As klausiu, kas tai yra, man sako nieko blogo,sunku paaiskint,nesuprasiu, mazdaug nesijaudink, nieko blogo.Gal zinote, kas ta ceracija,nes google nieko padoraus nemeta. biggrin.gif Ir dar noriu paklausti, ar reikia darytis ZPV tyrima , jei onkocitologinis geras?
Aciu ir geros sveikatytes visoms! 4u.gif

onkocitologinis tyrimas parodo ne tik pakitimus bet ir zpv jei jis yra....taigi....jei buvo nustatytas zpv onkocitologinio tyrimo metu del savo ramios sirdeles nueik ir padaryk tyrima ar tai ne 16 ir 18 tipas ir viskas...turint tuos du tipus tiesiog didesne prieziura ir didesnis demesys i visa sita problema... bet jei nenustatytas nematau jokio reikalo metyti pinigelius i ora mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(-t-a-m-s-i- @ 2007 07 19, 21:46)
onkocitologinis tyrimas parodo ne tik pakitimus bet ir zpv jei jis yra....taigi....jei buvo nustatytas zpv onkocitologinio tyrimo metu del savo ramios sirdeles nueik ir padaryk tyrima ar tai ne 16 ir 18 tipas ir viskas...turint tuos du tipus tiesiog didesne prieziura ir didesnis demesys i visa sita problema... bet jei nenustatytas nematau jokio reikalo metyti pinigelius i ora  mirksiukas.gif

ZPV nebuvo nustatytas.Tiesiog man pasake, kad atsakymas "biski neigiamas"yra ceracija? ar pan., bet, kad tai nieko baisaus.Liepe ateiti po metu, jei nebus skundu .
Aciu uz atsakyma 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo BonaDona: 19 liepos 2007 - 22:04
Onkocitologinis ŽPV lyg ir nenustato ax.gif
Atsakyti
snaige: aciu-man viskas gerai-kraujavimo nera...truputi patepa...tik tiek...
tiesa, vakar gavau tyrimu rezultatus, kad ispjauta vieta yra cin2 ir kad viskas gerai...na aciu Dienui, kad taip pasiseke...

o del citologinio tyrimo, tai tikrai nenustato zpv,reikia atskirai darytis ji....
Atsakyti