Įkraunama...
Įkraunama...

Žaizdelė gimdos kaklelyje

Tai as ir nesitampau:) gulineju,pavaikstau ir tiek.....dar prie kompo pasedziu....vis laika uzmusu....
zinau, kad saugotis reikia, nes mano mamai irgi buvo daryta-tai ji man viska ir isaiskino dar pries operacija:)
Atsakyti
Sveiki, as irgi turiu zaizdele gimdos kaklelyje. Po gimdymo liko, jau praejo beveik du metai nuo gimdymo. Jau du kartus dare onkocitologini tepineli, sake jis labai geras, taip pat dare kolposkopija, gyd. Vasjanova. Tai man ji taip pasake, po kolposkopijos, sako yra du variantai, galim pridegint, arba nieko nedaryt ir stebet. Tipo abu vriantai vienas kitam nenusileidzia...Tai va... g.gif gaunasi taip, kad apsisprest turiu pati...prisiskaiciau internete, kad aceit anksciau pridegindavo, o dabar laikos tos teorijos, kad prideginimas nieko negydo....ir aceit dabar nebedegina...jei tyrimai geri uztenka stebeti... Tai zinok tu zmogau....koki varianta pasirinkt..., kad paskui netektu gailetis. doh.gif Kol kas laukiu..nes nieko nedaryt lengviau...nei ryztis prideginimui blush2.gif
Ir dar noriu paklaust, gal kas zino daugiau apie ta papilomos virusa. Girdejau, kad jis labiausiai itakoja vezio issivystyma, netgi kai kurie gydytojai gimdos kaklelio vezi vadina "lytiskai plintancia liga", kaip suprantu del to viruso, kuri nesioja vyrai.
O tai tie vyrai kaip suprantu uzsikrecia nuo kitu moteru, ar kaip? Klausiu todel, kad zinau 100 proc., kad savo vyrui buvau pirma ir vienintele......bent kol kas... mirksiukas.gif O ir pati jokio kito vyro neturejau.... blush2.gif Tai gal as kaip ir galiu but rami, kad to viruso neturiu ? g.gif
Atsakyti
Virusą turi apie 80 proc. visų lytinį gyvenimą gyvenančių žmonių.
A turi jį ar ne, niekas pasakyt negali, reikėtų pasitikrinti. Tyrimas kainuoja apie 50Lt kai nustato ar yra a nėra viruso ir dar 50 kai išskiria 16 ir 18 tipą (ar jie yra ar ne).

Tavo vietoj aš žaizdelės nedeginčiau, pasidaryčiau ŽPV tyrimus ir toliau kartą per metus daryčiausi onkocitologinį. Bet tai tik mano nuomonė smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Auges @ 2007 07 17, 08:51)
Virusą turi apie 80 proc. visų lytinį gyvenimą gyvenančių žmonių.
A turi jį ar ne, niekas pasakyt negali, reikėtų pasitikrinti. Tyrimas kainuoja apie 50Lt kai nustato ar yra a nėra viruso ir dar 50 kai išskiria 16 ir 18 tipą (ar jie yra ar ne).

Tavo vietoj aš žaizdelės nedeginčiau, pasidaryčiau ŽPV tyrimus ir toliau kartą per metus daryčiausi onkocitologinį. Bet tai tik mano nuomonė smile.gif

taip ti teisi, net jei jie abu viens kitam buvo pirmi tai gal jie ir negali tureti to zpv?
nes zpv tik lytiniu keliu persiduoda
bet negali zinoti doh.gif
Atsakyti
Aciu, uz patarimus. Jauciu reiks tikrai pasidaryti ta ŽPV tyrima... Vis tiek bus ramiau...
O tai poliklinikose turbut to tyrimo nedaro? Gal galit parasyt, kur Vilniuje galima ji butu pasidaryt... ax.gif
Atsakyti
daro biochemijo centruose...ieik i google tai ismes..
as kai dariausi tai mokejau 160 lt...ten buvo galima nustatyt visus 5...
Atsakyti
Aš dariausi Biomedicinos tyrimų centre smile.gif, už viską mokėjau 110 lt, bet tai buvo prieš 2 metus, gal jau pabrango. smile.gif
Atsakyti
manau, kad pabrango, nes dariausi sausio pabaigoje:)
Atsakyti
sveikos, supermamytes,

žinokit, ir aš turiu žaizdelę. jau 5 metai kaip turiu. ir mano ginė atsisako ką nors daryti bash.gif tai aš turiu kas pusę metų priminti jai apie onkocitologinį. manau įsivaizduojate, kokiom nuotaikom aš atsakymo laukiu wacko.gif

juokingiausia buvo, kai patekau pas kitą gydytoją. tai ji ten tokių "grožių" pamatė doh.gif tuoj pat tyrimai ,tepinėliai... o maniškė kai pamatė visus nurodymus, tuoj pat viską uždraudė bash.gif taip pat ir nesuprantu, ar reikia man nerimauti ar ne g.gif

bet kokiu atveju, dabar esu nestuke.gif , tad tikiuosi, kad viskas ten savaime užgys
Atsakyti
QUOTE(Katusik @ 2007 07 17, 21:58)
sveikos, supermamytes,

žinokit, ir aš turiu žaizdelę. jau 5 metai kaip turiu. ir mano ginė atsisako ką nors daryti  bash.gif tai aš turiu kas pusę metų priminti jai apie onkocitologinį. manau įsivaizduojate, kokiom nuotaikom aš atsakymo laukiu  wacko.gif

juokingiausia buvo, kai patekau pas kitą gydytoją. tai ji ten tokių "grožių" pamatė  doh.gif tuoj pat tyrimai ,tepinėliai... o maniškė kai pamatė visus nurodymus, tuoj pat viską uždraudė bash.gif taip pat ir nesuprantu, ar reikia man nerimauti ar ne  g.gif

bet kokiu atveju, dabar esu  nestuke.gif , tad tikiuosi, kad viskas ten savaime užgys

Kadangi dabar laukiesi tai nemanau kad turetum ka nors daryti...palauk kol ateis i pasauly vaikelis... bet siaip tai...su panasia situacija susiduriua ir as...nuejau pas du gydytojus ir nuomones buvo skirtingos...nuejau pas trecia... ir gavosi nuomoniu 2+1 tai kazkaip ir nusvyro i didesnio skaiciaus puse.... doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -t-a-m-s-i-: 17 liepos 2007 - 20:09
sveikos:)
pries operacija , labai norejau susilaukt vaikelio-tai nuejusi pas gydytoja-jis pasake-jei pastosi-bus tik didesne prieziura-dazniau darys onkocitologini...nes nestumas arba progresina arba regresina tas lasteles...
nesijaudink....
Atsakyti
QUOTE(NEKE @ 2007 07 18, 07:45)
sveikos:)
pries operacija , labai norejau susilaukt vaikelio-tai nuejusi pas gydytoja-jis pasake-jei pastosi-bus tik didesne prieziura-dazniau darys onkocitologini...nes nestumas arba progresina arba regresina tas lasteles...
nesijaudink....

NEKE, jau buvau pas ginę dėl nestuke.gif . tai ji į mano žaizdelę net nepažiūrėjo schmoll.gif , ką jau kalbėti apie kokius tai komentarus, pasiūlymus, tyrimus ir didesnę priežiūrą bash.gif daugiau pas ją neisiu karstis.gif
Atsakyti