Įkraunama...
Įkraunama...

Žaizdelė gimdos kaklelyje

QUOTE(NaturalBornKiller @ 2007 07 11, 16:47)
O Jus vilniete? Jei taip, gal rekomenduotumete savo gydytoja?


Vilniuje labai gera gyd. Intaitė, ji specializuojasi onkologijoje, per googlą galima rasti jos kontaktus

Pirmiausiai patarčiau jums nurimti ir nepult į paniką. Pasidaryti išsamius tyrimus ir konkrečiai paklausti gydytojos kuri turi onkocitologinio tepinėlio atsakymą rankose: kas konkrečiai nustatyta. Neįsivarykit sau bereikalingos baimės.
Atsakyti
QUOTE(Auges @ 2007 07 11, 18:04)
Vilniuje labai gera gyd. Intaitė, ji specializuojasi onkologijoje, per googlą galima rasti jos kontaktus

Pirmiausiai patarčiau jums nurimti ir nepult į paniką. Pasidaryti išsamius tyrimus ir konkrečiai paklausti gydytojos kuri turi onkocitologinio tepinėlio atsakymą rankose: kas konkrečiai nustatyta. Neįsivarykit sau bereikalingos baimės.

drinks_cheers.gif thumbup.gif taip teisingai tu sakai, nes kai sako ir nedasako iki galo, tada likusia pabaiga prisikuriam pacios ir aisku kuo baisesne doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Auges @ 2007 07 11, 18:04)
Vilniuje labai gera gyd. Intaitė, ji specializuojasi onkologijoje, per googlą galima rasti jos kontaktus

Pirmiausiai patarčiau jums nurimti ir nepult į paniką. Pasidaryti išsamius tyrimus ir konkrečiai paklausti gydytojos kuri turi onkocitologinio tepinėlio atsakymą rankose: kas konkrečiai nustatyta. Neįsivarykit sau bereikalingos baimės.

Taip ,tikrai viena geriausiu savo srityje ax.gif
Atsakyti
Labai dekoju uz Jusu komentarus, taciau dar noreciau pasikartoti paminedama dar viena rupima klausima - koks gydymas taikomas esant pirmai vezio stadijai? unsure.gif
Atsakyti
labas visoms dalyvems.... smile.gif
papasakosiu savo istorija...noriu truputi atsipalaiduoti pasakodama...nes ryt daro man operacija-konizacija....
tai va..o buvo taip....
pries kokius 5 metus sugalvojau, kad reikia pasitikrinti profilaiktiskai(dabar man 28) nuejau privaciai-pasirodo pas mane buvo zaizdele...gydytoja nutare padaryti pap tepineli...atejo atsakymas ascus-na ji paaiskino kad nieko blogo-reikia stebeti-padare daug kitu tyrimu ar nera kokio uzdegimo-zinoma viskas buvo gerai...ir as apie tai uzmirsau-na tiesiog net nenorejau prisismint...
praejo 5 metu-istekejau-pagimdziu dukryte, jei liepos 10 buvo metukai...Po gimdymo parejus pusei metu nuejau pas savo gydytoja BUrgaila-(labai nuostabus zmogus-tikrai nieko blogo neturiu apie ji pasakyti-iskyrus tai kad jis daug kalba, bet seip tai super...) jis man padare kolkoskopija...ir tada mano bedo prasidejo...jau tada sako nieko gero nera....darom pap-po jo atejo atsakymas vel ascus-liepe pasidaryt zpv-pasidariau...yra-16 ir 33-jis iskart sako reikia pjaut.... dar palaukiau po 4 men vel pap-dabar LSIL...jis vel; pjaut...nuejau i privacia klinika...ta pati patare...
tai va ryt operuojuosi...zonote dabar ne taip ir baisu...bet pries kelis menesius labai pergyvenau..skaitinejau jusu forumus ir save guodziau...
kagi jei bus idomu gryzusi po operacijos pranesiu kai vyksta toliau...
o jums merginos stiprybes... ir nepanikuokit...
Atsakyti
QUOTE(NEKE @ 2007 07 12, 14:47)
labas visoms dalyvems.... smile.gif
papasakosiu savo istorija...noriu truputi atsipalaiduoti pasakodama...nes ryt daro man operacija-konizacija....
tai va..o buvo taip....
pries kokius 5 metus sugalvojau, kad reikia pasitikrinti profilaiktiskai(dabar man 28) nuejau privaciai-pasirodo pas mane buvo zaizdele...gydytoja nutare padaryti pap tepineli...atejo atsakymas ascus-na ji paaiskino kad nieko blogo-reikia stebeti-padare daug kitu tyrimu ar nera kokio uzdegimo-zinoma viskas buvo gerai...ir as apie tai uzmirsau-na tiesiog net nenorejau prisismint...
praejo 5 metu-istekejau-pagimdziu dukryte, jei liepos 10 buvo metukai...Po gimdymo parejus pusei metu nuejau pas savo gydytoja BUrgaila-(labai nuostabus zmogus-tikrai nieko blogo neturiu apie ji pasakyti-iskyrus tai kad jis daug kalba, bet seip tai super...) jis man padare kolkoskopija...ir tada mano bedo prasidejo...jau tada sako nieko gero nera....darom pap-po jo atejo atsakymas vel ascus-liepe pasidaryt zpv-pasidariau...yra-16 ir 33-jis iskart sako reikia pjaut.... dar palaukiau po 4 men vel pap-dabar LSIL...jis vel; pjaut...nuejau i privacia klinika...ta pati patare...
tai va ryt operuojuosi...zonote dabar ne taip ir baisu...bet pries kelis menesius labai pergyvenau..skaitinejau jusu forumus ir save guodziau...
kagi jei bus idomu gryzusi po operacijos pranesiu kai vyksta toliau...
o jums merginos stiprybes... ir nepanikuokit...

Kokia tu saunuole ,kad pasidalini,laikysiu ryt uz tave kumscius,o pati eisiu tikrintis profilaktiskai,jau pries men susitariau,nedaeinu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(NEKE @ 2007 07 12, 14:47)
labas visoms dalyvems.... smile.gif
papasakosiu savo istorija...noriu truputi atsipalaiduoti pasakodama...nes ryt daro man operacija-konizacija....


Sėkmės tau rytoj, sunkiausias etapas jau praeitį, kol susitaikai ir pribręsti operacijai.
Toliau viskas bus tik gerai smile.gif
Atsakyti
ir as linkiu sekmes, viskas bus gerai, nes kai viska padarome laiku tada viskas ir pasiseka ir uzkertame kelia viskam blogam

as pati ir sumasciau profilaktiskai pasitikrinti ale ant durniaus ir ka gi - teko nusiminti, bet zpv +, bet 16 ir 18 -- bigsmile.gif tai nors tiek gerai
bet toliau kitus dare tyrimus - tai rado bakteriju ureplazmu visokiu ten ir chlamidiju, tai laukia antibiotiku kurselis ir pakartotiniai tyrimukai

ir tikiuosi po to viskas bus gerai mirksiukas.gif
Atsakyti
sveikos visos:)
Tai ka as jau po operacijos:) sedziu prie kompo, vyras tai bamba, kad eiciau i lova...bet as nenoriu...atsibodo visa diena gulet:)
operacija praejo puikiai...uztruko kokias 40 min... atejau pas gidytoja i klinika atejo anestiozologe-pasodino ant lektuvelio-suleido vaistukus...dar zinoma pajuokavom ir viskas -atsiduriau sapnu kaarlysteje...nieko nejutau...atsibudau jau lauke vyras...dar pagulejau 15 min...ir namo...stai ir viskas...
daktaras liepe pagulyneti sia diena...vakare jau atsikelti..o ryt gyventi iprasta gyvenima isskyrus lytinius santykius 6 sav,vonios pagulejimas 2 sav. ir paskambinti po savaites ispjautos vietos tyrimu atsakymas bus jau padarytas...
jei kils temperatura ar labai kraujuos pasukti jam..tiesa dar israse zvakuciu 8 dienom...
Visas sitas malonumas atsejo tai-zinoma jei idomu...200 operacija+150 anestiozologei+60 nupjautos daleles istyrimas+vaistai(vaistinei apie 40)=450 lt. bet as dariau privacioje klinikoje tai manau ne taip ir daug:0
jei kas domina klauskit viska papasakosiu ka zinosiu:)
ir labai aciu uz linkejimus...
Atsakyti
O kur darei? Ar išrašė nedarbinugumo pažymėjimą (kuriam laikui)?
Atsakyti
Dariausi pas gydytoja Ronalda Rogalski! jo privacioje klinikoje. man jis labai patiko:) kai kitrur pasiskambinejau tai jau sumos nerialios-vienur 600, kitur 800 prase:(
man nedarbinguma neisrase, nes sedziu namie dar ir auginu dukryte:) reikia jam paciam skmabint ir klaust:)
Atsakyti
QUOTE(NEKE @ 2007 07 14, 09:29)
Dariausi pas gydytoja Ronalda Rogalski! jo privacioje klinikoje. man jis labai patiko:) kai kitrur pasiskambinejau tai jau sumos nerialios-vienur 600, kitur 800 prase:(
man nedarbinguma neisrase, nes sedziu namie dar ir auginu dukryte:) reikia jam paciam skmabint ir klaust:)


Na nepatarciau labai aktyviai imtis veiklos. Zinoma nezinau kokiu budu tau buvo atlikta konizacija, bet kai man pries pora metu buvo atlikta si procedura, tai po savaites prasidejo stiprus kraujavimas, kuri sustabde, bet dar po savaites isisro siules ir teko procedura pakartoti. Todel patariu nors savaite kiek labiau save priziureti , nekelti sunkiu daiktu ir pan. Nenoriu gasdinti, tiesiog siulau pasisaugoti.

As pati pries 6 men pagimdziau, o atlikus tyrimus diagnoze - ASCUS. Na bet gydytojas siulo tas lasteles pasalinti lazeriu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rensyte: 15 liepos 2007 - 20:18