Įkraunama...
Įkraunama...

Žaizdelė gimdos kaklelyje

QUOTE(Ahimsa @ 2007 07 04, 19:58)
Reiks vyrui irgi antibiotikus gert, visos yra lytiskai plintancios zarazos. O del vyri tyrimo, tai visos ginekologes skirtingai kalba. Maniske sako, kad nebutina tirtis vyrui, nes ir taip aisku, kad tures. Bet net jei ir nerastu nieko pas vyra, vis tiek jam reiktu bent profilaktiskai vaistu pagert. Bent jau mum taip buvo...
Kai man rado ureoplazmas ir mikoplazmas, pas vyra nieko nerado... unsure.gif  Gine paaiskino, kad pas vyra greiciausiai labai stiprus imunitetas ir pats organizmas gerai kovoja su zarazom. Nenoriu gasdint, bet bent jau man tik is trecio antibiotiku kurso pavyko atsikratyt ureoplazmu. doh.gif
P. S. Paskaitinek tema "Bakterijos virusai ir kitos zarazos" skyrelyje "nesulaukiancioms gandro", ten daug info siuo klausimu 4u.gif

na taip,
vakar pasiemiau tyrimus doh.gif ir radoo ir ureaplazmu ir chlamidiju kazkokiu doh.gif verysad.gif verysad.gif verysad.gif
dabar eiswiu pas gine kad vaistuku israsytu ir gersiu

bet kazkaip skaiciau butent tam skyrelyje, kad kai kuriem net po 5 kurso neisnyko, o paskui po pusmecio ar metu pasitikrino - ir nieko nerado blink.gif

na bet issigydisiu ir tada bus "svari dirva" leliukui "seti" biggrin.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mazulike:) @ 2007 06 30, 17:28)
sveikos visos smile.gif , susidomejau sia tema nes man paciai pries pora metu buvo aptike didele(bent jau taip sake ) zaizdele gimdos kaklelyje. Tai va tada gydytoja pasake kad reikia kuo skubiau prideginti, bet tai nieko nera baisaus ir pavojingo.nieko nepasake kad po gimdymo gali kazkas vel atsirasti.as ta zaizdele uzsideginau(t.y. uzdegino gydytoja).ir po to laiko nieks nieko apie ja nesako...ir dar man jokiu tyrimu nedare tiesiog paziurejo ir pasake kad reikia uzdeginti ir viskas.tai kad paskaiciau kad cia beveik visoms atlikinejo tyrimus net issigandau, kodel man nieko nedare? g.gif ar tai normalu?

manau [ati savarankiskai nueik pas kita gyd ir [asidaryk tyrimus mirksiukas.gif

idomu butu suzinot rezu;tatus
nes kaip ziuriu cia visur pilna apgaviku daktarru doh.gif
Atsakyti
Sveikos,
Esu naujoke tiek forume tiek sitoje temoje, todel labai noreciau paprasyti Jusu pagalbos..
Turiu ribota informacijos kieki, taciau situacija tokia: buvo zaizdele, ji kazkokiu budu buvo gydyta, tikrintasi reguliariai, neseniai daryta biopsija - rasta veziniu lasteliu bei ZPV. Ar tai jau vezio diagnoze? Kokie tolimesni tyrimai bei koks gydymas galetu buti? Kaip suprantu operacija neisvengiama, taciau ar baisi ji? Tikiu, kad jei vezys, negali butu labai isplites.. Buciau be galo dekinga uz kiek imanoma daugiau informacijos blink.gif
Atsakyti
QUOTE(NaturalBornKiller @ 2007 07 11, 16:58)
Sveikos,
Esu naujoke tiek forume tiek sitoje temoje, todel labai noreciau paprasyti Jusu pagalbos..
Turiu ribota informacijos kieki, taciau situacija tokia: buvo zaizdele, ji kazkokiu budu buvo gydyta, tikrintasi reguliariai, neseniai daryta biopsija - rasta veziniu lasteliu bei ZPV. Ar tai jau vezio diagnoze? Kokie tolimesni tyrimai bei koks gydymas galetu buti? Kaip suprantu operacija neisvengiama, taciau ar baisi ji? Tikiu, kad jei vezys, negali butu labai isplites.. Buciau be galo dekinga uz kiek imanoma daugiau informacijos  blink.gif

nesijaudink pirmiausia....zpv tai virusas kuri turi bemaz 80% vius moteru. Zpv viruso yra apie 100 (o gal ir daugiau, tiksliai nezinau) tipu. Patys pavojingiausi ir sukelia vezi yra 16, 18 ir dar keli. Truputeli neaisku istikruju ar istiesu pas tave rado VEZINIU lasteliu, nes daugumai randa priesvezines lasteles. Dazniausia nustatoma LSIL- lengvas pakitimo laipsnis, arba HSIL- sunkesnis lasteliu pakitimo laipsnis. Man kai nustete LSIL as pirmiausi nuejau i Endemika ir issityriau kokio tipo pas mane ZPV virusas. Aciu dievui nei 16 nei 18 nerasta. Ta operacija kuri tikriausiai tau bus daroma (jei rado PRIESVEZINIU lasteliu), vadinama konizacija, tai kai su elektra ikaitinta kilpele graziai pasalina pazeista kaklelio dalele. Tarp kitko po to kai man rado gydytojas liepe nusiraminti ir lukteleti puse metu, kartais organizmas pats susidoroja su tom negerom lastelem ir ju nelieka. Kiekvienas gydytojas turi savo gydymo taktika, todel neapsiribok vieno gydytojo nuomone....as lankiausi pas tris gydytojus. Nepergyvenk....tai dar toli grazu ne pasaulio pabaiga....ir vaikuciu dar turesi ir dziaugsies gyvenimu.... mirksiukas.gif mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
Labai dekoju, nepaminejau, kad kalbu ne apie save, tai vyksta zmogui, del kurio labai rupinuos, del to ir turiu ne visa informacija, na nesvarbu priezastys. Esme, kad ji panikuoja, kad mirs.. Na panikuoju ir as. Turbut geriausia butu issiaiskinti kokio tipo ZPV? Ar kai nustatoma, kad yra ZPV, matomas ir kokio tipo? Ar daromi papildomi tyrimai? Labiausiai baiminuos, tai kad biopsija parode vezines lasteles (na ji taip sako, gal priesvezines..) o LSIL arba HSIL taip pat matoma kuris ar reikalingi dar kokie papildomi tyrimai? Na truputi panikuoju, todel kuo daugiau zinojimo, nuramintu..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo NaturalBornKiller: 11 liepos 2007 - 15:18
QUOTE(NaturalBornKiller @ 2007 07 11, 17:17)
Labai dekoju, nepaminejau, kad kalbu ne apie save, tai vyksta zmogui, del kurio labai rupinuos, del to ir turiu ne visa informacija, na nesvarbu priezastys. Esme, kad ji panikuoja, kad mirs.. Na panikuoju ir as. Turbut geriausia butu issiaiskinti kokio tipo ZPV? Ar kai nustatoma, kad yra ZPV, matomas ir kokio tipo? Ar daromi papildomi tyrimai? Labiausiai baiminuos, tai kad biopsija parode vezines lasteles (na ji taip sako, gal priesvezines..) o LSIL arba HSIL taip pat matoma kuris ar reikalingi dar kokie papildomi tyrimai? Na truputi panikuoju, todel kuo daugiau zinojimo, nuramintu..

tikriausiai tam zmogeliukui dare onkocitologini tepineli kurio metu ir nustate tas lasteles ir zpv(kitokio budo nezinau). Tam onkocitologinio tepinelio ATSAKYMO lape turi buti pazymeta kokio laipsnio yra pakitimai LSIL ar HSIL. Zpv viruso tipa gali nustatyti tik papildomi tyrima(paprastas tepinelis), kuri paims tam tikroj klinikoj...mano atveju tai buvo ENDENIKA. Jei biopsija parode kad yra vezines lasteles, tai dar ne pasaulio pabaiga.... pirma vezio stadija isgydoma visiskai. Nepanikuokit, geraiu pasiimkit visus lapelius kuriuos parase gydytojas...gal kokios isvados...gal tyrimu atsakymai... ir idemiai pasiskaitykit, pabandykit paieskoti info internete jei dar kas nors neaisku, tikrai pakankamai prirasyta ta tema....nervai tikrai nera i gera.... 4u.gif ziurekit i ta dalyka kitokiom akim.....as gi pati sedziu va jums rasau....o paciai yra nustatytos tos priesvezines lasteles.... skaiciau domejausi.... pasitikiu gydytoju kuris mane gydo...o tai yra svarbiausia... mirksiukas.gif
Papildyta:
pasikviesk ta moteryte prie interneto ir abi pasiskaitykit kad ir sita tema.... jus neesate vienisi siam pasaulyje...musu tokiu daug....viskas bus gerai..... 4u.gif 4u.gif thumbup.gif
Atsakyti
Aciu Jums labai, pasistengsiu kuo daugiau dar suzinoti ir jei kils klausimu, rasysiu. Tikiuos viskas bus gerai 4u.gif Dar jei nesunku apsvieskit mane - koks gydymas taikomas jei pirma vezio operacija? Baisiausiai nerimauju ar butu taikoma chemoterapija..
Atsakyti
QUOTE(NaturalBornKiller @ 2007 07 11, 17:33)
Aciu Jums labai, pasistengsiu kuo daugiau dar suzinoti ir jei kils klausimu, rasysiu. Tikiuos viskas bus gerai  4u.gif Dar jei nesunku apsvieskit mane - koks gydymas taikomas jei pirma vezio operacija? Baisiausiai nerimauju ar butu taikoma chemoterapija..

va i sita klausima negaliu atsakyti...nes nezinau.... blush2.gif labai atsiprasau kad negaliu suteikti jokios info.... doh.gif
Atsakyti
Vis tiek esu labai dekinga, uz tiek kiek suteikete, gal atsirastu dar kas nors galinciu papasakoti apie gydyma.. g.gif
Atsakyti
QUOTE(NaturalBornKiller @ 2007 07 11, 17:39)
Vis tiek esu labai dekinga, uz tiek kiek suteikete, gal atsirastu dar kas nors galinciu papasakoti apie gydyma..  g.gif

cia lankosi tikrai nemazai moteru...ir su ta karcia patirtim(kurios jau istvere konizacija) ir kurios dar tik laukio to dalyko...manau tikrai atsiras dar zinanciu daugiau nei as... 4u.gif
Atsakyti
O Jus vilniete? Jei taip, gal rekomenduotumete savo gydytoja?
Atsakyti
QUOTE(NaturalBornKiller @ 2007 07 11, 17:47)
O Jus vilniete? Jei taip, gal rekomenduotumete savo gydytoja?

gaila as ne vilniete....as pati gyvenu siauliuose.... bet gydytis vazineju pas gydytoja i birzus....puikus jaunas perspektyvus ir mokantis nuraminti... smile.gif jei ne siandien tai ryt poryt mergaites kurios cia uzeina tikrai jums gales siuo klausimu pagelbeti 4u.gif
Atsakyti