Įkraunama...
Įkraunama...

Žaizdelė gimdos kaklelyje

QUOTE(rensyte @ 2007 06 29, 16:31)
mama gulbe, o pas koki gydytoja vaikstai?

Na pas mane irgi rado pakitimus - bet sake kad cia jokiais vaistais nepanaikinsi, mano atveju salins lazeriu


vaikstau vilniuj pas Miklaseviciene, einu privaciai, nes maniau kad ten viska aiskiai pasakys

as ir esu domejusi kad yra ir moteru kurios visa gyvenima ssu zaizdelem vaiksto ir nieko

nezinau net....
Atsakyti
QUOTE(kastaneda @ 2007 06 26, 15:40)
Auges, sveikinu sulaukus sūnelio  smile.gif  4u.gif

dėkoju už sveikinimus smile.gif
Anksčiau mane labiausiai kankino klausimas, o kaip nėštumas ir gimdymas po konizacijos?
Dabar nebekankina, tačiau gimdymas atėmė norą dar turėt vaikų sad.gif
Nenoriu gąsdint, bet gimdymas prasidėjo 3 sav anksčiau termino, kaklelis visiškai nenorėjo atsidarinėti doh.gif , lašino skatinamuosius, dėl kitų problemų epidūro gavau tik 2 val. doh.gif , kaklelį plėtė rankom, dėl ko iš dalies jis suplyšo per randus, kurie buvo susidarę po konizacijos, kita dalis plyšo kai ėjo vaikas sad.gif , gydytojas pažadėjo, kad teks vėl tvarkytis žaizdeles kurios atsivers po gimdymo, ir vėl tikėtini pakitimai. Taigi verysad.gif mano dalyvavimas šioje temoje dar nebaigtas verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Auges @ 2007 06 29, 21:59)
dėkoju už sveikinimus  smile.gif
Anksčiau mane labiausiai kankino klausimas, o kaip nėštumas ir gimdymas po konizacijos?
Dabar nebekankina, tačiau gimdymas atėmė norą dar turėt vaikų sad.gif
Nenoriu gąsdint, bet gimdymas prasidėjo 3 sav anksčiau termino, kaklelis visiškai nenorėjo atsidarinėti  doh.gif , lašino skatinamuosius, dėl kitų problemų epidūro gavau tik 2 val.  doh.gif , kaklelį plėtė rankom, dėl ko iš dalies jis suplyšo per randus, kurie buvo susidarę po konizacijos, kita dalis plyšo kai ėjo vaikas sad.gif , gydytojas pažadėjo, kad teks vėl tvarkytis žaizdeles kurios atsivers po gimdymo, ir vėl tikėtini pakitimai. Taigi  verysad.gif  mano dalyvavimas šioje temoje dar nebaigtas  verysad.gif

blink.gif bijau.... o tai noriu antro vaiko...nors pirma reikia susitvarkyt zaizdeles visas....ir tada ieskosiu gydytojo kuris man padaryti cezario pjuvi.... blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Auges @ 2007 06 29, 21:59)
dėkoju už sveikinimus  smile.gif
Anksčiau mane labiausiai kankino klausimas, o kaip nėštumas ir gimdymas po konizacijos?
Dabar nebekankina, tačiau gimdymas atėmė norą dar turėt vaikų sad.gif
Nenoriu gąsdint, bet gimdymas prasidėjo 3 sav anksčiau termino, kaklelis visiškai nenorėjo atsidarinėti  doh.gif , lašino skatinamuosius, dėl kitų problemų epidūro gavau tik 2 val.  doh.gif , kaklelį plėtė rankom, dėl ko iš dalies jis suplyšo per randus, kurie buvo susidarę po konizacijos, kita dalis plyšo kai ėjo vaikas sad.gif , gydytojas pažadėjo, kad teks vėl tvarkytis žaizdeles kurios atsivers po gimdymo, ir vėl tikėtini pakitimai. Taigi  verysad.gif  mano dalyvavimas šioje temoje dar nebaigtas  verysad.gif


tu saunuole, kad viska iskentei 4u.gif ir dabar turi nuostabu dziaugsmeli.sveikinu 4u.gif suneliui linkiu augt sveikam o tau greiciau isgyti.
Atsakyti
sveikos visos smile.gif , susidomejau sia tema nes man paciai pries pora metu buvo aptike didele(bent jau taip sake ) zaizdele gimdos kaklelyje. Tai va tada gydytoja pasake kad reikia kuo skubiau prideginti, bet tai nieko nera baisaus ir pavojingo.nieko nepasake kad po gimdymo gali kazkas vel atsirasti.as ta zaizdele uzsideginau(t.y. uzdegino gydytoja).ir po to laiko nieks nieko apie ja nesako...ir dar man jokiu tyrimu nedare tiesiog paziurejo ir pasake kad reikia uzdeginti ir viskas.tai kad paskaiciau kad cia beveik visoms atlikinejo tyrimus net issigandau, kodel man nieko nedare? g.gif ar tai normalu?
Atsakyti
blush2.gif o man jau preitais metais reikjeo konizacija pasidryt , o as kaip visad............ ai ner laiko namo gryzt, ko ten lakstyt, o kai paskaitau kokius straispnius ta tema naktim nebemiegu doh.gif doh.gif doh.gif
Man net nesake apie deginima, iskart trumpinimas, nes leliuku nebebus........ blush2.gif verysad.gif
Atsakyti
Sveikos. Šiom dienom turėčiau pasidaryt onko tyrimuką. Jei ats. teigiamas, tai jau aišku kas toliau, psichologiskai tam pasiruošusi,bet jei neigiamas, kokia dar tada zaraza mane kankina? Noriu būt pasiruošus bet kokiam atsakymui, nes jei onko neigiamas, tai kokie dar tyrimai manęs laukia, į ką dar kreiptis.
Atsakyti
QUOTE(Alksniukė @ 2007 04 02, 20:59)
Užjaučiu. Žinau ką reiškia tas laukimas. Aš va irgi dabar laukiu atsakymo. Bet mūsų atveju nereikėtų nuolat nervintis. Juk jei dar ne HSIL, visada yra tikimybė, kad kitą kartą jis bus.
Aš pergyvenau ir graužiausi visus 6 metus. Bet dabar kažkaip apsiraminau. Jei ir bus HSIL, tai vistiek nebus organizme išplitęs procesas (nes gimdos kaklelio vėžys plinta lėtai). Be to, pakitimai bus anksti pastebėti.
Tokiu atveju, jie ima biopsiją, jei reikia daro konizaciją, bet operuodami jauną, norinčią turėti vaikelį, moterį, stengiasi, jog konizacija būtų kuo mažesnės apimties. Dauguma moterų po šios operacijos normaliai išnešioja ir pagimdo.

Negana to, šitai neatsitiko tik mums. Apsidairyk ir pamatysi kiek daug yra sergančių vėžiu (ir kur kas rimtesniu), ir kiek daug žmonių įveikia ligą! O čia juk tik mažulytis pakitusių ląstelių lopinėlis!

Ir dar. Tai nėra kažkas svetimas mūsų organizme. Tai mūsų nuosavos ląstelės, kurios pavargo nuo nuolatinio streso, nemigos, netinkamos mitybos... Tuo tarpu milijonai kitų ląstelių stengiasi su pakitusiomis kovoti! Gal, užuot stresavusios, padėkim joms?
Mokslininkai nustatė, jog žmogaus mintys turi labai didelę galią (pvz. nuo streso susiaurėja kraujagyslės, audiniai sunkiau aprūpinami maisto medžiagomis ir deguonimi, sunkiau pašalinamos medžiagų apykaitos liekanos). Todėl pasistenkim negalvoti, kas bus ir kaip bus. Tai tikrai dar nėra blogiausia, kas galėjo mums nutikti.
Sustokim. Palepinkim save, nusiteikim teigiamai, nueikim į baseiną, pasivažinėkim dviračiu, paskaitykim gerą knygą, išsimiegokim, pasidžiaukim gyvenimu! Aš jau patyriau, kokį didžiulį poveikį poilsis ir teigiamos emocijos turi organizmui (gaila, kad prireikė gero spyrio į užpakalį jog tai suprasčiau).

Be to, būna, kad šie pakitimai savaime regresuoja  mirksiukas.gif

Taip va mąstau aš. Būna akimirkų kai pasidaro baisiai gaila savęs. Bet jau kuris laikas jos manęs neaplanko  mirksiukas.gif . Iš visų dalykų, kurie galėjo mums atsitikti, tai - vienas nebaisiausių  4u.gif


Manau šis patarimas tikrai labai geras...
Aš pati laukiu konizacijos, kuri bus už kelių dienų.......
Ir šis patarimas man labai padėjo...
Labai labai AČIŪ....
Atsakyti
Beje dar norėjau paklausti, gal kas gali papasakoti, tiksliai ir smulkiai ko negalima daryti po tokios operacijos.... ir po kiek laiko ką galima pradėt daryti...

Man gydytoja minėjo, kd vairuoti automobilio 2 savaites negalima, kad kilnot rankų negalima, va čia sužinojau, kad savaitę reikia gulėti... Ar taip jau visai gulėti ar sakykim jei nekraujuoja galima ne tik gulėti?...

Labai prašau, kas nors parašykit, nes noriu kuo greičiau pagyti, ir labai bijau nukraujuoti...

Iš anksto dėkoju už atsakymą.
Atsakyti
QUOTE(GABO @ 2007 07 02, 02:10)
Beje dar norėjau paklausti, gal kas gali papasakoti, tiksliai ir smulkiai ko negalima daryti po tokios operacijos.... ir po kiek laiko ką galima pradėt daryti...

Man gydytoja minėjo, kd vairuoti automobilio 2 savaites negalima, kad kilnot rankų negalima, va čia sužinojau, kad savaitę reikia gulėti... Ar taip jau visai gulėti ar sakykim jei nekraujuoja galima ne tik gulėti?...

Labai prašau, kas nors parašykit, nes noriu kuo greičiau pagyti, ir labai bijau nukraujuoti...

Iš anksto dėkoju už atsakymą.

sveika
negalima myletis 6 savaites, negalima sunkiai kilnoti tiek pat, pirma savaite galima guleti, paskui jau pagal savijauta, man tai mausdavo, jei sededavau. negalima darbuotis, daug vaiskcioti. mane po 3 savaiciu, kai isdrasinau isveze su toookiu kraujavimu, kad neisivaizdavau, kad kraujas sitaip gali begti ir gabalais kristi , tai kad patariu nejuokauti su tais dalykais, nes paskui tie tamponavimai tikrai nera malonus dalykas. o siaip operacija nebaisi, kai atisbundi jauti toki maudima kaip per menesines. ir aplamai tas 6 savaites panasiai, jei pavargsti pamaudzia. tai va nusiteik ,kad seimyna tures tave palepinti kuri laika ir sekmes sveikstant.
man po konizacijos praejo pusmetis, tai ziurejo su kolposkopu, rado vis tiek dar pakitimu, paeme onkocitologini, bet atsakymo dar nenuejau, eisiu poryt sad.gif
Atsakyti
sian jau suzinojau atsakyma del chlamidija (atrodo) ir microplazma ir ureoplazma tyrimo, tai vienas teigiamas, tas kur daroma mikrodiagrama kazkokia kur nustato kokiem antibiotikam ta bakterija atspari doh.gif
tai kita sav jau leksiu pas savo ginekologe ir gersiu vaistukus doh.gif tikiuosi kad tuom ir baigsis mano bedos

a idomu, gal kuri zino, jei ta bakterija yra pas mane, tai gal reikes ir vyra kartu gydyti? g.gif ir jam tirtis? g.gif
Atsakyti
QUOTE(mama_gulbe @ 2007 07 04, 09:08)
a idomu, gal kuri zino, jei ta bakterija yra pas mane, tai gal reikes ir vyra kartu gydyti? g.gif ir jam tirtis? g.gif

Reiks vyrui irgi antibiotikus gert, visos yra lytiskai plintancios zarazos. O del vyri tyrimo, tai visos ginekologes skirtingai kalba. Maniske sako, kad nebutina tirtis vyrui, nes ir taip aisku, kad tures. Bet net jei ir nerastu nieko pas vyra, vis tiek jam reiktu bent profilaktiskai vaistu pagert. Bent jau mum taip buvo...
Kai man rado ureoplazmas ir mikoplazmas, pas vyra nieko nerado... unsure.gif Gine paaiskino, kad pas vyra greiciausiai labai stiprus imunitetas ir pats organizmas gerai kovoja su zarazom. Nenoriu gasdint, bet bent jau man tik is trecio antibiotiku kurso pavyko atsikratyt ureoplazmu. doh.gif
P. S. Paskaitinek tema "Bakterijos virusai ir kitos zarazos" skyrelyje "nesulaukiancioms gandro", ten daug info siuo klausimu 4u.gif
Atsakyti