Įkraunama...
Įkraunama...

Žaizdelė gimdos kaklelyje

Mano žaizda buvo labai didelė, dariausi operaciją lazeriu pas onkologę. Užgyjo gražiai. Ir kai padarė, tai sakė, kad nors 2 metus negimdyti, nes jos darbas niekais nueis - žaizda gali atsinaujinti.
Atsakyti
QUOTE(Filia @ 2007 06 07, 13:26)
Mano žaizda buvo labai didelė, dariausi operaciją lazeriu pas onkologę. Užgyjo gražiai. Ir kai padarė, tai sakė, kad nors 2 metus negimdyti, nes jos darbas niekais nueis - žaizda gali atsinaujinti.


O pas kokia onkologe dareisi? Ir kokiam mieste?
Atsakyti
sveiktes, tik ilisiu pasidalinti patirtim. turejau as zaizdele, kuriai nieko nedare, vis liepe gimdyti, tada neturejau nei nuo ko nei kam gimdyti, o paskui aplink zaizdele buvo atsirade priesveziniu lasteliu, dare operacija.. buvau issigandus, bet dabar jau pora metu niekas neatsinaujina.. saugokit ir priziurekit save!!
Atsakyti
QUOTE(Laurylia @ 2007 06 10, 19:26)
sveiktes, tik ilisiu pasidalinti patirtim. turejau as zaizdele, kuriai nieko nedare, vis liepe gimdyti, tada neturejau nei nuo ko nei kam gimdyti, o paskui aplink zaizdele buvo atsirade priesveziniu lasteliu, dare operacija.. buvau issigandus, bet dabar jau pora metu niekas neatsinaujina.. saugokit ir priziurekit save!!

Man labai panasus variantas...tik gydytojas nusprende dar luktelet pusmeti, sako jei onkocitologinis nepasikeis tvarkysim. g.gif
Atsakyti
Sveikutes! Noreciau ir as pas jumi pasiguosti - pasikonsultuoti. Pries naujus metus dare tepineli, rado pakitusiu lasteliu. Sausio gale ejau darytis kolposkopijos, kurios metu padare biopsija. Gavau rezultata CIN3 ir kvietima pasirodyti po 6men. Aisku tada nieko neklausinejau, nes nezinojau, kas tai per dalykas, bet kai pasiskaiciau - sunerimau. Gi jei CIN3, tai jau reikia kazka daryti! doh.gif Tada grizau i LT ir nuejau pas ginekologe, kad apziuretu. Kai ji apziurejo, pasake, kad man beveik visos tos baisiosios lasteles nugramdytos blink.gif ir kad galiu drasiai bandyt susilaukti kudikio (nes pasakiau, kad planuojam), o po 6men daryti pakartotini tyrima. Tai taip iseina, kad tada man padare konizacija??? Be jokios narkozes ir nieko man nesake? Nu taip, skaudejo tada, skaudejo... Ir kraujavau beveik menesi ir sake(kai jau viska padare), kad taip tures buti, jokio smileysex.gif 4 savaites. Nu nieko, viskas praejo, jauciuosi gerai. Tik mane kankina vienas klausimas, iki pat dabar negaliu pastoti. Ar gali tai buti susije kaip nors su CIN3? Nebegeriu KT nuo praito spalio... Rugpjuti eisiu pakartotiniam tyrimui.

P.S. Nu negaliu atsistebeti, konizacija be narkozes... Kokia as didvyre bis.gif O istikro tai toookia baile esu fear.gif

O jum visom sekmes dideliausios!!! 4u.gif
Atsakyti
nu nezinau, abejoju ar galejo konizacija be narkozes padaryti? gal su kokiu lazeriu tau dare? bet pagal pozymius tai panasu, fik znajet
Atsakyti
QUOTE(oliushka @ 2007 06 06, 23:23)
Mano draugei darė prideginimą, jei darė su vaistais, bet kiek žinau dabar tų vaistų į Lietuvą lyg neveža ir yra prideginama elektrą.
Tik jei žadat dar gimdyt, geriau nedaryt prideginimo, nes labai dažnai toms, kurioms buvo darytas prideginimas, neatsidaro gimdos kaklelis ir tenka daryti cezarį.


blink.gif
nu as manau kad gydytoja mane butu perspejus apie tokias pasekmes blink.gif
einu privaciai, ne pas koki saraskina.... tikrai gera patikima gydytoja unsure.gif
po to "prideginimo" liko dar siek tiek zaizdeles. mat ji pas mane labai didele buvo -sakie dydzio sulig 5LT moneta doh.gif bet palikom vaistuku vietiniu gydymui - sakem gal pati uzsitrauks, ir nebenuejau daugiau blush2.gif nu tai kur cia eisi vasara.... jei vel degint reikes tai nei i vandeni lipti nei nieko visa menesi unsure.gif
o jus gal geret kokiu arbatu ar panasiai kad tas zaizdeles mazintu? man mama liepe medetkas gerti, bet as ju taip ir negeriau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(`delfine` @ 2007 06 11, 10:48)
blink.gif
nu as manau kad gydytoja mane butu perspejus apie tokias pasekmes  blink.gif
einu privaciai, ne pas koki saraskina.... tikrai gera patikima gydytoja  unsure.gif
po to "prideginimo" liko dar siek tiek zaizdeles. mat ji pas mane labai didele buvo  -sakie dydzio sulig 5LT moneta  doh.gif bet palikom vaistuku vietiniu gydymui - sakem gal pati uzsitrauks, ir nebenuejau daugiau  blush2.gif  nu tai kur cia eisi vasara.... jei vel degint reikes tai nei i vandeni lipti nei nieko visa menesi  unsure.gif
o jus gal geret kokiu arbatu ar panasiai kad tas zaizdeles mazintu? man mama liepe medetkas gerti, bet as ju taip ir negeriau  doh.gif

cezari daro ne visada...bet po konizacijos arba visokiu zaideliu tvarkymo surandeja ir sukieteja gimdos kaklelio sieneles...ir kartais buna visko.... doh.gif tu tik nesijaudink...nuejus pas gydytoja pasikalbek apie tai...mane tai nuramino siek tiek gydytojas...sako nebuvo dar nei vienos...kuri del tokiu problemu nebutu galejus tureti vaiku..... zodziu ar vienaip ar kitaip tavo mazylis vistiek isvys si pasauli thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(-t-a-m-s-i- @ 2007 06 11, 09:56)
cezari daro ne visada...bet po konizacijos arba visokiu zaideliu tvarkymo surandeja ir sukieteja gimdos kaklelio sieneles...ir kartais buna visko.... doh.gif tu tik nesijaudink...nuejus pas gydytoja pasikalbek apie tai...mane tai nuramino siek tiek gydytojas...sako nebuvo dar nei vienos...kuri del tokiu problemu nebutu galejus tureti vaiku..... zodziu ar vienaip ar kitaip tavo mazylis vistiek isvys si pasauli  thumbup.gif


nu as dar neplanuoju blush2.gif
bet noreciau naturaliai gimdyti be jokiu ten cezariu unsure.gif
nu bet jauciu kai noras stiprus bus - tai ir cezariai jo neatmus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(`delfine` @ 2007 06 11, 11:13)
nu as dar neplanuoju  blush2.gif
bet noreciau naturaliai gimdyti be jokiu ten cezariu  unsure.gif
nu bet jauciu kai noras stiprus bus - tai ir cezariai jo neatmus  biggrin.gif

kokios grazios nuotraukos tavo! bigsmile.gif tu trenere delfiniuku? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(-t-a-m-s-i- @ 2007 06 11, 10:57)
kokios grazios nuotraukos tavo! bigsmile.gif  tu trenere delfiniuku? ax.gif


nea, bet as dievinu delfiniukus bigsmile.gif
ir gavau dovana - pasiplaukiojima su jais ax.gif
trenere tokiu zaviu mielu ir draugisku gyvunu buti butu pats didziausias malunumas rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(`delfine` @ 2007 06 11, 12:03)
nea, bet as dievinu delfiniukus  bigsmile.gif
ir gavau dovana - pasiplaukiojima su jais  ax.gif
trenere tokiu zaviu mielu ir draugisku gyvunu buti butu pats didziausias malunumas  rolleyes.gif

tada klausimas...ar imanoma nusipirkti ta malonuma pasiplaukiojima su delfinais? bigsmile.gif
Atsakyti