Įkraunama...
Įkraunama...

Žaizdelė gimdos kaklelyje

Sveikutes,as konsultacijos tokios noreciau,pas mane buvo po citologinio rastas CIN3 poto padaryta konizacija,po konizacijos citologinio atsakymas buvo geras,bet gydytoja pasake kad su tokia patologija negaliu vartot kontraceptiku,o kaip pas jus su siais reikalais?Labai i domu butu nuomoniu isgirst,nes kiti gydytojai leidzia KT gert.
Atsakyti
QUOTE(Loretute @ 2007 04 23, 12:37)
Ar skauda, kai atlieka taip vadinamą, prideginimą g.gif


ziurint koks gydytojas daro ..man tai visiskai neskaudejo....tik kvapas nekoks, kaip svilinamos mesos doh.gif ...taigi truputi nemaloni procedura ir tiek...
Atsakyti
QUOTE(grazute @ 2007 04 23, 14:30)
Sveikutes,as konsultacijos tokios noreciau,pas mane buvo po citologinio rastas CIN3 poto padaryta konizacija,po konizacijos citologinio atsakymas buvo geras,bet gydytoja pasake kad su tokia patologija negaliu vartot kontraceptiku,o kaip pas jus su siais reikalais?Labai i domu butu nuomoniu isgirst,nes kiti gydytojai leidzia KT gert.

as skaiciau daug straipsniu pries konizacija, tai minima, kad KT yra vienas is vezio rizikos faktoriu, todel logiska, kad jei jau yra polinkis veziui, negalima vartoti rizika didinanciu preparatu
Atsakyti
QUOTE(Loretute @ 2007 04 23, 13:37)
Ar skauda, kai atlieka taip vadinamą, prideginimą g.gif


Laba diena! 4u.gif

Man atliko žaizdelės ptideginima prieš kokius tris metus, o bijojau, jau galvojau degins tai degins doh.gif Bet viskas ten greita,paprasta ir neskausminga. Nežinau kodėl, bet aš prideginti ėjau per 2 kartus, gal dėl to, kad žaizdelė buvo gan didelė, nes po gimdymo plyšo kaklelis. O procesas vyksta ten toks,nusiperki tokius vaistukus, ten ju koks miligramas ar du,paskui daktarė paima toki kaip ausu krapštuka, pamirko tose vaistukuose ir liečia prie žaizdelės, dar tu vaistuku lieka, ir per kita karta juos pabaigia. Tai va tokia procedura. Aš po prideginimo likau patenkita, koks ginekologos po to mane bežiurėjo,sakė kaklelis kaip naujagimės. Deja, kiek girdėjau dabar tu prideginimu nebedaro, nežinau kodėl, na gal ne visur.
Atsakyti
QUOTE(vilmux x @ 2007 04 26, 10:55)
Laba diena!  4u.gif

Man atliko žaizdelės ptideginima prieš kokius tris metus, o bijojau, jau galvojau degins tai degins doh.gif  Bet viskas ten greita,paprasta ir neskausminga. Nežinau kodėl, bet aš prideginti ėjau per 2 kartus, gal dėl to, kad žaizdelė buvo gan didelė, nes po gimdymo plyšo kaklelis. O procesas vyksta ten toks,nusiperki tokius vaistukus, ten ju koks miligramas ar du,paskui daktarė paima toki kaip ausu krapštuka, pamirko tose vaistukuose ir liečia prie žaizdelės, dar tu vaistuku lieka, ir per kita karta juos pabaigia. Tai va tokia procedura. Aš po prideginimo likau patenkita, koks ginekologos po to mane bežiurėjo,sakė kaklelis kaip naujagimės. Deja, kiek girdėjau dabar tu prideginimu nebedaro, nežinau kodėl, na gal ne visur.

o geras... o man yra pasakojus draugė kad su elektra pridegina kažkaip.... g.gif
Atsakyti
Kas ten žino,gal visokiu tu prideginimo budu yra, bet man buvo atliktas butent toks.Manau,reikia klausti gydytojos,kokiu budu vyks tas prideginimas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vilmux x @ 2007 04 26, 10:55)
O procesas vyksta ten toks,nusiperki tokius vaistukus, ten ju koks miligramas ar du,paskui daktarė paima toki kaip ausu krapštuka, pamirko tose vaistukuose ir liečia prie žaizdelės, dar tu vaistuku lieka, ir per kita karta juos pabaigia. Tai va tokia procedura.

Man tai atrodo, kad cia tau ne prideginimo, o taip vadinamo prisaldymo procedura atliko. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ahimsa @ 2007 05 07, 19:24)
Man tai atrodo, kad cia tau ne prideginimo, o taip vadinamo prisaldymo procedura atliko. g.gif



O ka ir tokiu prišaldymu dar buna g.gif , negirdėjau tokio
O man, tikra prideginima atliko, tik visi turbut kažkaip įsivaizduoja, kad prideginimas, tai kažkoks deginimas su įkaitusiu daiktu , deja taip nėra. Tiesiog tai nelebai jaukiai skambantis gydymo pavadinimas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vilmux x @ 2007 05 08, 09:31)
O ka ir tokiu prišaldymu dar buna g.gif , negirdėjau tokio
O man, tikra prideginima atliko, tik visi turbut  kažkaip įsivaizduoja, kad prideginimas, tai kažkoks deginimas su įkaitusiu daiktu , deja taip nėra. Tiesiog tai nelebai jaukiai skambantis gydymo pavadinimas smile.gif

Na, taip, buna ir prisaldymu, va kaip tik pirmoj temoj radau vienos merginos pasisakyma:
"...Ir uzsaldymo procedura nera jau tokia baisi kaip gali atrodyti. Nusipirkau brangius vaistus, kuriais per du kartus uzsalde ta zaizdele. Nepatogumas buvo tik tas, kad apie 5 minutes turi "ant lektuvo" palaukti kol kaskas isdziuna. Vienas kursas yra du tepimai. Po to gydytoja tau pasako ar uzgijo ar ne. Jei ne-dar karta kartoji ta kursa."

Tai panasu, kad procedura beveik tokia pat, kaip ir jums atliko. rolleyes.gif O gal tada uzsaldymas ir prideginimas yra vienas ir tas pats, tik visi skirtingai vadina? g.gif
Atsakyti
Nenustebčiau, kad tas žaizdelės gydimas,kai kur ne tik skirtingai atliekamas, bet ir skirtingai dar ir vadinamas mastau.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Zivilka @ 2007 03 13, 10:23)
nebijok tos operacijos, o zinok kai padare man tai tikrai buvo toks geras jausmas, kad jau baigesi tie nuolatiniai blogi tyrimu atsakymai, stresas, apsisprendimo atsakomybe bei zinojimas, kad tavo viduj zaraza kazkokia sedi, zodziu palengejo kaip reikalas.

Na pagaliau sulaukiau to gero jausmo, pagaliau pabudusi po viskao pasakiau sau - PAGALIAU. Pagaliau atliko ta konizacija. Vienu metu jau galvojau kad man nelemta ta zaizdele uzsidegint. Viena kart nuvaziavus - karantinas ligoninej, antra karta - man gripas, trecia karta - angina. Ir ketvirta karta buvo viskas sutvarkyta. Na bent jau as tikiuos. Kolkas reikia laukti atsakymu. Nieko neskaudejo, nieko nejutau. Prisiskaiciau kad kraujuojama labai, bet man taip nera. Siek tiek teplioja bet nieko, tik pilva kaip per menesines paskauda ir tiek. Stengiuosi savo klecku netampyti, kad kartais ko nenutiktu.
Atsakyti
Mano draugei darė prideginimą, jei darė su vaistais, bet kiek žinau dabar tų vaistų į Lietuvą lyg neveža ir yra prideginama elektrą.
Tik jei žadat dar gimdyt, geriau nedaryt prideginimo, nes labai dažnai toms, kurioms buvo darytas prideginimas, neatsidaro gimdos kaklelis ir tenka daryti cezarį.
Atsakyti