Įkraunama...
Įkraunama...

Žaizdelė gimdos kaklelyje

QUOTE(coris @ 2007 04 17, 22:48)
Idomu kas daretes g.k.konizacija kiek laiko gali pakraujuoti bet labai nestipriai,ar tai normalu, ar tai zenklas,kad kazkas negerai.? g.gif

oj, ilgai kraujuoja, apie menesi, gali ir stiprokai, kaip per menesines, bet jei jau daugiau kaip per menesines ir dar su kresuliais, tai reikia skubiai kreiptis i gydytojus
Atsakyti
o po konizacijos ar butinai reikia nueiti pas gydytoja kaip ji liepe ateiti ar galima ir truputi kokia savaite veliau?Ar tai sudaro koki skirtuma jei nenueisiu kaip ji liepe? smile.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(-t-a-m-s-i- @ 2007 04 12, 22:38)
sveikute  4u.gif  nu va panasi situacija ir pas mane, liepe laukti pusmeti, po pusmecio vel darytis onkocitologini. As zpv issityriau endemike, man kainavo 119 berods. Nustate kad nei 16, nei 18..ta prasme tie pikciausi... viena ginekologe po onkocitologinio pasake kad nelaukiam tvarkom, o nuejus pas kita pasake kad nematau reikalo cia imtis taip iskarto drastiskai tvarkyt, kartais tie pakitimai savaime regresuoja- ju nebelieka. o jei ir liks tie pakitimai tai sunkesnes pakitimu stadijos ir tuo labiau vezys issivysto ne per pusmeti ir ne per metus...tai ilgu metu pasekme...10-15 mazdaug. Taip man pasake ginekologas dibantis vieno miestelio ginekologinio skyriaus vedeju. Nuejau pas onkoginekologa...jis pasake panasiai...taigi turejau tris nuomones.. viena -drastiska, pjaut, kitas dvi siek tiek svelnesnes. Jeigu po pusmecio( dabar jau po 4 menesiu) onkocitologinis liks toks pat as planuoju dar pastot. isnesiosiu, pagimdysiu ir tada tvarkyt. rolleyes.gif

Na bet jei taip labai jus norit to antro vaikelio, tai kodel negaminat jo dabar jei daktaru leidima gavot. Cia gal del pinigeliu ,kai dekretinese busi,susije?
Papildyta:
QUOTE(coris @ 2007 04 19, 21:48)
o po konizacijos ar butinai reikia nueiti pas gydytoja kaip ji liepe ateiti ar galima ir truputi kokia savaite veliau?Ar tai sudaro koki skirtuma jei nenueisiu kaip ji liepe? smile.gif  bigsmile.gif

kaip bebutu sveikata pirmoj vietoj, vietoj taves daryciau viska pagal gydytojos nurodymus
Atsakyti
QUOTE(coris @ 2007 04 19, 23:48)
o po konizacijos ar butinai reikia nueiti pas gydytoja kaip ji liepe ateiti ar galima ir truputi kokia savaite veliau?Ar tai sudaro koki skirtuma jei nenueisiu kaip ji liepe? smile.gif  bigsmile.gif

nu bet juk biuleteni reikia testi, kai nenueisi, be to suteplioja su gijima skatinanciais vaistukais, paziuri ar gerai gyja
Atsakyti
[quote=So Lucky,2007 04 20, 03:41]
Na bet jei taip labai jus norit to antro vaikelio, tai kodel negaminat jo dabar jei daktaru leidima gavot. Cia gal del pinigeliu ,kai dekretinese busi,susije?
Papildyta:

taip jau klostosi, vasara zadu pakeisti darba, taigi rudeni pastot butu pats tas. Nors is kitos puse jokios itakos tai mums neturi, tai tiesiog sutapimas, mes taip suplanavom su vyru kad rudeni pastotumem ir vasara butu vaikelis smile.gif
Atsakyti
[quote=-t-a-m-s-i-,2007 04 20, 10:37]
[quote=So Lucky,2007 04 20, 03:41]
Na bet jei taip labai jus norit to antro vaikelio, tai kodel negaminat jo dabar jei daktaru leidima gavot. Cia gal del pinigeliu ,kai dekretinese busi,susije?
Papildyta:

taip jau klostosi, vasara zadu pakeisti darba, taigi rudeni pastot butu pats tas. Nors is kitos puse jokios itakos tai mums neturi, tai tiesiog sutapimas, mes taip suplanavom su vyru kad rudeni pastotumem ir vasara butu vaikelis smile.gif
[/quote]

o gal nelaukit ir dabar pradekit biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(So Lucky @ 2007 04 20, 23:07)
o gal nelaukit ir dabar pradekit  biggrin.gif  4u.gif

Na dabar jau lauskiu rugpjucio menesio , kai darysiu onkocitologini. Priklauso kokie rezultatai bus. Nenoriu rizikuoti nei savo nei vaiko gyvybe smile.gif
Atsakyti
QUOTE(-t-a-m-s-i- @ 2007 04 22, 14:04)
Na dabar jau lauskiu rugpjucio menesio , kai darysiu onkocitologini. Priklauso kokie rezultatai bus. Nenoriu rizikuoti nei savo nei vaiko gyvybe smile.gif


na belieka nusiteikt optimistiskai 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
sveikos 4u.gif
man irgi ryt poryt onkocitologinis atsakymas unsure.gif
tik dabar pradedu jaustis keistai, nes mano gydytoja nieko nekomentuoja apie ja.
paklausiu, kaip zaizdele, ji zaizdele kaip zaizdele unsure.gif
nieko neaiskina, ar cia uzsitraukia, ar ji nusitraukia doh.gif nieko man ne nesiule daryt, gal man paciai paklaust? pries metus tyriausi, tai atsake, kad viskas gerai. manau, kad jeigu kazkas butu, gal jau butu pasakiusi g.gif
kazkaip ejau tyrima priduot kaip normalu tepineli, bet kuo daugiau domiuosi, tuo neramiau darosi doh.gif , pries pora men nei is sio, nei is to tepliojau viduryje ciklo blink.gif , daznai pamaudena, ir pies mmm teplioja doh.gif
niu, nieko, lauksiu rezultatu ir tada spresiu, ar eit pas kita pasikonsultuot, ar ne. ir kai skambinsiu, tai klaust ar nerado "cin" laipsniu? jau kakoju i kelnes blink.gif
Atsakyti
klausk tiesiog atsakymo
Atsakyti
QUOTE(coris @ 2007 04 17, 22:48)
Idomu kas daretes g.k.konizacija kiek laiko gali pakraujuoti bet labai nestipriai,ar tai normalu, ar tai zenklas,kad kazkas negerai.? g.gif

Kraujas negali būti šviesus, kaip ką tik įsipjovus pavyzdžiui, o toks, kaip per mėnesines.
Atsakyti
Ar skauda, kai atlieka taip vadinamą, prideginimą g.gif
Atsakyti