Įkraunama...
Įkraunama...

Žaizdelė gimdos kaklelyje

vat idomumo delei...man metai po gimdymo pridegino zaizdele...jau mazdaug 3 metai praejo...bet nei karta joks ginekologas neuzsimine kad reiketu pasitikrinti ar nera pakitimu , suvezejimu....tai dabar susirupinau g.gif
nors tiesa gydytojas kuris pridegino sake kad jokiu pakitimu nera...kazin jis is akies gali taip vat pamatyti???
Atsakyti
Tai gal jokios žaizdelės nebėra? Sugijo gal viskas mirksiukas.gif Paklausk jų kitą kartą.
Papildyta:
QUOTE(braune @ 2007 04 03, 13:47)
As tyrima del tu 4 pavojingiausiu ZPV (nuo kuriu yra tas skiepas) dariausi privaciam kabinete Vilniuje, su konsultacija berods bendrai kainavo 90 lituku. Klausiau gydytojos, ar yra prasme issitirt, kokia butent ZPV turiu, tai ji sake, kad toki tyrima galima pasidaryt AIDS centre, taciau nelabai tame mato prasmes: del paciu pavojingiausiu stamu as rezultata turiu (neigiamas), o kadangi ZPV apskritai turiu teigiama, vistiek yra didesne rizika ir kasmet reikia daryti onkocitlogini.


Man kažkada gydytoja buvo sakius, kad būtinybės jo daryti nėra ir vertė diskutuotina, bet jei žinai koks štamas, gali planuot nėštumą kuo greičiau arba dar taip neskubėti...
Atsakyti
QUOTE(Zivilka @ 2007 04 03, 09:22)
nepergyvenk taip labai, nera tai nepagydoma, as jau po konizacijos, bet tikrai jauciuosi zymiai geria, po to pusmecio nuolatiniu tyrimu ir blogu atsakymu. man ZPV buvo 16-as, o tau reikia dziaugtis, kad nera tu bloguju stamu, o pati virusa turi 80 procentu zmoniu ir dauguma ju veziu nesuserga. dar neparasei kokio laipsnio tau HSIL, CIN 1, 2 ar 3, nes kiek skaiciau, CIN 3 gali niekada neprogresuoti arba net regresuoti, zodziu su tuo galima pakankamai ramiai gyventi. biopsija tikrai vezio dar neparodys, matytusi jau ir onkocitologinio.
zodziu nosi aukstyn ir tie zodzia apie minties galia savijautai tikrai teisingi

Jau anksčiau rašiau,kad iš onkocitologinio tyrimo negalima nustatyti CIN laipsnio.HSIL rodo didelio laisnio pakitimus,kurie atlikus biopsinės medžiagos tyrimą greičiausiai rodytų CIN2 Ar CIN3.CIN3 yra blogiau nei CIN1,nes yra apimta daugiau ląstelių sluoksnių,todėl pakankamai ramiai galima gyvent su CIN1,bet vis tiek reikia kas 6mėn.daryti onkocitologinį tyrimą.
Atsakyti
QUOTE(Alksniukė @ 2007 04 03, 09:22)
Na tai ir valio  thumbup.gif 
Kokia tu šaunuolė, kad nepasitiki vieno gydytojo nuomone! Juk jei štamas ne 16 ar 18, neturėtų labai greitai progresuoti  g.gif  Gal tu buvai labai nuo kojų nusivarius ar didelėj įtampoj paskutiniu metu?
Nutariau ir aš išsitirt tuos štamus. Bet Kaune kiek žinau netiria... Mano gydytoja dabar atostogose. Gal galit apšviest kur, kaip ir ką daryt?
Papildyta:

hi.gif  blush2.gif

Net nezinau ar esu pavargus ar ne...atrodo sunkiai nedirbu, bet vistiek jauciuosi pavargus siek tiek, gal miego trukumas? o zpv tipa gali issitirti endemike, man atrodo kiekvienam mieste yra skyrius. as ten issityriau, ta prasme ten del 16 ir 18 tiria...tas mane ir domino... 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -t-a-m-s-i-: 03 balandžio 2007 - 20:32
Kaune ŽPV tyrimus daro klinika "Motina ir vaikas" http://www.motinairvaikas.lt/
Vilniuje daug kas daro: Aids centras, Biomedicinos tyrimų centras, Endemikas ir kt.

O Endemikas savo filialus turi daug kur: ir Kaune, ir Klaipėdoje, Šiauliuose, Alytuje ir dar kažkur, nepamenu dabar (reikia jų puslapyje pasižiūrėti)
Atsakyti
QUOTE(Alksniukė @ 2007 04 03, 19:16)
Papildyta:
Man kažkada gydytoja buvo sakius, kad būtinybės jo daryti nėra ir vertė diskutuotina, bet jei žinai koks štamas, gali planuot nėštumą kuo greičiau arba dar taip neskubėti...



QUOTE(campanula @ 2007 04 03, 20:20)
Jau anksčiau rašiau,kad iš onkocitologinio tyrimo negalima nustatyti CIN laipsnio.HSIL rodo didelio laisnio pakitimus,kurie atlikus biopsinės medžiagos tyrimą greičiausiai rodytų CIN2 Ar CIN3.CIN3 yra blogiau nei CIN1,nes yra apimta daugiau ląstelių sluoksnių,todėl pakankamai ramiai galima gyvent su CIN1,bet vis tiek reikia kas 6mėn.daryti onkocitologinį tyrimą.

taip taip, zinau

QUOTE(-t-a-m-s-i- @ 2007 04 03, 22:31)
Net nezinau ar esu pavargus ar ne...atrodo sunkiai nedirbu, bet vistiek jauciuosi pavargus siek tiek, gal miego trukumas? o zpv tipa gali issitirti endemike, man atrodo kiekvienam mieste yra skyrius. as ten issityriau, ta prasme ten del 16 ir 18 tiria...tas mane ir domino... 4u.gif

man klaipedoj padare, bet megini siunte i vilniu
Atsakyti
QUOTE(Zivilka @ 2007 04 04, 09:49)
taip taip, zinau
man klaipedoj padare, bet megini siunte i vilniu

Gal but, as net nepaklausiau ar siuncia kur nors...na manau neesme, vistiek patogu kad i Vilniu vaziuot nereikia o tepineli paima kitam mieste...
Atsakyti
laba, suzinojau savo pakartotini citologini, rado vel Lsil, liaukocitu daug ir su klaustuku zvp. Tai ji man israse antibijotika man ir vyrui del uzdegimo, ir sake issitirt menesio dvieju laikotarpyje zvp ar neturiu tu pavojingu, kaip ji sake tiria vienuolika kurie sukelia vezi. liepe po pusmecio kartot citologini.
Parejau namo ir nezinau ka man cia bedaryt toliau, baisu kad po to nebutu per velu...pasimeciau kazkaip.
O gal kas tyretes zvp K.Petrausko 24 cia Kaune, kiek kainuoja tyrimas? vistiek kaip as suprantu jis mokamas.
Atsakyti
QUOTE(ramsaite @ 2007 04 12, 11:06)
laba, suzinojau savo pakartotini citologini, rado vel Lsil, liaukocitu daug ir su klaustuku zvp. Tai ji man israse antibijotika man ir vyrui del uzdegimo, ir sake issitirt menesio dvieju laikotarpyje zvp ar neturiu tu pavojingu, kaip ji sake tiria vienuolika kurie sukelia vezi. liepe po pusmecio kartot citologini.
Parejau namo ir nezinau ka man cia bedaryt toliau, baisu kad po to nebutu per velu...pasimeciau kazkaip.
O gal kas tyretes zvp K.Petrausko 24 cia Kaune, kiek kainuoja tyrimas? vistiek kaip as suprantu jis mokamas.

sveikute 4u.gif nu va panasi situacija ir pas mane, liepe laukti pusmeti, po pusmecio vel darytis onkocitologini. As zpv issityriau endemike, man kainavo 119 berods. Nustate kad nei 16, nei 18..ta prasme tie pikciausi... viena ginekologe po onkocitologinio pasake kad nelaukiam tvarkom, o nuejus pas kita pasake kad nematau reikalo cia imtis taip iskarto drastiskai tvarkyt, kartais tie pakitimai savaime regresuoja- ju nebelieka. o jei ir liks tie pakitimai tai sunkesnes pakitimu stadijos ir tuo labiau vezys issivysto ne per pusmeti ir ne per metus...tai ilgu metu pasekme...10-15 mazdaug. Taip man pasake ginekologas dibantis vieno miestelio ginekologinio skyriaus vedeju. Nuejau pas onkoginekologa...jis pasake panasiai...taigi turejau tris nuomones.. viena -drastiska, pjaut, kitas dvi siek tiek svelnesnes. Jeigu po pusmecio( dabar jau po 4 menesiu) onkocitologinis liks toks pat as planuoju dar pastot. isnesiosiu, pagimdysiu ir tada tvarkyt. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(-t-a-m-s-i- @ 2007 04 13, 00:38)
sveikute  4u.gif  nu va panasi situacija ir pas mane, liepe laukti pusmeti, po pusmecio vel darytis onkocitologini. As zpv issityriau endemike, man kainavo 119 berods. Nustate kad nei 16, nei 18..ta prasme tie pikciausi... viena ginekologe po onkocitologinio pasake kad nelaukiam tvarkom, o nuejus pas kita pasake kad nematau reikalo cia imtis taip iskarto drastiskai tvarkyt, kartais tie pakitimai savaime regresuoja- ju nebelieka. o jei ir liks tie pakitimai tai sunkesnes pakitimu stadijos ir tuo labiau vezys issivysto ne per pusmeti ir ne per metus...tai ilgu metu pasekme...10-15 mazdaug. Taip man pasake ginekologas dibantis vieno miestelio ginekologinio skyriaus vedeju. Nuejau pas onkoginekologa...jis pasake panasiai...taigi turejau tris nuomones.. viena -drastiska, pjaut, kitas dvi siek tiek svelnesnes. Jeigu po pusmecio( dabar jau po 4 menesiu) onkocitologinis liks toks pat as planuoju dar pastot. isnesiosiu, pagimdysiu ir tada tvarkyt. rolleyes.gif

na kad drastiskai netvarko taip is karto tai puiku, bet va del metu tai man visai kitaip aiskino. as 4 metus nebuvau nuejusi pas gydytoja, tai man per ta laika issivyste iki CIN 3, tai kai nustate diagnoze, dave 3 menesius operacijai pasidaryti, o kai paklausiau, ar negaleciau pagimdyti ir tik po to, pasake, kad jau pagimdyciau su veziu, nes praeitu beveik metai. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Zivilka @ 2007 04 16, 14:40)
na kad drastiskai netvarko taip is karto tai puiku, bet va del metu tai man visai kitaip aiskino. as 4 metus nebuvau nuejusi pas gydytoja, tai man per ta laika issivyste iki CIN 3, tai kai nustate diagnoze, dave 3 menesius operacijai pasidaryti, o kai paklausiau, ar negaleciau pagimdyti ir tik po to, pasake, kad jau pagimdyciau su veziu, nes praeitu beveik metai.  verysad.gif

Sveikute 4u.gif ai, kiek gydytoju, tiek nuomoniu. As tik viliuosi kad stebint visa ta nesamone as isvengsiu nepageidaujamu ligu.. smile.gif pas ginekologa lankausi reguliariai..beveik kas tris menesius , ta prasme kad ilgiau neistveriu doh.gif visokios nesamonytes kankina...tai uzdegimas tai dar koks velnias. Tai va. is kitos puses geriau isvis kad nesirgtumem ir niekas nesivystytu. bet......
Atsakyti
Idomu kas daretes g.k.konizacija kiek laiko gali pakraujuoti bet labai nestipriai,ar tai normalu, ar tai zenklas,kad kazkas negerai.? g.gif
Atsakyti