Įkraunama...
Įkraunama...

Žaizdelė gimdos kaklelyje

sveikutes, niu va....pasiemiau atsakyma is endemiko...zpv nei 16 nei 18.... aciu dievui!!!! tai taip iseina kad lauksiu dar pusmeti...ziuresiu kas tada bus blink.gif
Atsakyti
na tai labai smagu
Atsakyti
QUOTE(ERVInga @ 2007 03 15, 07:13)
laukine džiaugiamės su tavim kartu thumbup.gif


aciukas 4u.gif wub.gif

QUOTE(-t-a-m-s-i- @ 2007 03 15, 19:30)
sveikutes, niu va....pasiemiau atsakyma is endemiko...zpv nei 16 nei 18.... aciu dievui!!!! tai taip iseina kad lauksiu dar pusmeti...ziuresiu kas tada bus  blink.gif


thumbup.gif kaip gerai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Zivilka @ 2007 03 16, 10:59)
na tai labai smagu



QUOTE(laukine @ 2007 03 17, 23:49)
aciukas  4u.gif  wub.gif
thumbup.gif kaip gerai  thumbup.gif

Dekoju mergytes kad mane palaikot.... 4u.gif
Atsakyti
labutis,
as vis vargstu su bakterijom ir niekaip negali paimti pakartotini citologini. Buvo lazkokai issigydziau kibo pienlige, dabar neber pienliges, bet randa lazkokus ir dar kazkokias bakterijas, o as taip bijau kad neisivaryciau kokios zarazos. Pakliuvau i uzburta rata, sako imutetas krites, o as dabar dar pradejau gert dvejus antibijotikus, kad skrandzio bakterija sunaikint. bijau pagalvot kas manes laukia... Ir taip keturi menesiai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ramsaite @ 2007 03 22, 12:29)
labutis,
as vis vargstu su bakterijom ir niekaip negali paimti pakartotini citologini. Buvo lazkokai issigydziau kibo pienlige, dabar neber pienliges, bet randa lazkokus ir dar kazkokias bakterijas, o as taip bijau kad neisivaryciau kokios zarazos. Pakliuvau i uzburta rata, sako imutetas krites, o as dabar dar pradejau gert dvejus antibijotikus, kad skrandzio bakterija sunaikint. bijau pagalvot kas manes laukia... Ir taip keturi menesiai doh.gif

Pas mane panašiai buvo: pienligė, bakterijos. Gėriau apie 4 mėn. įvairius antibijotikus. Galutinis rezultatas: yra gerai, bet nelabai, tačiau kol nemašo gydymo neskirsim. Pas tave tokios bakterijos, kad jos vėliau gali atsinaujinti. Tas tiesa, mat jei pašalu, paketus panaudoju ar dar kažkas ir iš karto problemėlės. Geros naujienos buvo tik tai, kad po visų tyrimų pranešė, kad su žaizdele viskas tvarkoj. Tik nepatiko žodis "stebėsim".
Ką norėjau paklaust, ką girdėjot apie nakvišų aliejų? Ar jis gali padėt žaizdelei užsitraukt? O gal yra medetkų kapsulių?
Atsakyti
Vakar buvau nuejus pasikonsultuot pas kita ginekologe, maniau, kad mano nebloga, bet sita dar labiau patiko. Paeme tepineli, siandie buvau del rezultatu- viskas gerai, sako kad tau isskiru nebutu taip nebus, nes turi zaizdele, ir jei ten randa tuos kokus nieko baisaus, gydymo atskiro nereikia, svarbiausia kad nebutu liaukocitu daug, ta prasme uzdegimo. Tai siandie paeme pakartotini citologini, dar ant zaisdeles uzpyle jodo, sake jei buna pries vezinis negraziai nudazo, o man graziai nudaze. Aisku dziaugtis nera dar ko, bet matosi sviesa tunelio gale.
Atsakyti
O gal kuri zinot, kaip geriau daryti operuoti zaizdele su elektriniu peiliu ar kaklelio plastine operacija?
Atsakyti
sveikos, bendralikimės 4u.gif
taigi po mano termokonizacijos prabėgo jau 3 men ir galiu papasakoti viska "is pirmu lūpų" smile.gif padare operacija dienos stacionare, tai reiskia, kad atsibudus po narkozes isleido namo ta pacia diena. Biuletenis TIK tai dienai, laime, man darbe dave 3 dienas papildomai. Skausmas nedidelis, del viso pikto viena ampulyte vakare nuo skausmo susileidau, daugiau nereikejo. Nuo nemalonaus kvapo isskyru prirase zvakuciu, nepigios, bet tikrai efektyvios. Blogiausia, kad po savaites prasidejo labai stiprus kraujavimas, tai nulekiau pas gydytoja, atliko tamponavima, net guldyti norejo, bet issiprasiau. Tai PATARIMAS: bent savaite gulimo rezimo bet kokia kaina, jokiu ranku kilojimu! užtat dabar esu laiminga: atsakymai geri, kaklelis kaip mergaites, anot gydytojos, pasirodyti tik po 0,5 metu...ir sake, kad bent 5 metus nebus jokiu problemu, nors gimdoj yra ir karpu, ir mioma, ir dar velniai zino ko... blink.gif o man po 5 metu jau nebebus gaila, jei ir viska pasalins, amzelis...
ir svarbu dar kas: ryskiai pagerejo hemoglobinas, ir menesines trunka daug trumpiau ir yra daug silpnesnes. thumbup.gif taip kad vertejo viska iskesti, ir nebuvo jau taip blogai smile.gif
sekmes visoms, kam tai dar pries akis, jei kas nori smulkiau, prasau kreiptis, visada atsakysiu.
P.S. operacija buvo Šiauliuos
Atsakyti
NU SAKES, SNAIGE, AS BIULETENYJE 6 SAVAITES BUVAU, O PO 3 SAVAICIU IRGI BAISINGAS KRAUJAVIMAS PRASIDEJO, TAI LIGONINEJ GULEJAU SAVAITE, NELEIDO NET IS LOVOS KELTIS, MAISTA I LOVA NESE, TAMPONUOTI 3 DIENAS PRIREIKE, KAIP ZMONES I DARBA ISEINA NEISIVAIZDUOJU.
MAN DAR TIK 3 MENUO PO OPERACIJOS, BET MENESINES PRASIDEDA KADA NORI IR TRUNKA KIEK NORI, NIEKO NEBESUPRANTU.
Atsakyti
Sveikos merginos,
Aš irgi turiu nustatytą gimdos kaklelio displaziją. Einu tikrintis pas vieną geriausių KMUK gydytojų šioj srity. Iki šiol buvo viskas gerai, bet gydytoja spiria kuo greičiau pasigimdyti ir darytis konizaciją. Na bet juk ne viskas gyvenime būna taip, kaip šiuo metu nori...
Iš jos supratau, kad po konizacijos, daug sunkiau pastoti ir išnešioti vaisių. O aš noriu net ne vieno vaikelio verysad.gif Bet čia skaitau, kad yra pastojusių ir sėkmingai išnešiojusių. Ar sunkiau buvo susilaukti vaikelio? ką jūs žinote apie tai?

Dar gydytoja buvo užsiminus, kad jei nekraujuoja, nieko baisaus. Bet jei pradėtų kraujuoti, reikėtų pasirodyti. Taigi, nuo vakar kraujuoja (nors niekada gyvenime taip nėra buvę)... ir jau darosi neramu... Gal ir jums yra panašiai buvę? Pasidalinkit patirtim...
Atsiprašau, jei kartojuosi su savo klausimais, bet dabar niekaip negaliu perskaityti visko, kas čia parašyta.
Atsakyti
QUOTE(Alksniukė @ 2007 03 26, 18:10)
Sveikos merginos,
Aš irgi turiu nustatytą gimdos kaklelio displaziją. Einu tikrintis pas vieną geriausių KMUK gydytojų šioj srity.

Jei ne paslaptis kokia gydytoja, nes as ten baisiai nusivyliau wub.gif
Atsakyti