Įkraunama...
Įkraunama...

Žaizdelė gimdos kaklelyje

laba diena 4u.gif

truputi esu issigandus verysad.gif

vakar buvau pas ginekologe, kur antra karta po gimdymo tikrino kakleli, zaizdeles neuzistaukusios nors praejo jau 2 ciklai ir kaipo po gimdymo turejo uzsitraukt g.gif paeme megineli citologiniam tyrimui
atsakymas po savaites, bet ziauriai bijau scare.gif
norejau paklaust, cia jusu daugumai prasidejo bedos po gimdymo, ar ir taip? doh.gif
Atsakyti
Laukine, man zaizdele turbut po gimdymo liko, bet to tvirtinti negaliu. As po gimdymo gal metus laiko nesilankiau pas ginekologa lotuliukas.gif taip man buvo skauda visur ir nebenorejau nei ziuret i ta puse rolleyes.gif nepergyvenk...viskas bus gerai....juk gimdei...ne siaip kur pagriuvus susibraizei smile.gif)
Atsakyti
Mano žaizdelė įgimta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(laukine @ 2007 03 07, 18:15)
laba diena  4u.gif

truputi esu issigandus  verysad.gif

vakar buvau pas ginekologe, kur antra karta po gimdymo tikrino kakleli, zaizdeles neuzistaukusios nors praejo jau 2 ciklai ir kaipo po gimdymo turejo uzsitraukt  g.gif paeme megineli citologiniam tyrimui
atsakymas po savaites, bet ziauriai bijau scare.gif
norejau paklaust, cia jusu daugumai prasidejo bedos po gimdymo, ar ir taip?  doh.gif

man iki gimdymo atsirado, apie 20 metu.
nepergyvenk taip labai, nervai kenkia, todel is anksto nervuotis nereikia
Atsakyti
aciu uz patarimus 4u.gif
bet kazkaip vistiek nelabai jauku... o dar tiek visokiu baisybiu prisiskaiciau doh.gif
vnz, laukiu antradienio ir geriausio ax.gif

dekoju dar karta 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Zivilka @ 2007 03 02, 11:26)
na manau tau reiketu biopsija pasidaryti. matau tavo situacija kaip mano del vaiku planavimo. tai kai nustate CIN 3, sake jokiu budu negalima gimdyti, nes per ilgas nesiojimo laikas, sake pagimdysi jau sus vezio 1 ar net antra stadija.
o po kaklelio konizacijos vis tiek yra dar sansas isnesioti vaikeli nu kaip supratau 50:50. tai kazkada bandysiu koki karteli, gal pavyks

Po konizacijos sunkiau isnesiot, nes dalis kaklelio juk ispjauta...
QUOTE(-t-a-m-s-i- @ 2007 03 06, 16:34)
Niu va, brangiosios, isklausykit dabar... buvo padarytas onkocitologinis kuris parode LSIL. Ta gydytoja kuri atliko onkocitologini pasake kad laukti negalima reikia konizacija daryti. Nusprendziau isklausyti dar viena nuomone, nuejau i privatu ginekologini kabineta.

As ir po savo daktares norejau dar kitur eiti klaustis ka man daryt, ka kiti mato ir pan. Bet tik internetu ginekologu paklausiau ka jie mano (pries tai papasakojau ka zinau, ir kas daryta). Is triju gydytoju, 2 siule konizacija (kaip ir mano daktare). Tad ir pasilikau prie to. Galvoju, jei pradetu man taip skirtingai visi pasakot kaip tau, turbut visai buciau pasimetus.
Na o dabar jau kitoj savaitej turetu buti MM man, po ju konizacija. Jau nebe taip bijau, kaip noriu greiciau susitvarkyt. Bijau tik kraujavimo po visko.
Atsakyti
Mano žaizdelė irgi įgimta.
Atsakyti
QUOTE(Ulanakė @ 2007 03 09, 18:03)
Mano žaizdelė irgi įgimta.


o kaip suprast igimta g.gif
cia kad ji jau nuo pat gimimo pas jumi? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Angangute @ 2007 03 09, 19:53)
Po konizacijos sunkiau isnesiot, nes dalis kaklelio juk ispjauta...

As ir po savo daktares norejau dar kitur eiti klaustis ka man daryt, ka kiti mato ir pan. Bet tik internetu ginekologu paklausiau ka jie mano (pries tai papasakojau ka zinau, ir kas daryta). Is triju gydytoju, 2 siule konizacija (kaip ir mano daktare). Tad ir pasilikau prie to. Galvoju, jei pradetu man taip skirtingai visi pasakot kaip tau, turbut visai buciau pasimetus.
Na o dabar jau kitoj savaitej turetu buti MM man, po ju konizacija. Jau nebe taip bijau, kaip noriu greiciau susitvarkyt. Bijau tik kraujavimo po visko.

taip taip, tik zinai, visu moteru tie kakleliai skirtingi, vienu ilgesni, kitu trumpesni naturaliai, tai va ir neaisku is anksto. sake vienos be problemu isnesioja, o kitos po keleta kartu bando ir nepavyksta
nebijok tos operacijos, o zinok kai padare man tai tikrai buvo toks geras jausmas, kad jau baigesi tie nuolatiniai blogi tyrimu atsakymai, stresas, apsisprendimo atsakomybe bei zinojimas, kad tavo viduj zaraza kazkokia sedi, zodziu palengejo kaip reikalas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zivilka: 13 kovo 2007 - 10:24
sian suzinojau rezultatus clap.gif, nieko baisaus nera jokiu pakitimu lasteliu ,nieko, tik nuo gimdymo like nelygumai bigsmile.gif
kaip akmuo nuo sirdies nuriedejo - sutepe vaistukais ir dabar ziuresim 4u.gif
Atsakyti
nu va kaip gerai, gasdina zmones tik be reikalo
Atsakyti
laukine džiaugiamės su tavim kartu thumbup.gif
Atsakyti