Įkraunama...
Įkraunama...

Žaizdelė gimdos kaklelyje

4u.gif Supratau.aciu 4u.gif
Atsakyti
Niu va, brangiosios, isklausykit dabar... buvo padarytas onkocitologinis kuris parode LSIL. Ta gydytoja kuri atliko onkocitologini pasake kad laukti negalima reikia konizacija daryti. Nusprendziau isklausyti dar viena nuomone, nuejau i privatu ginekologini kabineta. Ginekologas tikrai geras ( jis man atliko laporoskopine operacija, salino cista is kiausides ), pas ji ejau nes norejau kad konizacija atliktu zmogus kuriuo pasitikiu ir t.t. Ir staiga, jis man pasako kad nebutina nieko daryti, nes tai dar nera tragedija, ir tipo isnesiokim vaika pagimdykim ir tada kazka darysim, kad piktybiniai dariniai neissivysto per metus ar dvejus. Pasiule pasiskiepyti, padeti organizmui pasigaminti antikuniu....gal netgi organizmas pats susidoros su tais pakitimais.Siaip tai dabar esu visiskai pasimetus. Uzsiregistravau dar pas onkologa, bandysiu isklausyt dar viena nuomone. Pastot planuoju mazdaug rudeni jei aisku iseis viskas iskart. Ka jus darytumete? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(coris @ 2007 03 05, 13:39)
Noriu paklausti, kam jau dare kakl.konizacija, ar cia butinai reikia is kart po menesiniu, ar galima bet kokiu kitu metu,ta prasme po menesiniu praejus 10 dienu sakykim.

Man sake is karto po menesiniu 4u.gif

Tamsi, zinai tokia viena profesore man irgi sake nieko nereikia daryti, reikia laukti stebeti ir t.t., neramu buvo kreipiausi i onkologus, net tyrimu nebedare is karto isoperavo, ko pasekoje CIN3, tai jei buciau laukus anot profesores? ko gi buciau sulaukus, matyt supranti kas seka po CIN3 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(-t-a-m-s-i- @ 2007 03 06, 16:34)
Ka jus darytumete? unsure.gif


Eičiau pas trečią gydytoją smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Auges @ 2007 03 06, 21:05)
Eičiau pas trečią gydytoją  smile.gif

Auges, bandau ta ir daryt, ryt nuo 8 ryto einu pas onkoginekologa...gal jis man konkreciau ka patars smile.gif pranesiu rezultatus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(-t-a-m-s-i- @ 2007 03 06, 18:34)
Niu va, brangiosios, isklausykit dabar... buvo padarytas onkocitologinis kuris parode LSIL. Ta gydytoja kuri atliko onkocitologini pasake kad laukti negalima reikia konizacija daryti. Nusprendziau isklausyti dar viena nuomone, nuejau i privatu ginekologini kabineta. Ginekologas tikrai geras ( jis man atliko laporoskopine operacija, salino cista is kiausides ), pas ji ejau nes norejau kad konizacija atliktu zmogus kuriuo pasitikiu ir t.t. Ir staiga, jis man pasako kad nebutina nieko daryti, nes tai dar nera tragedija, ir tipo isnesiokim vaika pagimdykim ir tada kazka darysim, kad piktybiniai dariniai neissivysto per metus ar dvejus. Pasiule pasiskiepyti, padeti organizmui pasigaminti antikuniu....gal netgi organizmas pats susidoros su tais pakitimais.Siaip tai dabar esu visiskai pasimetus. Uzsiregistravau dar pas onkologa, bandysiu isklausyt dar viena nuomone. Pastot planuoju mazdaug rudeni jei aisku iseis viskas iskart. Ka jus darytumete? unsure.gif

as daryciausi biopsoja, jei tikrai tik LSIl, jokiu budu nedaryk konizacijos, nes nebeturesi garantijos, kad gali isnesioti kudiki, tuo labiau, kad planuoji greitai pastoti
Atsakyti
Niu va mergytes, buvau pas onkoginekologa... mokslu daktara...jaunas puikus gydytojas... liepe issitirti endemike del zpv tipo ir jei ne 16 ir 18 tai nieko nedarys unsure.gif sake po pusmecio nebent jei onkocitologinis pabloges ar liks toks pat...ta prasme sake kad organizmas gali pats susidorot su pakitimais g.gif
Atsakyti
Tamsi, man Endemikas asmeniškai ne prie širdies, aš dariau ŽPV tyrimą Biomedicinos tyrimų centre (Karoliniškėse)

Papildyta:
Turėjau patirties su Endemiku, iš pardžių kai buvo liga - jos nenustatė, o po to kai jau išsigydžius pakartotinai dariau kraujo tyrimą surado tą ligą doh.gif - žodžiu iš 5 kraujo tyrimų darytų pas juos - du melavo.
Atsakyti
esme tame kad as ne vilniuje gyvenu smile.gif tai lieka pasinaudot endemiku smile.gif
Atsakyti
Tada aišku, sėkmės tau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Auges @ 2007 03 07, 13:56)
Tada aišku, sėkmės tau 4u.gif

Asiu saulute wub.gif
Atsakyti
QUOTE(-t-a-m-s-i- @ 2007 03 07, 13:52)
Niu va mergytes, buvau pas onkoginekologa... mokslu daktara...jaunas puikus gydytojas... liepe issitirti endemike del zpv tipo ir jei ne 16 ir 18 tai nieko nedarys unsure.gif  sake po pusmecio nebent jei onkocitologinis pabloges ar liks toks pat...ta prasme sake kad organizmas gali pats susidorot su pakitimais  g.gif

JEI STADIJA LSIL TIKRAI GALI SUSIDOROTI, BET KAIP MINETA ONKOCITOLOGINIS TEPINELIS NEPARODO STADIJOS
Atsakyti