Įkraunama...
Įkraunama...

Snaigių nėrimo žurnalai

Jūs rašote tik kaip krakmolinti baltus nėrinius.O kaip spalvotus?
Atsakyti
QUOTE(Coccinela @ 2006 11 06, 22:29)
aš dar vieną kvailoką klausimą turiu: kokio numerio reikia siūliukų? jei jei labai plonas - bliukš labiau?? o storas - ne taip dekoratyviai atrodys??


Vat ir man įdomu su kokiais mergaites neriat? Aš prieš porą metų nėriau su siuvimo siūlais (Nr. 30 atrodo). Gavosi labai graziai, tik sunkoka su tokiai plonais siulais wink.gif
Atsakyti
aagnute, pabandysiu nusakyt, kurių aš noriu:
ant eglutės pati aukščiausia ir dvi pačios dešiniausios 4u.gif tikiuos suprantamai parašiau.. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Coccinela @ 2006 11 07, 16:40)
aagnute, pabandysiu nusakyt, kurių aš noriu:
ant eglutės pati aukščiausia ir dvi pačios dešiniausios  4u.gif tikiuos suprantamai parašiau..  blush2.gif




auksciausios ir aukstesnes desiniausios schema tikrai cia buwo, bet dar pakartosiu, nes nunertos wisai kitaip atrodo....(pazymetos varnelemis)
user posted image
o zemesne desiniausia pabandziau nufotografuoti
user posted image

tikiuosi, kad aisku, jei neaisku - klausk
sekmes smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ligičiukas @ 2006 11 06, 23:42)
Jūs rašote tik kaip krakmolinti baltus nėrinius.O kaip spalvotus?

žinai, uždavei čia tu klausimą bigsmile.gif Niekad nebandžiau standinti spalvotų nėrinių, bet ant Lugos užrašyta, kad atgaivina spalvas - reiks kada pabandyt spalvotus nėrinius standinti su Luga, tuomet parašysiu ar neužsidažė viskas baltai mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sraunius: 07 lapkričio 2006 - 17:49
aagnute, o paveiksliukas su daug sniegučių ar nepasididina labiau? blush2.gif
Atsakyti
O gal galėtum iš žurnalo daugiau nufotkinti tų snaigių?
Nes be galo gražios tos visos spygliuotos blush2.gif O tas kur buvo čia įdėtos, jau nunėriau beveik visas blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Olaiva @ 2006 10 14, 19:46)
grazus tavo darbeliai...
noreciau del tu angelu dideliu mezgimo pasikonsultuoti kada,kaip tu ten juos mezgei.su virbalais tie grazuoliai,schemas turiu,reiks  kada prisesti ir taves klausiu,ok?siemet turesiu daug grazaus laiko tam pries kaledsas  ax.gif



gal galėtum čia įdėti schemas? nes tos senos nuorodos jau nebeveikia cray.gif , o tokių grožybių aš laaaabai noriu verysad.gif blush2.gif
Atsakyti
Šiandien čia radau thumbup.gif super gražių snaigučių, be schemų deja, bet nuotraukytės geros kokybės, kai kurių nėrimą lengva įžiūrėti mirksiukas.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Coccinela @ 2006 11 07, 23:06)
aagnute, o paveiksliukas su daug sniegučių ar nepasididina labiau?  blush2.gif



parasyk sawo e-mail'a ir atsiusiu didesni, nesinori cia daug wietos uzimti.... biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Vaidullka @ 2006 11 07, 23:27)
O gal galėtum iš žurnalo daugiau nufotkinti tų snaigių?
Nes be galo gražios tos visos spygliuotos  blush2.gif O tas kur buvo čia įdėtos, jau nunėriau beveik visas  blush2.gif




gerai, rytoj nufotkinsiu ir idesiu. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Glacee @ 2006 11 05, 00:20)
O man su krakmolu nepatinka krakmolyti, ne tas efektas, ypač snaigėms arba angelams. Servetelės - gerai, o snaigės ir angelai neatlaiko, subliūkšta.... Mėgstu, kai snaigė standi-standi, vos ne iki įsipjovimo smile.gif Girdėjau, kad galima su PVA tipo klijais, dar vienas būdas - cukraus pagalba. Bet kur aš skaičiau apie krakmolinimą cukrumi? .... nepamenu, gal pagoogliuoti reiktu? pameginsiu paieškoti smile.gif

as zinok perkai kelias su cukrum snaiges...ne krakmolinau,o cukrinau lotuliukas.gif kietos gavosi.tik va...musu katinas suuode ir nukabines aplaize doh.gif tai shiemet jau taip nebedarysiu.ryte rasdavau visas cukrines skaiges po egle ax.gif
Atsakyti
daugiau snaigiu
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti