Įkraunama...
Įkraunama...

Snaigių nėrimo žurnalai

QUOTE(Coccinela @ 2006 11 03, 23:04)
Sakykit, jei neturiu tos NUGOS ir čia galiu gaut neaiškios kilmės krakmolo (o ir su krakmolu krakmolyt nekomu  blush2.gif ) - ar verta prasidėt su tom snaigėm?  g.gif
aš jas norėčiau ant lango ar dar kur kabint.. taip kad stioriau krakmolint reik, kad formos nepraprastų  g.gif
ką manot?



su krakmolu senas ir patikrintas budas:
kol uzvirs vanduo, pasiruosi dubeneli,kur merksi krakmolinamus darbelius, i puodeli dedi 1-2 saukstus krakmolo, uzpili trupuciu salto vandens ir ismaisai. Uzwirus vandeniui, pili vandeni i dubeni ir is karto maisant supili puodelyje esanti ismaisyta krakmola. Merki sawo nerinius ir kai atvesta, istraukusi ir truputi nugrezusi gali tempti su smeigtukais. Sekmes !!! smile.gif
Papildyta:
QUOTE(aagnyte @ 2006 11 04, 20:04)
su krakmolu senas ir patikrintas budas:
kol uzvirs vanduo, pasiruosi dubeneli,kur merksi krakmolinamus darbelius, i puodeli dedi 1-2 saukstus krakmolo, uzpili trupuciu salto vandens ir ismaisai. Uzwirus vandeniui, pili vandeni i dubeni ir is karto maisant supili puodelyje esanti ismaisyta krakmola. Merki sawo nerinius ir kai atvesta, istraukusi ir truputi nugrezusi gali tempti su smeigtukais. Sekmes !!!  smile.gif





As snaiges tempiu ant............. kedes sedimos dalies. Kedes prie pietu stalo, tokios tarybiniais laikais pirktos, kur sedima dalis aptraukta gobelenu ir ji nesikelia.... smile.gif Tai va, issiimu ta dali ir prismaigstau snaigiu.... labai gerai smeigtukai lenda.... smile.gif
Atsakyti
O man su krakmolu nepatinka krakmolyti, ne tas efektas, ypač snaigėms arba angelams. Servetelės - gerai, o snaigės ir angelai neatlaiko, subliūkšta.... Mėgstu, kai snaigė standi-standi, vos ne iki įsipjovimo smile.gif Girdėjau, kad galima su PVA tipo klijais, dar vienas būdas - cukraus pagalba. Bet kur aš skaičiau apie krakmolinimą cukrumi? .... nepamenu, gal pagoogliuoti reiktu? pameginsiu paieškoti smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Glacee: 04 lapkričio 2006 - 23:23
QUOTE(Glacee @ 2006 11 05, 00:20)
Girdėjau, kad galima su PVA tipo klijais

Aš tai visada "krakmolyju" su Lipalu(balti grietinės tirštumo klijai).Juos atskiedžiu vandeniu,jei padarau tirštesnius-tai darbeliai būna labai standūs.Tik reikia žiūrėti kad nepasiliktų gumuliukų,bet tai pažiūriu ištampydama rankdarbį.Pamirkius keletą minučių darbelį kruopščiai ištampau ir palieku džiūti.Lyginti nereikia,nes klijai kimba prie lygintuvo.Taip "krakmolyju" tik baltus rankdarbius.
Atsakyti
Kai krakmolinu krakmolu man visi darbeliai pagelsta ir neina išbalinti,taip pat su klijais,o jums taip nebūna?
Atsakyti
QUOTE(INGRIDŽIUKS @ 2006 11 05, 15:35)
Kai  krakmolinu krakmolu man visi darbeliai pagelsta ir neina išbalinti,taip pat su klijais,o jums taip nebūna?

būna verysad.gif Nors po ilgesnio laiko visi randarbiai ,nepriklausomai kuo buvo standinti,gelsta
Atsakyti
QUOTE(saulinas @ 2006 11 05, 15:05)
Aš tai visada "krakmolyju" su Lipalu(balti grietinės tirštumo klijai).Juos atskiedžiu vandeniu,jei padarau tirštesnius-tai darbeliai būna labai standūs.Tik reikia žiūrėti kad nepasiliktų gumuliukų,bet tai pažiūriu ištampydama rankdarbį.Pamirkius keletą minučių darbelį kruopščiai ištampau ir palieku džiūti.Lyginti nereikia,nes klijai kimba prie lygintuvo.Taip "krakmolyju" tik baltus rankdarbius.




Idomu........ g.gif , jauciu, kad tikrai geriau nei su krakmolu. O kaip istampyti, jei darbelis labai smulkus ir pirstai tiek nesilenkia... biggrin.gif ? segti gi neiseina - prilips...........????
Papildyta:
QUOTE(saulinas @ 2006 11 05, 20:22)
būna  verysad.gif Nors po ilgesnio laiko visi randarbiai ,nepriklausomai kuo buvo standinti,gelsta



merginos, ie "Ace" buna bejegis?
Atsakyti
QUOTE(aagnyte @ 2006 11 06, 19:53)
merginos, ie "Ace" buna bejegis?

nežinau kuo saulinas standina, bet maniškės servetėlės standintos prieš gerus metus ir nei viena dar nepagelto. Anytai padovanotos taip pat baltut baltutėlės wink.gif
Atsakyti
aš dar vieną kvailoką klausimą turiu: kokio numerio reikia siūliukų? jei jei labai plonas - bliukš labiau?? o storas - ne taip dekoratyviai atrodys??
Atsakyti
mano nertos snaiges:
(kokybe foto nelabai kokia)
user posted image
user posted image

Bendras waizdas, tik manekene ne kokia.... biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
Et, kaip gražu thumbup.gif
aagnyte, pasidalink schemutėmis toms spigliuotoms nert blush2.gif 4u.gif būk gera bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Coccinela: 06 lapkričio 2006 - 22:05
QUOTE(aagnyte @ 2006 11 06, 22:30)

nerealiai gražu, super snaigės thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Coccinela @ 2006 11 06, 23:02)
Et, kaip gražu  thumbup.gif
aagnyte, pasidalink schemutėmis toms spigliuotoms nert  blush2.gif  4u.gif būk gera  bigsmile.gif




kai kurios is siu puslapiu nuorodu, o kelios is laikrascio........... neturiu skenerio, bet pasakyk kokia domina ir bandysiu papasakoti kaip nerti,ok? smile.gif
Atsakyti