Įkraunama...
Įkraunama...

Snaigių nėrimo žurnalai

Dėl to ir klausiau. Dėja, įtariu, kad iki Kalėdų tas purškiamas krakmolas tikrai nelaikys. Ir formai pabrėžti (ypač tas smailiagales smile.gif ) geriau būtų vis dėlto ištempti smile.gif
Atsakyti
Sveikos, as ir vakar dvi snaiges nuneriau jau thumbup.gif dar viena naslaite nuo pernai likus (geda kam pasakyt, kad tik viena snaige pernai nunarpliojau lotuliukas.gif )
Atsakyti
Nu šakės doh.gif Ir ko aš čia užėjau doh.gif biggrin.gif Dabar užsimaniau tų angelų biggrin.gif O para tai neilgėja lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaidullka @ 2006 10 24, 21:48)
Ačiū  blush2.gif
o vienas krakmolinau su purškiamu krakmolu, o kitų nekrakmolinau, tai rezultatas tas pats  g.gif  Tik kad apipurkštos krakmolu biškį pagelto nuo lyginimo  doh.gif
Nuotraukoj nesimato, bet vienos iš jų blizga, o kitos yra baltos  blush2.gif



o aš norėjau klaust, gal kokį sidarbrinį siūliuką pridėjai neriant doh.gif ir man rodos, kai kurios snaigės su karoliukais? g.gif
Atsakyti
Nu man irgi atrodo kad tas krakmolas nelaikys lotuliukas.gif Ale kadangi man taip pat gerai laikosi "iškrakmolintos" ir ne, tai aš taip ir paliksiu, tikrai neturėtų subliukšt, o jei taip nutiks, tia imsiuos liaudiškų priemonių lotuliukas.gif
o tas su spygliukais tikrai reikės ištempt, nes vakar labai greit norėjau jas sutvarkyt, tai taip ištampiau ir viskas blush2.gif
Karoliukų nedėjau nė vienoj snaigėj, nes man atrodo kad snaigės yra pakankamai puošnios, o jei bus karoliukai, gausis perkraute, o to tai nemėgstu blush2.gif
Atsakyti
ant ko jus tempiat snaiges? pas mane namie tik viena vienintele virtuvej medine lentute ax.gif ir, aisku, reikalinga doh.gif
Atsakyti
Na as tai ant storesnio kartono, smeigtukais. Privalumas - kad galima keisti forma, istraukti ir vel juos ismeigti. Minusas - smeigtukai rudija...
Atsakyti
ant lyginimo lentos. Pakankamai aukštai, patogu. Kaip snaigėms - užtenka smile.gif O smeigtukus reikia nerudijančius pirkti - yra tokių. Aš JYSK'e pirkau, tai dežutė kainavo apie septynis lt, bet ilgam užtenka smile.gif O servetėles tai tempiau ant specialios didelės lentos ir vinis kaliau, o ne smeigtukais smile.gif
Atsakyti
Sakykit, jei neturiu tos NUGOS ir čia galiu gaut neaiškios kilmės krakmolo (o ir su krakmolu krakmolyt nekomu blush2.gif ) - ar verta prasidėt su tom snaigėm? g.gif
aš jas norėčiau ant lango ar dar kur kabint.. taip kad stioriau krakmolint reik, kad formos nepraprastų g.gif
ką manot?
Atsakyti
QUOTE(Coccinela @ 2006 11 03, 23:04)
Sakykit, jei neturiu tos NUGOS ir čia galiu gaut neaiškios kilmės krakmolo (o ir su krakmolu krakmolyt nekomu  blush2.gif ) - ar verta prasidėt su tom snaigėm?  g.gif
aš jas norėčiau ant lango ar dar kur kabint.. taip kad stioriau krakmolint reik, kad formos nepraprastų  g.gif
ką manot?



krakmolint irgi labai gražiai išeina, bet gal tu gali ten tokio purškiamo standiklio rati? Jis naudojamas lyginant, o snaiges ištempsi adatikėm ir apipurkši. Išdžius ir tikrai turėtų laikyti, nes snaigutės nedidukės vis tik. Sėkmės puošiantis yu.gif mirksiukas.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pupulia: 04 lapkričio 2006 - 09:39
O šiaip visokių snaigių ornamentų yra senesnių metų "Rankdarbių kraitelės" gruodžio mėn numeriuose ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Coccinela @ 2006 11 03, 23:04)
Sakykit, jei neturiu tos NUGOS ir čia galiu gaut neaiškios kilmės krakmolo (o ir su krakmolu krakmolyt nekomu  blush2.gif ) - ar verta prasidėt su tom snaigėm?  g.gif
aš jas norėčiau ant lango ar dar kur kabint.. taip kad stioriau krakmolint reik, kad formos nepraprastų  g.gif
ką manot?

nedidelis čia mokslas - valgomą šaukštą krakmolo išmaišai ~200 ml šalto vandens ir pamirkai išskalbtas snaigeles 4u.gif
Atsakyti