Įkraunama...
Įkraunama...

Snaigių nėrimo žurnalai

agnieszka.v
acha... deja, šiuo metu turiu schemą tik ant popieriaus..... dar pabandysiu kitame kompe paieškoti, jei nerasiu, tai nuskanuosiu, nors ten jau kokybė baisi.
a štai taip jis atrodė iki kol aš jį nunėriau smile.gif blush2.gif
user posted image
apatinis....

raganiukshte
štai čia yra labai daug snaigių smile.gif
http://www.ntl.narod...ake/flakes.html

o iš čia aš kažką ir mezgiau smile.gif
user posted image

user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
ačiū ačiū. thumbup.gif Bėgu nert. pasirūpinsiu iš anksto dovanelėmis. thumbup.gif
Atsakyti
GLASSE nuostabus tavo darbeliai, galvoje irgi pradejo suktis ivairios idejos, gal jei rastum tu megztu ir nertu angelu schemas, gal galetum atsiusti i loreta795@yahoo.com, aciu tau labai uz grazias idejas 4u.gif
Atsakyti
tai dėkit čia visas schemutes. gal dar kokią įdėja pasigausiu ax.gif
Atsakyti
merginos, kaip reikia krakmolyti blush2.gif niekad nekrakmolinau ir nemoku...
Atsakyti

Ačiū, Glacee 4u.gif
Jau imsiuos darbo mirksiukas.gif

Atsakyti
Mano snaigės blush2.gif
user posted image
Atsakyti
jau kaip gražu Vaidullka thumbup.gif thumbup.gif Kalėdinės nuotaikos jau pas tave newyear.gif newyear.gif wink_3.gif
Atsakyti
Kaip gražu, Vaidullka!!!
Atsakyti
Dasha
apie tai, kaip ištempti rašiau čia Krakmolinu visą laiką tik su krakmolinimo priemone LUGA. Man atrodo, dabar ją Higėja gamina. Niekad nekrakmolinu su krakmolu - jis yra persilpnas. Dar žinau, kad krakmolina su cukrumi, bet nebandžiau.
Procedūra tokia:
išskalbti, po to dedu po vieną-dvį snaiges į neskiestą LUGĄ. Laikau jas ne mažiau poros valandų, tada nuspaudžiu ir iš karto tempiu. Nors truputį dingsta mezgimo reljefas, bet šitaip krakmolyti daiktai visiškai nepraranda formos. Pas mane servetelės yra, kurios taip krakmolytos prieš dvidešimt metų ir dar dabar jos kaip naujos smile.gif))))

O, Vaidullka, super!
Tikros kalėdinės nuotaikos smile.gif (o krakmolinai su krakmolu?)
Atsakyti
Ačiū blush2.gif
o vienas krakmolinau su purškiamu krakmolu, o kitų nekrakmolinau, tai rezultatas tas pats g.gif Tik kad apipurkštos krakmolu biškį pagelto nuo lyginimo doh.gif
Nuotraukoj nesimato, bet vienos iš jų blizga, o kitos yra baltos blush2.gif
Atsakyti
man tai matosi,dauguma yra blizgančių ir tik keletas baltų smile.gif 4u.gif
Atsakyti