Įkraunama...
Įkraunama...

Snaigių nėrimo žurnalai

aquilatel, kam bereikalingas darbas dar prisiūti kilpeles prie snaigučių po standinimo? Iš karto beneriant reikia kilpeles padaryti ir kvit, be jokio rūpesčio. Bent jau aš taip darau.
Atsakyti
user posted image user posted image user posted image
Atsakyti
QUOTE(silsta @ 2009 11 11, 09:55)
aquilatel, kam bereikalingas darbas dar prisiūti kilpeles prie snaigučių po standinimo? Iš karto beneriant reikia kilpeles padaryti ir kvit, be jokio rūpesčio. Bent jau aš taip darau.



Gyveni ir mokaisi ax.gif Bandysiu ir as is karto prinerti smile.gif
Papildyta:
Bandaysiu siandien sitas paskutines snaigeles nunerti wub.gif
Atsakyti
As irgi is karto nuneriu kilpele.Vakar vel prineriau snaigiu, tik si kart bandysiu su krakmolu standinti, gaila neturiu kur prismaigstyti snaigiu, jokio medinio daikto blink.gif
Atsakyti
QUOTE(silsta @ 2009 11 11, 08:55)
aquilatel, kam bereikalingas darbas dar prisiūti kilpeles prie snaigučių po standinimo? Iš karto beneriant reikia kilpeles padaryti ir kvit, be jokio rūpesčio. Bent jau aš taip darau.

bet kai standini snaige kartu su kilpele,tai ir ta kilpele pasidaro kieta.man kazkaip sis budas nelabai schmoll.gif
as isstandintai snaigei iveriu tiesiog siulo kilpute,tada graziai ir lengvai ta snaige krenta.ir man tos jau is karto prinertos kilpos trukdo,kai snaige as sugalvoju ne pakabinti,o tarkim ant stalo graziai padelioti ax.gif
Atsakyti
nauja temuke
http://www.supermama...?...=515041&hl=

bet pries tai pabaigiam sita wink.gif

as siemet snaigiu turbut nenersiu,pernai nusineriau,labai graziai namai atrode.tik va varpelius reikes kazkaip balinti vel.bet kaip man smirdi tas Ace doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Olaiva @ 2009 11 11, 13:19)
bet kai standini snaige kartu su kilpele,tai ir ta kilpele pasidaro kieta.man kazkaip sis budas nelabai schmoll.gif
as isstandintai snaigei iveriu tiesiog siulo kilpute,tada graziai ir lengvai ta snaige krenta.ir man tos jau is karto prinertos kilpos trukdo,kai snaige as sugalvoju ne pakabinti,o tarkim ant stalo graziai padelioti ax.gif



Kilpele tikrai sukieteja. Todel as tik viena snaige su kilpele bandziau standinti. Jei ant eglutes snaiges bus kabinamos, tai gal gerai ir su ta standinta kilpele.
Papildyta:
QUOTE(silsta @ 2009 11 11, 10:12)



Man gal galite paaiskinti nu ko pradeti nerti B snaiges 4 eilute? Aukstoji matematika g.gif
Atsakyti
radau snaigele ir bandau issifruoti viena schemos zenkliuka (trikampelis juodas "piko") gal galetumet pagelbet issifruot si zenkliuka 4u.gif aprasyme tokie trumpiniai.
rusiskos klaveturos neturiu, nukopinti negaliu, nes paveiksliukas:
"p.p."
"st.b"
vos iziuriu, bet kazkas "ž?v.p."



Papildyta:
dar toks durnas klausimelis, kazin ar nera kokiu siulu permatomu, t.y. be spalvos g.gif manau, kad ant tokios kilpeles graziai snaige ziuretusi, nesimatytu ant ko pakabinta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mur mur @ 2009 11 11, 20:09)
radau snaigele ir bandau issifruoti viena schemos zenkliuka (trikampelis juodas "piko")  gal galetumet pagelbet issifruot si zenkliuka 4u.gif aprasyme tokie trumpiniai.
rusiskos klaveturos neturiu, nukopinti negaliu, nes paveiksliukas:
"p.p."
"st.b"
vos iziuriu, bet kazkas "ž?v.p."
Papildyta:
dar toks durnas klausimelis, kazin ar nera kokiu siulu permatomu, t.y. be spalvos  g.gif  manau, kad ant tokios kilpeles graziai snaige ziuretusi, nesimatytu ant ko pakabinta  smile.gif

buna toks silikoninis siuliukas,tamposi jis.0,5 mm storio,špūliukė bažėse apie 5 lt kainuoja wink.gif
Atsakyti
Niu bet i mano posta apie siulus, tai nieks nereaguoja unsure.gif Negi sunku pasidalint, kokiais siulais neriat snaiges?
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti