Įkraunama...
Įkraunama...

Snaigių nėrimo žurnalai

dideli su penkiais smile.gif ir dar trintukai ant virbalų galų smile.gif Bet visą kitą - megztukus, kepures ir t.t. mezgu su "žilka"

O leliukui ir mamytei - 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Glacee: 14 spalio 2006 - 20:04
QUOTE(Glacee @ 2006 10 14, 21:03)
dideli su penkiais smile.gif ir dar trintukai ant virbalų galų smile.gif Bet visą kitą - megztukus, kepures ir t.t. mezgu su "žilka"

O leliukui ir mamytei -  4u.gif

aciu aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(siaudukes @ 2006 10 14, 20:31)
vaidulka,pernai mezgiau kelias labai plonas,tai sunkiausias darbas buvo jas iškrakmolyt, doh.gif  doh.gif kad graziai atrodytų.mat ne visos taip dailiai atrodo natūroj,  kaip nuotraukoj verysad.gif

Tai aš irgi nusinėriau kelias tokias su "spygliais",man jos be galo gražios, daug gražesnės nei tos kur labiau užpildytos. Dabar turiu nunėrus apie 20 skirtingų, noriu dar nunert (nežinau kur aš jas kišiu, bet noriu lotuliukas.gif ). reik nusipirkt priemonių ir bandyt krakmolyt, žiūrėsim kas gausis blush2.gif o kai iškrakmolysiu, tai pasirodysiu bigsmile.gif
Bet jei užmatytumėt tų tokių spygliuočių snaigių, tai šaukit blush2.gif
Atsakyti
tempiau snaiges šitaip. Nusipirkau smeigtukų nerūdijančių (JYSK - tokią dežutę, man atrodo, ten buvo apie tris šimtus) ir po to šlapias tempiau ant lyginimo lentos. Dar kiek fenu padžiovindavau, kad greičiau džiūtų, labai gerai gavosi. Jeigu man dar kiek pedantiškumo pridėti, tai išvis būtų geriau smile.gif Manau, kad tokioms plonoms tai užtektų smeigtukų, vinukų nereikia.
Atsakyti
va cia dar vieno angeliuko mezgimo aprasymas.ishtemptas irgi su smeigtukais wink.gif

http://www.knitting-...rochet/ang.html
Atsakyti
O ne, aš savo didelį džiovinau ant specialiai susuktų tutelių, kad gautųsi tokia forma. Bent jau rankoves ir sijoną. Sparnus džiovinau plokščiai, biustą (?????) irgi, po to sulenkiau ir pritvirtinau. Surinkimas bjauresnis, nei pats mezgimas smile.gif Galvos visiškai ne krakmolinau.
Atsakyti

O gal kas nors bandė nerti angeliukus? bigsmile.gif
Gal paaiškintumėte, kaip jį nunerti?
Ačiū mirksiukas.gif

Atsakyti
QUOTE(agnieszka.v @ 2006 10 15, 12:29)
O gal kas nors bandė nerti angeliukus?  bigsmile.gif
Gal paaiškintumėte, kaip jį nunerti?
Ačiū  mirksiukas.gif

aš porą nėriau. Nersiu dar kelis. yra labai aiškios schemos, nuneri visas detales, o po to sujungi mirksiukas.gif iš pradžių nelabai supratau kas kur turi būti tarp tų detalių, bet kai nunėriau, tai viskas aišku pasidarė bigsmile.gif
Čia vienas jau sujungtas, tik nesutvarkytas blush2.gif blush2.gif Šitas pats pirmasis blush2.gif

user posted image


Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vaidullka: 15 spalio 2006 - 11:43
QUOTE(Glacee @ 2006 10 14, 18:50)
Pernai mezgiau ir į vokus dėjau vietoj atvirutės smile.gif ažiotažas buvo smile.gif
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
o čia šiaip dovanojau smile.gif
user posted image
štai, kaip jis žiūri smile.gif
user posted image

šitą palikau namuose smile.gif dabar reikia permegzti, nes labai jau pagelto, o ardyti ir krakmolyti iš naujo.... geriau naują numegzti smile.gif aukščio  tai jis yra beveik kaip pusantro litro talpos butelis (toks standartinis, mineralinis smile.gif )

user posted image
user posted image

Sveikutė.
Labai gražūs tavo darbeliai. Gal turi schemutes? Labai man jų reikėtų. blush2.gif
Atsakyti
raganiukshte
smile.gif Kai kokias schemas turiu, kaikokių - ne, nes nėriau šiaip, iš galvos smile.gif Pasakyk, kokių konkrečiai schemų reikia smile.gif)))
Atsakyti
QUOTE(Glacee @ 2006 10 16, 13:54)
raganiukshte
smile.gif Kai kokias schemas turiu, kaikokių - ne, nes nėriau šiaip, iš galvos smile.gif Pasakyk, kokių konkrečiai schemų reikia smile.gif)))


Aš norėčiau to nerto schemutės, kurį dovanojai ax.gif
Labai, labai gražu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Glacee @ 2006 10 16, 13:54)
raganiukshte
smile.gif Kai kokias schemas turiu, kaikokių - ne, nes nėriau šiaip, iš galvos smile.gif Pasakyk, kokių konkrečiai schemų reikia smile.gif)))


Norėčiau tų pačių pirmų ir po raudonos žvaigždutės kur yra. nors kelių. Man tie plokšti angeliukai labai faini. Super būtų dovana visiems.
Atsakyti