Įkraunama...
Įkraunama...

Snaigių nėrimo žurnalai

Radau namie krakmolo ir susiruosiau krakmolyti savo snaiges, bet ant krakmolo parasyta, kad skirta maisto gaminiams... Idomu snaigem krakmolyti tiks? g.gif
Atsakyti
QUOTE(aquilatel @ 2009 10 29, 18:04)
Radau namie krakmolo ir susiruosiau krakmolyti savo snaiges, bet ant krakmolo parasyta, kad skirta maisto gaminiams... Idomu snaigem krakmolyti tiks?  g.gif

mirksiukas.gif tiks
Atsakyti
As noriu pasirodyti su savo pirmomis snaigemis smile.gif Kadangi buvo mano pirmas krakmolynimas, tai nelabai pavyko... As jas tampaiu ant storo kartono... negalvojau, kad prilips... Tai kol nulupau, visa forma prarado smile.gif Antras kartas gal geriau pavyks, o sios namus vis tiek papuos smile.gif


user posted image
Atsakyti
aquilatel, labai fainos snaigės wub.gif thumbup.gif aš irgi užsidegiau, prisirankiojau schemučių, nėrelioju neskubėdama, kol dar laiko yra ax.gif thumbup.gif O ant ko tada jas reik prismaigstyt? kad nepriliptų g.gif gal tu dar pabandyk standikliu purkštelt ir palygint... manau, turėtų užtvirtint viską ax.gif nors jos ir taip labai gražios wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
Nezinau ant ko kitos jas smaigsto. Kitas snaiges dziovinsiu lygindama, tai ir per sitas brukstelsiu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aquilatel: 03 lapkričio 2009 - 11:16
Sveikos, noriu nusinerti siuos varpelius, bet visiskai nesigaudau schemoje
user posted image
Gal galite padeti? noreciau bendro paaiskinimo koks zenklas ka reiskia, buvau radus, bet nelietuviska unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(aquilatel @ 2009 11 03, 12:15)
Nezinau ant ko kitos jas smaigsto. Kitas snaiges dziovinsiu lygindama, tai ir per sitas brukstelsiu smile.gif


Aš nesikankinu su jokiais krakmolais - geriausiai standina (ir spalvos laikui bėgant nepakeičia) "Lipalas" klijai. Juos reikia atskiesti vandeniu - pagal norą, kokio standumo norit. Su grynu - gausis kaip plastmasinės, o ir išlygint bus sudėtinga.
išplauti ir išdžiovinti rankdarbiai pamerkiami, ištraukiami, nugręžiami ir džiovinami, bet jokiu būtu negalima leisti visiškai sudžiūti. Tokie vos drėgni labai lengvai išsilygina.
Atsakyti
Aš taip pat viską standinu su LIPALU, nors kažkada seniai aš rekomendavau čia forume tą LIPALĄ, tai buvau "nušvilpta".
Aš tai leidžiu išdžiūti iki galo nėrinius jau standintus, tada lyginu. Turiu gerą lygintuvą su atgarinimu, tai labai puikiai išlygina, atgarina. Belyginant ištampau kaip turi atrodyti nėrinys, ir vis lyginu. Garas labai suminkština sustandintą nėrinį. Ant labai baltų (snaigučių, servetėlių) kartais uždedu kokį marlės gabaliuką ar plonos medžiagytės ir per juos lyginu.
Atsakyti
Radau labai gražių snaigučių pavyzdėlų. Gal kuri susidomės?


user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image
Atsakyti
Labai grazios. As nerciau, bet kazkur dingo noras... Ir kas cia pasidare. Neriau nuo rugpjucio menesio, o kuo arciau Kaledos, tuo maziau noro smile.gif
Atsakyti
QUOTE(silsta @ 2009 11 05, 09:23)
Aš taip pat viską standinu su LIPALU, nors kažkada seniai aš rekomendavau čia forume tą LIPALĄ, tai buvau "nušvilpta".



Tarp tų "švilpikių" manęs tikrai nebuvo 4u.gif
O apie standinimą lipalu - tai profesionalios tekstilininkės pamokė.
Švilpikėms - beee.gif
Atsakyti
Pašnekute, paskaityk 39-40 psl. šitos temos, ir bus aišku dėl standinimo su LIPALU....
Atsakyti