Įkraunama...
Įkraunama...

Snaigių nėrimo žurnalai

QUOTE(simre @ 2008 12 17, 15:21)
Čia angeliuko schema. Nėriau tuos storus brūkšniukus kaip paprastus stulpelius be užmetimo. Tik galva man kažkokia maža gavosi, dabar darau kaip anksčiau - apneriu stiklinius rutuliukus, tai gražios, apvalios ir proporcingo dydžio gaunasi.


aciu, as irgi galvoju gal geriau rutuliuka apnert smile.gif
Atsakyti
Stai mano snaigutes blush2.gif
user posted image
user posted image


o cia ir musu eglute ax.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo marimacho: 19 gruodžio 2008 - 15:55
ar bandet nunerti šį gražuoliuką ax.gif
niekaip nesigauna apatinė dalis,patį pumpuriuką suprantu kaip daryt,bet kaip tą platėjimą link viršaus išgaut g.gif user posted image
Papildyta:
va kas gaunas doh.gif ,o kaip reik daryt ,kad gražu būt blush2.gif user posted image
Atsakyti
QUOTE(siaudukes @ 2008 12 19, 16:50)
ar bandet nunerti šį gražuoliuką ax.gif
niekaip nesigauna apatinė dalis,patį pumpuriuką suprantu kaip daryt,bet kaip tą platėjimą link viršaus išgaut g.gif user posted image
Papildyta:
va kas gaunas doh.gif ,o kaip reik daryt ,kad gražu būt blush2.gif user posted image



man tai ir taviškis labai gražus, ir ta apačia gera, nebūtina gi tokia pati kaip pvz, bet man biški galva atrodo per didelė g.gif ir tada būtų superinis thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(siaudukes @ 2008 12 19, 15:50)
ar bandet nunerti šį gražuoliuką ax.gif
niekaip nesigauna apatinė dalis,patį pumpuriuką suprantu kaip daryt,bet kaip tą platėjimą link viršaus išgaut g.gif user posted image
Papildyta:
va kas gaunas doh.gif ,o kaip reik daryt ,kad gražu būt blush2.gif user posted image


ikisiu ir as savo trigrasi smile.gif
As mezgiau toki angeliuka, o apacia cia mezgama nuo virsaus siaurinant kas antroje eileje, t.y., 9a. pynele, 1e. 18 st su uzm.,
2e. 9 pumpureliai i kas antra stulpeli
3e. 16 st su uzmetimu
4e. 8 pumpureliai i kas antra stulpeli ir t.t.
5e.............................
paskutine eile 4 st su uzmetimu
Atsakyti
oi širdingai dėkui,kad papotrinai mane bigsmile.gif ,o tai nuo pasturgalio pradėjau doh.gif
bandau nert ax.gif
oro_buckis.gif
Atsakyti
FasolkosMama,jei gali aprašyk darbo eigą blush2.gif nuo ko pradėjai aplamai visą angelą daryt
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo siaudukes: 19 gruodžio 2008 - 16:39
QUOTE(siaudukes @ 2008 12 19, 16:38)
FasolkosMama,jei gali aprašyk darbo eigą blush2.gif  nuo ko pradėjai aplamai visą angelą daryt


Tu viska labai sauniai padarei, viskas cia mezgasi atskiromis detalemis: Palerina, Kunelis, Galvyte, Sparniukai, Aureole, o po to viskas susisiuva. Zinoma, kai viskas susisiuvo, man labiau jau panasejo i muse nei i angela g.gif , bet dar pabandysiu nerti su karoliukais gal bus kitaip bigsmile.gif
Atsakyti
sparneliai tai ananasiniai pas mane cool.gif
niu va ir dundzia gatava, hihihi.gif i kankorezi labiau panasi,bet prailginau dar dviem eilutem ir gerai cool.gif
Atsakyti
O kur jus ta Luga perkat? nu niekur nerandu...
Atsakyti
droge mačiau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(siaudukes @ 2008 12 19, 19:24)
droge mačiau mirksiukas.gif

Aciu thumbup.gif
kaip tik galvojau, gal ten galetu buti...smile.gif reikes begt pirkt biggrin.gif
Atsakyti