Įkraunama...
Įkraunama...

Snaigių nėrimo žurnalai

man tai jie kazkaip labiau i grazias lelytes panasus blush2.gif gal kad spalvoti, bet siaip ideja tai puiki thumbup.gif
Atsakyti

Snaigės, varpeliai angeliukai su schemom ir be ir visokios dekoracijos kalėdoms

http://www.tindirind...php?id=4285&p=1
Atsakyti
niu va parodysiu musu eglute
user posted image
Atsakyti
Puiki eglė thumbup.gif clap.gif
Atsakyti
Prineriau apie 60snaigiu, apie 50 nesikartojanciu. Visus pavyzdzius radau internete (ir kas SM buvo paskelbta), kai ka pati koregavau, kai kas gavosi su netyciniu broku, tai sakiau, uz eglutes nugaros pakabinsiu, nes labai jau tai i akis nekrenta... smile.gif
tik atsiprasau uz nekokybiska nuotrauka, na niekaip geriau neisejo blush2.gif
user posted image
Atsakyti
Nu jau šaunuolė, Mate, šitiek skirtingų snaigių doh.gif
Atsakyti
user posted image

gal galit man kuri nors siektiek pakomentuot kaip cia nerti. Tie tokie stori bruksniukai, tai paprasti stulpeliai be uzmetimo ar kaip? Nebaisiai cia man aisku blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(barskuoleee @ 2008 12 17, 13:14)
gal galit man kuri nors siektiek pakomentuot kaip cia nerti. Tie tokie stori bruksniukai, tai paprasti stulpeliai be uzmetimo ar kaip? Nebaisiai cia man aisku  blush2.gif

Čia angeliuko schema. Nėriau tuos storus brūkšniukus kaip paprastus stulpelius be užmetimo. Tik galva man kažkokia maža gavosi, dabar darau kaip anksčiau - apneriu stiklinius rutuliukus, tai gražios, apvalios ir proporcingo dydžio gaunasi.
Atsakyti
man ir atrodo, kad cia paprasti zemi stulpeliai.
Aciu, silsta smile.gif 4u.gif
Atsakyti
aš galvą neriu taip- 4 akutės, sujungiu į ratuką, tada 6 žemi stulpeliai aplink, tada padvigubinu , t.y. į keikvieną neriu po 2 žemus, ir tada jau nepridedant kokias 5-6 eilutes, prikišu vatos ir tada mažinu kas antrą ax.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mimka: 17 gruodžio 2008 - 14:10
QUOTE(Mate @ 2008 12 17, 13:59)
Prineriau apie 60snaigiu, apie 50 nesikartojanciu. Visus pavyzdzius radau internete (ir kas SM buvo paskelbta), kai ka pati koregavau, kai kas gavosi su netyciniu broku, tai sakiau, uz eglutes nugaros pakabinsiu, nes labai jau tai i akis nekrenta... smile.gif
tik atsiprasau uz nekokybiska nuotrauka, na niekaip geriau neisejo blush2.gif
user posted image


tikras gražumėlis thumbup.gif
Atsakyti
Aciu ax.gif
krakmolinau su Luga, tikroveje jos, nesigiriu, bet tikrai geriau atrodo nei nuotraukoj smile.gif Net vyras pagyre, o is jo gaut komplimenta tai reikalas beviltiskas... biggrin.gif
Atsakyti