Įkraunama...
Įkraunama...

Snaigių nėrimo žurnalai

merginos, gal kuri pasidalintumet nesudetinga angeliuko schema lietuviskai? blush2.gif perziurejau beveik visa tema, daug schemu radau, ale su lenku kalba nedraugauju, arba labai sudetingos,o man reikia zinias atgainti, vaselio rankose metu dvidesimt neturejau blush2.gif
aciu 4u.gif
Atsakyti
turiu štai tokią 4u.gif

user posted image

gaunasi va tokie biggrin.gif

user posted image
Atsakyti
aciu, mimka, bandysiu smile.gif 4u.gif
Atsakyti
Turiu tokia nuoroda, ten ir angeliuku, ir snaigiu ir varpeliu ir egluciu...

http://picasaweb.goo...InspiraceZNetu#
Atsakyti
QUOTE(mimka @ 2008 11 08, 16:16)
gaunasi va tokie  biggrin.gif
user posted image

Kaip paprasta ir gražu bigsmile.gif
Atsakyti
kai daug,visada ispudingai atrodo thumbup.gif
Atsakyti
Oj, kaip ačiū jums mergytės 4u.gif jau reikia pradėti ruoštis Kalėdoms.. dar prinersiu, tiks ir dovanėlėm blush2.gif
Atsakyti
Sveikos,

užsidegiau prisimegzti snaigių, bet dabar kuo toliau žiūriu, tuo labiau mano užsidegimas slūgsta.. sad.gif Turiu anglišką žurnaliuką (iš čia susiradau, kuris labai patiko), bet ten tik žodžiais parašyta kaip nerti sad.gif Ir net išsivertus man nelabai aišku kas ten ir kaip sad.gif Visokie double treble crochet, stitch ir t.t. it pan. Gal kuri gaudosi tuose angliškuose aprašymuose?

Na, šitoj pačioj temoj kažką radau, bandysiu, labai labai tikiuosi, kad pavyks smile.gif Learn to crochet
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Šunvyšnė: 17 lapkričio 2008 - 22:03
QUOTE(mimka @ 2008 11 08, 16:16)
turiu štai tokią  4u.gif

user posted image

gaunasi va tokie  biggrin.gif

user posted image


Išbandyta, thumbup.gif nesunku ir labai mirksiukas.gif gražu
Atsakyti
sveikutes
reikia pagalbos blush2.gif nusprendziau megzti angeliuka radau schemute ir nelabai suprantu viduriuko gal galit padeti http://picasaweb.goo...272308204279010 buciau dekinga 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*irma* @ 2008 11 18, 00:41)
sveikutes
reikia pagalbos blush2.gif nusprendziau megzti angeliuka radau schemute ir nelabai suprantu viduriuko gal galit padeti http://picasaweb.goo...272308204279010 buciau dekinga  4u.gif

Prasideda iš 5 kilpos akučių. Jas sujungus neriamos trys kilpinės akutės,tada į viduriuką neri 17 stulpelių su vienu užmetimu. pakutinę akį jungi si tom pirmom 3 ir vel neri į viršų 8 kilpines akutes. Tada vėl 5 kilpines akutes ir jungimas stulpelis su užmetimu. (Jungiama praleidus 2 stulpelius su užmetimu) ir t.t.
Bent jau aš taip nerčiau ax.gif gal kitos kitaip paaiškins blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Drum: 18 lapkričio 2008 - 12:05
QUOTE(Drum @ 2008 11 18, 13:01)
Prasideda iš 5 kilpos akučių. Jas sujungus neriamos trys kilpinės akutės,tada į viduriuką neri 17 stulpelių su vienu užmetimu. pakutinę akį jungi si tom pirmom 3 ir vel neri į viršų 8 kilpines akutes.  Tada vėl 5 kilpines akutes ir jungimas stulpelis su užmetimu. (Jungiama  praleidus 2 stulpelius su užmetimu) ir  t.t.
Bent jau aš taip nerčiau  ax.gif  gal kitos kitaip paaiškins  blush2.gif


labai aiksei supratau aciuks.gif thumbup.gif
o paskui kaip pelenira prijungti? g.gif sorry,nesu ju mezgusi cia bus pimas tai klausimu turiu kruva blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *irma*: 18 lapkričio 2008 - 12:21