Įkraunama...
Įkraunama...

Snaigių nėrimo žurnalai

QUOTE(silsta @ 2008 01 21, 10:05)
Gaila, per vėlai užėjau į šitą temą apie snaigučių standinimą. Prieš kelis metus mane viena moteriškė pamokė kaip reikia standinti, tai dabar progai pasitaikius kitas pamokau.
Tai vat, nepatikėsit, bet aš standinu su LIPALU, kurį žmonės naudoja namų remontui.
Pasiruošiu pirmiausia skystį, kuriame standinsiu. Tikslių proporcijų nežinau, bet pilu šilto vandens apie litrą, imu saujelę LIPALO, gerai išmaišau kad nebūtų gumuliukų skystyje, jau išplautas snaigutes dedu į tą skystį baltą kaip pienas, paskalauju, išgręžiu ir pakabinu džiūti. Neturi reikšmės ar perdžius jos ar ne. Daugiausia man perdžiūsta, buna tokios kietokos. Tik nereikia per daug įdėti to lipalo. Kai lyginu, lygintuvas turi būti su atgarinimu, tiesiog ištampau rankom gražiai, išlyginu ir kvit. To krakmolinimo-standumo užtenka kokiems trim plovimams, jos vis dar lieka standžios. Kadangi mano daug darbų nukeliauja į Dailės parduotuves, iškeliauja į užsienį kaip dovanos, tai dar nepavedė manęs toks standinimas. Gaila, neturiu nei foto aparato, bei fotografuojančio mobilaus, parodyčiau kaip tai atrodo.
Pabandykit, nesigaus pirmą kartą, tai kitą tikraI GAUSIS. Svarbu, ne per daug įdėti lipalo.... Sėkmės...

bet jos buna gelsvokos mirksiukas.gif vien su lipalu tikrai nekokios gaunasi.va Lugoj yra optinis baliklis dar idetas i ta lipala,tai jos baltos,grazios rolleyes.gif
Atsakyti
Ar bandėte, jei tokios kategoriškos nono.gif Siūlau pirma pabandyti, tada bus aišku. Tas lipalas juk baltas baltas, ir dedasi jo labai nedaug.user posted image
Atsakyti
QUOTE(silsta @ 2008 01 22, 10:29)
Ar bandėte, jei tokios kategoriškos nono.gif Siūlau pirma pabandyti, tada bus aišku. Tas lipalas juk baltas baltas, ir dedasi jo labai nedaug.user posted image

patikek,bandziau labai daug ka,nes siemet nertom snaigem prekiavau sm,rotushej.taip kad tikrai zinau wink.gif
Atsakyti
Žinoma, jūsų valia rinktis, bet aš eilę metų naudojų jį ir toliau naudosiu.
Atsakyti
QUOTE(silsta @ 2008 01 22, 11:49)
Žinoma, jūsų valia rinktis, bet aš eilę metų naudojų jį ir toliau naudosiu.

na jei paciai tinka,tai viskas ok.bet jei reikia idealios kokybes,idealaus baltumo,tai jau vien lipalas tikrai netinka.ypac kai man reikia,kad jos butu ypatingai standzios.jei tokios siaip sau,tai gal ir tiktu.
Atsakyti
Lipalas.... g.gif bet tai juk klijai! ir sudziuve vandenyje neatsiplauna...nezinau nezinau..... blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dovyda: 03 gegužės 2008 - 19:20
Įdomi LIPALO patirtis, bet vistik norėtusi sužinoti tikslesnę proporciją. O dar įdomiau iš kokių siūlų mezgate snaigutes?


QUOTE(Olaiva @ 2008 01 22, 00:00)
bet jos buna gelsvokos  mirksiukas.gif vien su lipalu tikrai nekokios gaunasi.va Lugoj yra optinis baliklis dar idetas i ta lipala,tai jos baltos,grazios  rolleyes.gif

Atsakyti
ahhh...snaigutems dar ne metas, dar ne metas.... ax.gif

as jas neriu is baltu plonu nerimo siulu, dar is kazkokiu turkisku silkiniu, o pernai neriau va is kokiu

user posted image
tai gavos labai mielos zerincios snaigutes thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dovyda: 30 rugpjūčio 2008 - 22:06
QUOTE(dovyda @ 2008 08 30, 22:03)
ahhh...snaigutems dar ne metas, dar ne metas.... ax.gif

as jas neriu is baltu plonu nerimo siulu, dar is kazkokiu turkisku silkiniu, o pernai neriau va is kokiu

user posted image
tai gavos labai mielos zerincios snaigutes thumbup.gif

cia balti su sidabriuku?
o man zinok pacios paciausios buna vien baltos wub.gif
Atsakyti
QUOTE(dovyda @ 2008 08 30, 23:03)
ahhh...snaigutems dar ne metas, dar ne metas.... ax.gif

as jas neriu is baltu plonu nerimo siulu, dar is kazkokiu turkisku silkiniu, o pernai neriau va is kokiu

user posted image
tai gavos labai mielos zerincios snaigutes thumbup.gif


labai grazus siulai 4u.gif 4u.gif as preitais metais mezgiau raudonas su blizgusiu ir juodas su geltoni blizguciu,gavosi super ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *irma*: 01 rugsėjo 2008 - 11:08
QUOTE(*irma* @ 2008 09 01, 12:08)
labai grazus siulai  4u.gif  4u.gif as preitais metais mezgiau raudonas su blizgusiu ir juodas su geltoni blizguciu,gavosi super ax.gif


aciu 4u.gif man irgi jie thumbup.gif kai pardaveja pasiule, tai taip ir isivaizdavau snieguti wub.gif
Atsakyti
Sveikutės
Artėja pati didžiausia metų šventė, todėl keliu temelę į viršų
Noriu labai jaukių Kalėdų
Atsakyti