Įkraunama...
Įkraunama...

Snaigių nėrimo žurnalai

Na merginos jus tikros saunuoles! thumbup.gif thumbup.gif Jau tiek visko good.gif kad nezinau kada bus galima viska pasidaryti juk laiko tiek mazai yra, o visko norisi 4u.gif
Atsakyti
Gal kas turite angeliuku schemuciu? Labai, labai zavus thumbup.gif
Buciau dekinga 4u.gif
Atsakyti
Ir as labai noreciau schemutes, ypac paskutinio angeliuko. biggrin.gif
Atsakyti
Gal kas nors užmatėt tokių smulkesnių snaigių schemų?
http://ntl.narod.ru/...lake/snow2.html
http://show.7ya.ru/p...px?RubrID=30796
Paveiksliukų nemažai, o schemos tik kelių snaigių verysad.gif Ir jau pagal šias schemas viską nunėriau verysad.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Olaiva @ 2004 11 03, 13:01)
grazu.visa papke atsiprintinau nerimo rastu,pavyzdziu.kas vakara po 4 nuneriu:)
bet gal kas neret tas erdvines?papasakokit,kaip ten viskas vyksta,nes as anglu nesimokiau,tai man tie aprasymai tamsus miskas...

Jus visos saunios.darbeliai grazus
gal kas pasidalins kaip nunerti zaisliuka eglutei,Kaledos arteja
aciu. Pilke
Atsakyti
Pernai mezgiau ir į vokus dėjau vietoj atvirutės smile.gif ažiotažas buvo smile.gif
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image


o čia šiaip dovanojau smile.gif
user posted image
štai, kaip jis žiūri smile.gif
user posted image

šitą palikau namuose smile.gif dabar reikia permegzti, nes labai jau pagelto, o ardyti ir krakmolyti iš naujo.... geriau naują numegzti smile.gif aukščio tai jis yra beveik kaip pusantro litro talpos butelis (toks standartinis, mineralinis smile.gif )

user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aga: 14 spalio 2006 - 18:08
grazus tavo darbeliai...
noreciau del tu angelu dideliu mezgimo pasikonsultuoti kada,kaip tu ten juos mezgei.su virbalais tie grazuoliai,schemas turiu,reiks kada prisesti ir taves klausiu,ok?siemet turesiu daug grazaus laiko tam pries kaledsas ax.gif
Atsakyti
Olaiva
smile.gif gerai. Būtinai papasakosiu, kas ir kaip smile.gif nėra labai sunku, ypač, jei turi patirties servetėlių virbalais mezgime smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Glacee @ 2006 10 14, 19:54)
Olaiva
smile.gif gerai. Būtinai papasakosiu, kas ir kaip smile.gif nėra labai sunku, ypač, jei turi patirties servetėlių virbalais mezgime smile.gif

4u.gif tikrai pagalbos neatsisakysiu.mezgusi serveteles ir vaseliu,ir virbalais.ir siaip megzti megstu wub.gif tik laukiu,kol sanariu uzdegimas praeis,nes nesugrabalioju
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Olaiva: 14 spalio 2006 - 19:30
vaidulka,pernai mezgiau kelias labai plonas,tai sunkiausias darbas buvo jas iškrakmolyt, doh.gif doh.gif kad graziai atrodytų.mat ne visos taip dailiai atrodo natūroj, kaip nuotraukoj verysad.gif
Atsakyti
O, aš buvau visiškai dėl sąnarių mezgimą užmetusi. Bet dabar pradėjau megzti virbalais ant "žilkos", daug lengviau išeina smile.gif ir patogiau, ir rankų nebeskauda smile.gif

Dėl krakmolinimo tai čia atskira kalba. Kai megzdavau serveteles, tai tiesiog vinimis kaldavau kiekvieną arkutę į lentą. Šiaip krakmolinu su Luga ir jokia kita priemonė man jai neprilygsta. Ir angelą krakmolinau su Luga, tik džiuvo baisiai ilgai.
Atsakyti
QUOTE(Glacee @ 2006 10 14, 20:47)
O, aš buvau visiškai dėl sąnarių mezgimą užmetusi. Bet dabar pradėjau megzti virbalais ant "žilkos", daug lengviau išeina smile.gif ir patogiau, ir rankų nebeskauda smile.gif

Dėl krakmolinimo tai čia atskira kalba. Kai megzdavau serveteles, tai tiesiog vinimis kaldavau kiekvieną arkutę į lentą. Šiaip krakmolinu su Luga ir jokia kita priemonė  man jai neprilygsta. Ir angelą krakmolinau su Luga, tik džiuvo baisiai ilgai.

o tai tie angelai dideli ne su 5 virbalais siaip mezgami?jei pagal schemas...
o as tikiuosi,kad sanariai pagis,kai leliukas islis,nes mano visa kalci suvalge doh.gif
Atsakyti