Įkraunama...
Įkraunama...

Snaigių nėrimo žurnalai

Kai uz lango vis dar nesninga blush2.gif
user posted image

Ir eglutei dar liko rolleyes.gif
user posted image

Kritika irgi priimu biggrin.gif
Atsakyti
Inetux bigsmile.gif
O man ir ant lango, ir ant eglutės labai gražu wub.gif wub.gif rolleyes.gif
Atsakyti
Aciu 4u.gif blush2.gif
Atsakyti
ir pas mus namuose sninga.... blush2.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(dovyda @ 2007 12 22, 19:29)
ir pas mus namuose sninga.... blush2.gif

user posted image

Labai grazu wub.gif wub.gif
As irgi taip zadejau daryt, bet ner kaip pritvirtint pas mus prie lubu...
Atsakyti
super ideja
Atsakyti
user posted image]http://keep4u.ru[/URL]
Papildyta:
čia mano langas, tik nelabai mokėjau nuotraukytę įkelti blush2.gif
Atsakyti
[quote=neringošiux,2007 12 22, 23:43]user posted image


Gal taip geriau? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo daite: 23 gruodžio 2007 - 00:41
man tai visaip labai grazu doh.gif snaigutes toks mazas ir kruopstus darbelis wub.gif
Papildyta:
QUOTE(Inetux @ 2007 12 22, 19:50)
Labai grazu wub.gif  wub.gif
As irgi taip zadejau daryt, bet ner kaip pritvirtint pas mus prie lubu...


as prilipdziau mazais lipnios juosteles gabaliukais mirksiukas.gif
Atsakyti
Gaila, per vėlai užėjau į šitą temą apie snaigučių standinimą. Prieš kelis metus mane viena moteriškė pamokė kaip reikia standinti, tai dabar progai pasitaikius kitas pamokau.
Tai vat, nepatikėsit, bet aš standinu su LIPALU, kurį žmonės naudoja namų remontui.
Pasiruošiu pirmiausia skystį, kuriame standinsiu. Tikslių proporcijų nežinau, bet pilu šilto vandens apie litrą, imu saujelę LIPALO, gerai išmaišau kad nebūtų gumuliukų skystyje, jau išplautas snaigutes dedu į tą skystį baltą kaip pienas, paskalauju, išgręžiu ir pakabinu džiūti. Neturi reikšmės ar perdžius jos ar ne. Daugiausia man perdžiūsta, buna tokios kietokos. Tik nereikia per daug įdėti to lipalo. Kai lyginu, lygintuvas turi būti su atgarinimu, tiesiog ištampau rankom gražiai, išlyginu ir kvit. To krakmolinimo-standumo užtenka kokiems trim plovimams, jos vis dar lieka standžios. Kadangi mano daug darbų nukeliauja į Dailės parduotuves, iškeliauja į užsienį kaip dovanos, tai dar nepavedė manęs toks standinimas. Gaila, neturiu nei foto aparato, bei fotografuojančio mobilaus, parodyčiau kaip tai atrodo.
Pabandykit, nesigaus pirmą kartą, tai kitą tikraI GAUSIS. Svarbu, ne per daug įdėti lipalo.... Sėkmės...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo silsta: 21 sausio 2008 - 10:06
QUOTE(silsta @ 2008 01 21, 11:05)
Gaila, per vėlai užėjau į šitą temą apie snaigučių standinimą. Prieš kelis metus mane viena moteriškė pamokė kaip reikia standinti, tai dabar progai pasitaikius kitas pamokau.
Tai vat, nepatikėsit, bet aš standinu su LIPALU, kurį žmonės naudoja namų remontui.
Pasiruošiu pirmiausia skystį, kuriame standinsiu. Tikslių proporcijų nežinau, bet pilu šilto vandens apie litrą, imu saujelę LIPALO, gerai išmaišau kad nebūtų gumuliukų skystyje, jau išplautas snaigutes dedu į tą skystį baltą kaip pienas, paskalauju, išgręžiu ir pakabinu džiūti. Neturi reikšmės ar perdžius jos ar ne. Daugiausia man perdžiūsta, buna tokios kietokos. Tik nereikia per daug įdėti to lipalo. Kai lyginu, lygintuvas turi būti su atgarinimu, tiesiog ištampau rankom gražiai, išlyginu ir kvit. To krakmolinimo-standumo užtenka kokiems trim plovimams, jos vis dar lieka standžios. Kadangi mano daug darbų nukeliauja į Dailės parduotuves, iškeliauja į užsienį kaip dovanos, tai dar nepavedė manęs toks standinimas. Gaila, neturiu nei foto aparato, bei fotografuojančio mobilaus, parodyčiau kaip tai atrodo.
Pabandykit, nesigaus pirmą kartą, tai kitą tikraI GAUSIS. Svarbu, ne per daug įdėti lipalo.... Sėkmės...


geras bigsmile.gif a va sito budo nebuvau girdejusi standinimui smile.gif schmoll.gif reiktu pabandyti ziureti kas gausis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(silsta @ 2008 01 21, 11:05)
Gaila, per vėlai užėjau į šitą temą apie snaigučių standinimą. Prieš kelis metus mane viena moteriškė pamokė kaip reikia standinti, tai dabar progai pasitaikius kitas pamokau.
Tai vat, nepatikėsit, bet aš standinu su LIPALU, kurį žmonės naudoja namų remontui.
Pasiruošiu pirmiausia skystį, kuriame standinsiu. Tikslių proporcijų nežinau, bet pilu šilto vandens apie litrą, imu saujelę LIPALO, gerai išmaišau kad nebūtų gumuliukų skystyje, jau išplautas snaigutes dedu į tą skystį baltą kaip pienas, paskalauju, išgręžiu ir pakabinu džiūti. Neturi reikšmės ar perdžius jos ar ne. Daugiausia man perdžiūsta, buna tokios kietokos. Tik nereikia per daug įdėti to lipalo. Kai lyginu, lygintuvas turi būti su atgarinimu, tiesiog ištampau rankom gražiai, išlyginu ir kvit. To krakmolinimo-standumo užtenka kokiems trim plovimams, jos vis dar lieka standžios. Kadangi mano daug darbų nukeliauja į Dailės parduotuves, iškeliauja į užsienį kaip dovanos, tai dar nepavedė manęs toks standinimas. Gaila, neturiu nei foto aparato, bei fotografuojančio mobilaus, parodyčiau kaip tai atrodo.
Pabandykit, nesigaus pirmą kartą, tai kitą tikraI GAUSIS. Svarbu, ne per daug įdėti lipalo.... Sėkmės...


ar lipalas ne klijai ? g.gif
Atsakyti