Įkraunama...
Įkraunama...

Snaigių nėrimo žurnalai

QUOTE(Frekenbok @ 2007 12 10, 23:34)
miesto nezinau ax.gif  bet internete maciau kad svaros prekes prekiauja ta mistine luga (nes mano kaime jos irgi ner doh.gif )


uzsisakiau jau per interneta g.gif ziuresiu ar atves g.gif
Atsakyti
lenkiskos lugos yra visose "mendis" parduotuvese, as su ja serveteles standinu, tai labai liuks ir tikrai tiktu snaigem.
Atsakyti
QUOTE(Mulan @ 2007 12 10, 10:18)
Niekaip nesugalvoju ant ko išdžiovinti iškrakmolintas snaiges blush2.gif Juk reikia su smeigtukais prismeigti, kad išsitemptų blush2.gif


labai geras daiktas lyginimo lenta thumbup.gif smeigtukais gali ten drasiai smeigt mirksiukas.gif na galima dar ant nenaudojamos lovos, bet tada buk atsargi-isrink visus smeigtukelius lotuliukas.gif
Atsakyti
mano jau eglutpapuošta mano snaigytėm papuoštom blush2.gif man laaaabi gražu ir esu patenkinta, plius su šiaudiniais žaisliukais puošiau ax.gif parodyčiau, bet kažkodėl neleidžia prisegti, nėra kaip schmoll.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(katanelis @ 2007 12 12, 23:00)
mano jau eglutpapuošta mano snaigytėm papuoštom  blush2.gif man laaaabi gražu ir esu patenkinta, plius su šiaudiniais žaisliukais puošiau  ax.gif parodyčiau, bet kažkodėl neleidžia prisegti, nėra kaip  schmoll.gif  g.gif


o tu bandyk, bandyk, idomu mirksiukas.gif
Atsakyti
Katanelis, pabandyk per čia Labai smalsu, kokia tavo eglutė blush2.gif Ir kas ten per šiaudiniai žaisliukai blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mulan: 13 gruodžio 2007 - 11:17
mūsų žaliaskarė irgi jau papuošta.viskas rankų darbo,visos schemos ar nuotraukos buvo iš interneto rolleyes.gif

user posted image

user posted image

user posted image

labai praktiška eglutė.nei dūžta,nei lūžta žaisliukai.mažyliui saugu smile.gif
Atsakyti
Olaiva, labai graži eglutė wub.gif

Gal kas gali man padėti ir išversti kaip nerti blush2.gif user posted image
Suprantu tik kad pradžioj 12 pynelės kilpų. Po to 25 stulpeliai su užmetimu. O va antra eilė kažkokia mistika g.gif
Atsakyti
Mulan,o to varpelio foto neturi?is nuotraukos daug paprasciau butu tau paaiskinti wink.gif
Atsakyti
Turiu, bet nelabai padeda blush2.gif
user posted image
Papildyta:
Beje visų varpelių pradžia tokia pat doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Olaiva @ 2007 12 13, 13:35)
mūsų žaliaskarė irgi jau papuošta.viskas rankų darbo,visos schemos ar nuotraukos buvo iš interneto rolleyes.gif



laaabai grazi eglute thumbup.gif bet tokiu snaigiu schemuciu as nemaciau cia, gal dar uzsiliko kur pas jus? mirksiukas.gif
Atsakyti
user posted image
Atsakyti