Įkraunama...
Įkraunama...

Snaigių nėrimo žurnalai

sveikos 4u.gif

YZZY kaip ten tas angeliukas? ar jau isdziuvo? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(dovyda @ 2007 12 08, 00:00)
sveikos 4u.gif

YZZY kaip ten tas angeliukas? ar jau isdziuvo? blush2.gif


isdziuvo smile.gif

ir angeliukas ir ne tik smile.gif bandziau ir burbulus eglutinius nert..tik nelb kokie gavosi, kai iskrakmolinau, nors ir ant balionu smile.gif
nu bet veliau vis vien idesiu foto (kol kas dar nefotkinti)wink.gif
Atsakyti
sveikos darbstuoles 4u.gif iskilo man klausimelis g.gif kai angeliuka jau iskrakmolinat tai galvyte kaip pritvirtinat ir sparnelius, prisiuvat??? sakau mazu su kokiais super klyjais priklijuoti g.gif
Atsakyti
QUOTE(nekava @ 2007 12 09, 23:13)
sveikos darbstuoles  4u.gif  iskilo man klausimelis  g.gif  kai angeliuka jau iskrakmolinat tai galvyte kaip pritvirtinat ir sparnelius, prisiuvat??? sakau mazu su kokiais super klyjais priklijuoti  g.gif


tikrai tas susiuvimas uzima begale laiko. Pradejau dabar angeliuku partija, tai va megzt i pabaiga...... ale kai iskrakmolinsiu kiek dar siut reiks.......
Bet vistiek sakiau megsiu kiek istengsiu, buvau senamiesty tai kai tokiu piepaliuku angeliuku pamaciau kaina...... 6 litai o dydis sulig mazuoju pirsteliu, ir nera ten jokiu apvaliu galvyciu su karunelem ir panasiai.......
Atsakyti
Niekaip nesugalvoju ant ko išdžiovinti iškrakmolintas snaiges blush2.gif Juk reikia su smeigtukais prismeigti, kad išsitemptų blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Mulan @ 2007 12 10, 09:18)
Niekaip nesugalvoju ant ko išdžiovinti iškrakmolintas snaiges blush2.gif Juk reikia su smeigtukais prismeigti, kad išsitemptų blush2.gif



Aš pernai džiovinau ant lyginimo lentos ax.gif . Pasitiesiau ant viršaus baltos medžiagos gabalą ir su smeigtukais prisegiau snaiges cool.gif .
Atsakyti
o as tai siandien susinervijus doh.gif iskrakmolinau burbulus nertus, o jie man per mazai standus doh.gif nors jau ir krakmola tirsta issiviraus g.gif o musu sitam uzkampi lugos nera doh.gif jau visas parduouves pravaziavau doh.gif
Atsakyti
as tai kai krakmolinau tai is karto su galva smile.gif i vidu prikimsau nebenaudojamu pagalviu kamsalo smile.gif o kaip su sparnais tai nezinau....pas mane ju nebuvo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(nekava @ 2007 12 10, 12:11)
o as tai siandien susinervijus  doh.gif  iskrakmolinau burbulus nertus, o jie man per mazai standus  doh.gif  nors jau ir krakmola tirsta issiviraus  g.gif  o musu sitam uzkampi lugos nera  doh.gif  jau visas parduouves pravaziavau  doh.gif

Aš bumbulus purškiamu krakmolu standinu
Atsakyti
QUOTE(Agni @ 2007 12 10, 16:22)
Aš bumbulus purškiamu krakmolu standinu


tai kiek kartu tu juos purski, nes man atrodo kad viena karta nupurskus tai nebus standu g.gif
Atsakyti
Tik vieną. Tiesa, užpurškiu gerai, kad permirktų ir kiek varvėtų. Jie pas mane purškiami ir džūsta vonioje. Vieniems metams tokio nupurškimo pakanka (bent jau pakakdavo iš siūlų suvyniotiems bumbulams, nertų dar neturėjau)
Atsakyti
QUOTE(nekava @ 2007 12 10, 11:11)
o musu sitam uzkampi lugos nera  doh.gif  jau visas parduouves pravaziavau  doh.gif

miesto nezinau ax.gif bet internete maciau kad svaros prekes prekiauja ta mistine luga (nes mano kaime jos irgi ner doh.gif )
Atsakyti