Įkraunama...
Įkraunama...

Snaigių nėrimo žurnalai

Sveikutes,kaip sekasi snaigiauti santa2.gif
Gal kuri dar spesit kazka is cia nunerti,skubu pasidalinti
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
As tik labai atsiprasau uz dydi situ nuotraukyciu,nes nesumazinau rezoliucijos.gal taip aiskiau schemutes matysis mirksiukas.gif
Sekmes
Atsakyti
QUOTE(rimmi @ 2007 12 05, 02:50)
labai gražios visų snaigės. tik pasakykite, kokias siūlais jas neriate... kiek bandau visi man per stori  g.gif


as nusipirkau kazkokiu specialiu nerimo siuliuku is karto su blizguciu. va jie mirksiukas.gif

user posted image

ju buvo visokiu atspalviu- auksiniu, melsvu, roziniu...
Papildyta:
QUOTE(yzzy @ 2007 12 05, 14:09)
pasirodysiu ir as smile.gif pirmas mano nertas angeliukas user posted image
tik dar nekrakmolintas....kazi galva jam nesusigadins kai krakmolinsiu? blush2.gif nes prikimstas pagalviu kamsalo

thumbup.gif dailus
Atsakyti
o kur, dovyda, tu tuos siuliukus pirkai?
Atsakyti
QUOTE(lauramama @ 2007 12 05, 20:40)
o kur, dovyda, tu tuos siuliukus pirkai?


Kedainiuose blush2.gif bet manau, kad jums Vilniuje lengviau visokiu grazuciu siuleliu gauti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(dovyda @ 2007 12 05, 19:50)
as nusipirkau kazkokiu specialiu nerimo siuliuku is karto su blizguciu. va jie mirksiukas.gif

ju buvo visokiu atspalviu- auksiniu, melsvu, roziniu...
Papildyta:

thumbup.gif dailus


ačiū smile.gif ka tik pirmą kartą krakmolinau biggrin.gif žiūrėsim kas iš to gausis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(yzzy @ 2007 12 05, 21:01)
ačiū smile.gif ka tik pirmą kartą krakmolinau biggrin.gif žiūrėsim kas iš to gausis smile.gif


laikom kumstukus suspaude, kad tik geriau iseitu thumbup.gif
Atsakyti
Lauramama, ačiū už info aciuks.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lauramama @ 2007 12 05, 17:18)
Sveikutes,kaip sekasi snaigiauti  santa2.gif
Gal kuri dar spesit kazka is cia nunerti,skubu pasidalinti
Sekmes



labai aciu thumbup.gif as del siu grozybiu ir rankrabiu kraitele nusipirkau wub.gif
Atsakyti
QUOTE(nekava @ 2007 12 06, 00:17)
labai aciu  thumbup.gif  as del siu grozybiu ir rankrabiu kraitele nusipirkau  wub.gif

As jau vakar pabandziau viena nunerti is sito zurnaliuko,tai toks idomus nerimo principas sitose schemutes, turiu omeny tuos atsisakojimus su stulpeliai su uzmetimu,kol man dasilo kaip graziai juos isnerti... huh.gif
Atsakyti
lauramam nuostabios grozybes uzsimaniau as dar ir egluciu ant palanges blush2.gif itariu reiks uzsiimti ax.gif o jas ar labai sudetinga megzti? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(*irma* @ 2007 12 06, 12:09)
lauramam nuostabios grozybes uzsimaniau as dar ir egluciu ant palanges blush2.gif itariu reiks uzsiimti ax.gif o jas ar labai sudetinga megzti? blush2.gif

Jas labai paprasta megzti ir dviem budais: vienu schemos pateiktos megzti nuo egles virsunes(tokia schemute idejau),o kitu - nuo eglutes koto.
Cia man regis sitam forume kazkur mergaites buvo idejusios kitokiu egluciu schemuciu.Bandyk mirksiukas.gif
Atsakyti
butinai reiks pabandyti nes labai jau jos grazios wub.gif wub.gif
Atsakyti