Įkraunama...
Įkraunama...

Snaigių nėrimo žurnalai

nu kaip grazei atrodo snaigutes ir angeliukai thumbup.gif thumbup.gif pasipuosiau ir as jau eglute su snaigytemis blush2.gif atrodo thumbup.gif kai bus galimybe ikelsiu nuotraukytes parodyti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(juoda-raudona @ 2007 11 29, 17:57)
Sveikutės,

Aš čia dar naujokė, bet tikiuosi priimsit į savo būrelį?  4u.gif
Šiais metais anksčiau pradėjau visokiom snaigutėm rūpintis, tai jau turiu nunėrus apie 20 skirtingų pagal schemutės. Visos temos atidžiai neperžiūrėjau, labai jau daug prirašyta, tai nežinau, ar jau tokių buvo, bet pagalvojau, gal reiks įmest nuotraukėlę ir jei kam patiks pasidalint aprašymais.  4u.gif  Deja schemučių nėra, tik angliški aprašymai, bet vieną perpratus labai lengvai visos išeina.  mirksiukas.gif


Labas, juoda-raudona, rodyk rodyk savo grožius mirksiukas.gif
Atsakyti
nėriau, ne pagal schemutes tiesiog žiūrėjau į nuotraukas ir nėriau iš akies. todėl ir gavosi nevienodos, o angeliuko sijonas perilgas. Nu vienu žodžiu, šiems metams atsidžiaugiau, man gana. visas snaiges padovanojau sūnaus darželio grupei papuošti.
Atsakyti
Niu va ką prinėriau lietingais rudens vakarais. rolleyes.gif Pabandžiau nufotografuot, tikiuosi nuotrauka gerai įsikels.

user posted image
Atsakyti
QUOTE(juoda-raudona @ 2007 11 29, 21:49)
Niu va ką prinėriau lietingais rudens vakarais.  rolleyes.gif Pabandžiau nufotografuot, tikiuosi nuotrauka gerai įsikels.
user posted image


swoon.gif swoon.gif... Labai nuostabu clap_1.gif wub.gif wub.gif Baltai užpavydėjau, nes nemoku iš aprašymų nerti... doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo daite: 29 lapkričio 2007 - 20:54
QUOTE(daite @ 2007 11 29, 21:53)
swoon.gif swoon.gif... Labai nuostabu clap_1.gif wub.gif  wub.gif Baltai užpavydėjau, nes nemoku iš aprašymų nerti... doh.gif


Ačiū, labai malonu, kad patiko wub.gif šiaip aš iš pradžių kai pamačiau labai nuliūdau, kad nėra schemų verysad.gif bet užsispyriau ir vistiek išsiaiškinau, kaip ten iš aprašymų nert, tai pasirodė visai nesudėtinga. Jei ką, galėčiau paaiškint mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(juoda-raudona @ 2007 11 29, 21:58)
Ačiū, labai malonu, kad patiko  wub.gif šiaip aš iš pradžių kai pamačiau labai nuliūdau, kad nėra schemų  verysad.gif bet užsispyriau ir vistiek išsiaiškinau, kaip ten iš aprašymų nert, tai pasirodė visai nesudėtinga. Jei ką, galėčiau paaiškint  mirksiukas.gif


Gal netyčia lietuviškai susirašei? Ar nusibraižei? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(daite @ 2007 11 29, 21:59)
Gal netyčia lietuviškai susirašei? Ar nusibraižei?  blush2.gif


Kad nea, dabar laisvai skaitau ir iš to angliško aprašymo, tai net braižytis nebereik. Bet vieną galėčiau nubraižyt, tada palyginus su aprašymu visos gautųsi. mirksiukas.gif Tik va, dabar reiktų išsirinkti, kurią.. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(juoda-raudona @ 2007 11 29, 22:02)
Kad nea, dabar laisvai skaitau ir iš to angliško aprašymo, tai net braižytis nebereik. Bet vieną galėčiau nubraižyt, tada palyginus su aprašymu visos gautųsi.  mirksiukas.gif Tik va, dabar reiktų išsirinkti, kurią..  4u.gif


Parašiau Tau asmeninę žinutę... Man VISOS snaigės gražios. wub.gif Tokios snaigiškos.
Atsakyti
QUOTE(juoda-raudona @ 2007 11 29, 22:02)
Kad nea, dabar laisvai skaitau ir iš to angliško aprašymo, tai net braižytis nebereik. Bet vieną galėčiau nubraižyt, tada palyginus su aprašymu visos gautųsi.  mirksiukas.gif Tik va, dabar reiktų išsirinkti, kurią..  4u.gif


snaiges tikrai labai grazios wub.gif wub.gif wub.gif , tikrai, tokios snaigiskos thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif . gal butu nesunku nors viena schemute nubraizyt rolleyes.gif . nemoku as be schemu unsure.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(shpika @ 2007 11 30, 10:23)
snaiges tikrai labai grazios  wub.gif  wub.gif  wub.gif , tikrai, tokios snaigiskos  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif . gal butu nesunku nors viena schemute nubraizyt  rolleyes.gif . nemoku as be schemu  unsure.gif  verysad.gif


wub.gif man irgi iš schemučių paprasčiau, tik va kad pati jų niekada nebraižiau, tai nežinau, kas gausis. Bet pabandysiu. mirksiukas.gif
Atsakyti
jau groziu prisiziurejau wub.gif dabar kaip tik spausdinuosi tokiu lengvesniu snaiguciu ax.gif gal galit paaiskinti ka reiskia toks burbuliukas . kaip ji nerti? 3-ioje eiluteje toks kaip lasiukas pavaizduotas
user posted image
Labai Sigitos snaigutes grazios.... ir juoda-raudona wub.gif wub.gif wub.gif ir visu visu kuriu cia maciau darbelius wub.gif gal galit paaiskinti kaip jas nerti? na bent pagal aprasymus nes angliskai nesneku net tu zodynu ax.gif (kaip ten sake gedijuosi net zodyno lotuliukas.gif )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Frekenbok: 30 lapkričio 2007 - 09:57