Įkraunama...
Įkraunama...

Snaigių nėrimo žurnalai

QUOTE(rutulux @ 2007 11 27, 05:36)
yra dar toks pereinamasis stulpelis, kai užkabinį siūlą, jį duri į nėrinį kaip žemam stulpeliui ir su siūlu trauki per susidariusią kilputę. Tada išvis nesimato. Tik neaišku kiek naudos iš to mano paaiškinimo  smile.gif

bandysim
Atsakyti
QUOTE(vixiuke @ 2007 11 26, 21:46)
bandysiu paklausit tokio kvailo vėlgi klausimo, gal suprasit... Pvz. neriu snaigę 10 kilpučių ir žemas stulpelis, dešimt kilpučių ir žemas stulpelis (čia jau ne pirma eilė)... na ir apeinu visą ratą, tada man reikia pakliųti ant to lankelio (kur nėriau 10 kilpučių) viduio, kaip tai padaryti? "lipau" kaip žemu stulpeliu, bet labai matosi... Na gal supratot ko klausiu  smile.gif

Na, jei 10, tai tada nerk paskutinį kartą 5 pynelės kilpas ir daryk stulpelį su 3 užmetimais į žemą stulpelį (ten, kur įnertum dešimtą pynelės kilpą). Tada kitoje eilėje pradėsi nuo vidurio.
Atsakyti
QUOTE(Agni @ 2007 11 28, 10:02)
Na, jei 10, tai tada nerk paskutinį kartą 5 pynelės kilpas ir daryk stulpelį su 3 užmetimais į žemą stulpelį (ten, kur įnertum dešimtą pynelės kilpą). Tada kitoje eilėje pradėsi nuo vidurio.

logiška smile.gif reiks pabandyt
Atsakyti
mano pirmasis angelas, niekad buvau nenerus ax.gif ( butent angelo)
user posted image
Atsakyti
QUOTE((Ericka) @ 2007 11 28, 19:12)
mano pirmasis angelas, niekad buvau nenerus  ax.gif ( butent angelo)
user posted image

labai labai gražu thumbup.gif
Atsakyti
(Ericka)
labai gražus angeliukas wub.gif , šaunuolė
( dabar supratau, kam tas butelys reikalingas buvo) lotuliukas.gif
Atsakyti
Ericos angelas nerealus bigsmile.gif wub.gif wub.gif wub.gif


pasirodysiu ir as savo kelias snaiges 4u.gif . su mazium neiskentejom ir papuosem miniatiurine eglute.
Eglute
nemoku tiesiai foto ikelt unsure.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(shpika @ 2007 11 29, 10:16)
Ericos angelas nerealus  bigsmile.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif
pasirodysiu ir as savo kelias snaiges 4u.gif . su mazium neiskentejom ir papuosem miniatiurine eglute.
Eglute
nemoku tiesiai foto ikelt  unsure.gif  doh.gif

labai saunios snaiges ir angeliukas wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
Nu viskas ir man jau kaledods. Jusu darbai tokie superiniai,kad ir as uzsimaniau jau eglute puost. Varpelius jau nuneriau, dar reike angeliuku ir keliu snaigiu biggrin.gif
Atsakyti
Na čia keli paskutiniai mano darbai.

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(sigita @ 2007 11 29, 15:14)
Na čia keli paskutiniai mano darbai.

user posted image

user posted image

norėčiau snaigių schemyčių mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikutės,

Aš čia dar naujokė, bet tikiuosi priimsit į savo būrelį? 4u.gif
Šiais metais anksčiau pradėjau visokiom snaigutėm rūpintis, tai jau turiu nunėrus apie 20 skirtingų pagal schemutės. Visos temos atidžiai neperžiūrėjau, labai jau daug prirašyta, tai nežinau, ar jau tokių buvo, bet pagalvojau, gal reiks įmest nuotraukėlę ir jei kam patiks pasidalint aprašymais. 4u.gif Deja schemučių nėra, tik angliški aprašymai, bet vieną perpratus labai lengvai visos išeina. mirksiukas.gif
Atsakyti